Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

No to pa se lepo sliši

@gatfader: jst ti povem po pravici. se mi ne da ti prist pomagat. ti pa lahko onemogocim/otezim prodajo motorja. that i can do. temu se rece bit prjatu! :krneki: :lol1: :grrr :P

Drgace sva se z schultzem v nedeljo potepala po idrijskih krajih. vreme lepo, ovinki lepi, mi lepi...ahem..pardon, zadovoljni :blush:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Lp! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat povem: jst sem od 10. julija na dopustu. Turo po dolomitih mislim izvest ali od 12.-15.julija ali pa od 17.-20 julija, odvisno kakšno bo vreme. za vikende ne mislim hodit gor. Če bi se kdo rad prštulu zraven ni problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah eh, sanda pa res, smo se vidli u poreču... no sem te bol lovil :lol1: si mela srečo da so ble zajle vmes :P

za vikende se skrivam po raznih šotorih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem! Si nama plačal..... :OK: :grim

o ti pujs... še kasiral si :kva2: čaki čaki, drugič prijem nazaj, boš vrnu :devil:

Jaz pa sm se odloču da prodam moped bo treba začet zidat :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

upam da ne bo kupca :grim :krneki: B)

iz istega razloga sm js prodaju... sem pa nabavu "kmetijsko mehanizacijo"... ti prijemo pomagat ja... pol k bo usega konc in bo katka dala na mizo pršut pa teran :P O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

COF - CUFI JAVI SE!!!

ejga a ti nč ne vidš k ti maham, si slep ko kura. sm te učerej vidla na križišču v Kozini, si biu z unmu kolegm k more skoz roke otrešat k ma tko visok balanco :D . pol se pa jz derem za tabo ko zmešana ti pa ko fijakarski konj - iii konjiček, samo ravno

no sej se bomo že narajmal an

lp

Tanjuška bug daj Cof se javla :kva2: res te nism vidu slišu pa sploh ne ker po prevoženih 5 km ne slišm več kaj se dogaja okol mene sam še eno brenčanje moje freze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sm se odloču da prodam moped bo treba začet zidat :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

upam da ne bo kupca :grim :krneki: B)

ja super :OK: kupim motor :P delat pa zihr ne pridem pomagat .)

ah eh, sanda pa res, smo se vidli u poreču... no sem te bol lovil :lol1: si mela srečo da so ble zajle vmes :P

za vikende se skrivam po raznih šotorih .)

hehe se mi je zdelo,da so me zajle rešle .)

cof,to ni freza ampak zetor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja super :OK: kupim motor :P delat pa zihr ne pridem pomagat .)

Ok prnesi 1.250.000 in se odpelji :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ti pujs... še kasiral si :kva2: čaki čaki, drugič prijem nazaj, boš vrnu :devil:

Vas je glih kolega obdelal in prepozno sem opazil da mi je ta Golf od nekje znan, pol sem pa začel študirat, da je to ziher taisti model, ki je mel identično Hondo 'Black Bitch' kot jst in sem dojel, ko sem pokontal eno z drugim, tko da če bom če naslednjič gor bomo naredil za znanega Motosvet akterja, vsaj karto popusta... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nardiva rajš menjavo ti prpelem fejzerko pa še 100jurjev :hmm:

:grrr :grrr :grrr

Jaz rabim dnar :grim ne druzga motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr :grrr

Jaz rabim dnar :grim ne druzga motorja

Mah, če rabiš denar in ne motorja, pol ti pa jst dam 300k. Sem jih v nedeljo nabral :grim ...

Za motor seveda, da ne bo pomote...

Popravljeno . Popravil SHERIFF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas je glih kolega obdelal in prepozno sem opazil da mi je ta Golf od nekje znan, pol sem pa začel študirat, da je to ziher taisti model, ki je mel identično Hondo 'Black Bitch' kot jst in sem dojel, ko sem pokontal eno z drugim, tko da če bom če naslednjič gor bomo naredil za znanega Motosvet akterja, vsaj karto popusta... .)

s vidu ja, d si nekam čudno zeval v avto... pol sm ga pa dol nekam v robido odpelu parkirat iz strahu da mi ga "redar" ne ukrade :lol1: :lol1: hec, sam za dol je šlo, za gor pa mi je lih popililo po robu iz Mc'Adam na asvalt :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas je glih kolega obdelal in prepozno sem opazil ....

A ti si bil kateri k je pobiral vstopnino?

A si bil ti mogoče tisti k mi je posodu mobitel, k me je nekaj jebal motor?

Jst sem uni z rdečim ER-5.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si bil kateri k je pobiral vstopnino?

A si bil ti mogoče tisti k mi je posodu mobitel, k me je nekaj jebal motor?

Jst sem uni z rdečim ER-5.

LP Burnout

Ne ne, tisti drugi, z mal več čupe...a si pol zrihtal Kawla...saj sem ti rekel...Honda... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!