Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Jaz pa grem po zboru v Kranju na morje (kamp Streško)

Sandra mene ne bo uzela magla bi pa rad vidu tebe kako se boš furala ko boš imela dva mulca in kup družinskih obveznosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boš me vidu ne :grrr k dveh pa res ne mislim imet za enkrat sploh nobenga sem preveč nora na motorje in preveč lepo mi je da bi si sedaj uzela to kar mam

ma stari sej te čist štekam,pač tipična slovenska družina :grim boš nabavu nazaj čez 10 let k bodo froci že mal odrastli bajta pod streho in poravnani pufi na banki

a te pridem mal obiskat na Pag :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fabi: v dolomite sem mislu it ali ta teden ali drugi, vse odvisno od vremena. Kdaj pa mislijo ostali it, pa nimam pojma, ker se niso nč zjasnli. Tako bo naneslo, da bom letos šel kar sam.

Ben, ce gres drug teden, grem s tabo (ce me uzames) :OK: bom provala zrihtat kej fraj u sluzbi :D Ma ta teden pej mi ne znese.... Ben sporoci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti pa nimaš kej bl pametnga za delat k si na dopustu,a tud spat ne moreš al kaj .)

san res je lepu,priznam :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla kar vredi fešta gore u Rihemberku :yea1: bu petk in soboto... :wacko:

sanda je bla pa je šla pa se nisva videla... :nono:

kej gre kdo na pivo in cvetje u Laško?? :grim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora.....jst mislim štartat v sredo v dolomite, ker ne vem kakšno bo drugi teden vreme. Od srede do petka bo vreme načeloma v redu, morda kakšna popoldanska ploha, drugo pa ni panike. Če je kdo zainteresiran se lahko pridruži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmokak; Lahko se pa dobimo kdaj usi kompleto tudi pri Metki u Astrotu ob četrtkih komot.... je še ob četrtkih

ma kaj misliš Astrota pri servisu u NG :hmm:

Ura?Kdaj?

Sej res jutre peljem mopred na servis v Medvode inu se mislim vračat nazaj enkrat okoli 3-4 ure.Sanda a te lahko kej pokličem na gsm,če še velja tvoja številka v tvojem profilu :hmm: tudi mačkona and kompani bi blo lepo videt :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz,nts in tc pa štartamo v sredo ob 8h zutrej na GOLICO,če se želi kdo pridružit naj kr sporoči,obvezna oprema KOPALKE,vabljeni :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že nekaj časa mislim napisat pa vedno pozabim punK srečno vožnjo z novo prasico od cbr1000rr,sej je rdeča,dobr si jo pelov po črnemu kalu navzdol :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz,nts in tc pa štartamo v sredo ob 8h zutrej na GOLICO,če se želi kdo pridružit naj kr sporoči,obvezna oprema KOPALKE,vabljeni

katero golico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K. se popravljam....v dolomite bom štartal naslednji teden v kompaniji z duhcem in devilish.

:cry: skoda

@kađiva: se se :naughty: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ni bil regres zadosti dober :cry:

sej vem da je pač tko kot je žalostno...... sam se mi vseeno smešno sliši :lol1: ala, Slovenija je šla falit :grim

@pek: ni panike, ti sam pokliči pa uletimo s črnuhom dol... magar sej sm skuz kje okul po cesti :P ponavadi pa je blo kej ob četrtkih zvečer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kađiva: se se :naughty: :yea1:

a je zdej Monster S4RS :naughty: :naughty: :P :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že nekaj časa mislim napisat pa vedno pozabim punK srečno vožnjo z novo prasico od cbr1000rr,sej je rdeča,dobr si jo pelov po črnemu kalu navzdol :OK:

Lej to, ki je zamolčal :D

Se mi je kar zdelo, da bo cbrka :fredy:

Srečno vožnjo in lepe kilometre ti želim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? A nisi napisala da imaš drugi teden frej? :?

Ma ja, sej ves, ni lih cajt problem :xx:

a je zdej Monster S4RS :naughty: :naughty: :P :P :devil:

Ma neeee, zdej mam samo S2R 1000 :blush: :wub:

zdej pa dost heca

HOČMO FOTKO :grim

En dan jo bom zalepla.... ma pole se malo bojim za vase tipkovnice...... k ko ga boste vidli vam bo sla kar slina z ust k je tako lep :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!