Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

zadeva je dolga 83 mb, dobiš na Cd-ju oz. lahko tudi zdownloadaš(zraven imaš Download gumb, modro obarvan).... .)

Se bi priporočal za cd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jokos, lep pozdrav... mi ne zamert, če se ne spomnem vedno usazga... ;) pa še uradna oseba si, čisto drugačen ko v motoristični opravi... ;)

TC: danes smo z Gizmičem čakulali na Gradišču, pa malo motor sprobali, zdaj pa čakam, da z NTS prideta mimo Bovca do Vršiča, kot si napisal.. torej: kdaj prideta? ;)

Sanda: naj ti bo pot varna, lepa bo gotovo.... pa pozdravi naše soimenjake... (saj Bush pa še kdo ne pozna razlike med S in S).. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC: danes smo z Gizmičem čakulali na Gradišču, pa malo motor sprobali, zdaj pa čakam, da z NTS prideta mimo Bovca do Vršiča, kot si napisal.. torej: kdaj prideta? ;)

če bo vreme, greva na pot....ti javim po Gsm če bo hita odločitev oz. po bolj informacijskih poteh, če bo zadeva planirana za dan naprej.... .)

Se bi priporočal za cd.

absolutno ga dobiš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene banda sem vedla da bom tezko zdrzala brez motosveta,tako da se vam javljam iz Slovaske,mal me tipkovnica jebe so ene cudne crke gor tko da se opravicujem za napake .)

Vreme je totalno v kurcu ampak pivo je full pocen smo ga vceraj sekali v gostilni 4ure sest nas je blo pa smo zapravli dva jurja in pol :OK:

upam da imate dobro vreme in da uzivate v soncu

lep pozdrav do nadalnega,verjetn ze jutr .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes smo z Gizmičem čakulali na Gradišču, pa malo motor sprobali, zdaj pa čakam, da z NTS prideta mimo Bovca do Vršiča, kot si napisal.. torej: kdaj prideta? ;)

tako je blo ja :OK: motor pa ti dam enkrat ZARES sprobat, tko ku se šika :kva2:

Kaj že veš kaj kako bo s SM :? Soboto če ne boš nikjer treniral pa pohajal in če bo vreme smo na pisti v Šentvidu pri Stični :OK: pridi, te vržemo u blato :yea1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOO.... dns ma pa boter Tone rd...... v glevnem želim ti vse najboljše..... da bi čimhitreje hišo zgradil in pol motor kupu .) .... pa seveda svojo Katjušo ubogal :grupni: :yea2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oho kaj k bi se kr do divače mal zapelal na kak kos torte :hmm:

drgač pa jz ti tud želim....to kar ti že nts želi in seveda dodajam,da bi bla jajca čim večkrat prazna :K .)

aja jst sm doma :P danes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GodFather.....vse naj naj....da bi te katjuša in mulci ubogali, pa motor tudi..... :OK: :worship: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse naj naj botru Tonetu :OK: želje so ti že napisali...........da bi pa vse to se uresničlo ti želim samo čimbol debele žepe... s papirčki, takimi "legalno" potisnjenimi z raznimi portreti :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upssss spet sem mal za cajtom :rolleyes: ..... botrček vse naj naj :004, pa da bi te otroc ubogal :yea1:, pa da bi se cegli sami zlagal, pa da ...... ma za ostalo pa ti najbolje veš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa za Toneta nisem nič pozen, ampak naj mu bo, še v njegovi/naši sekciji en lep pozdrav za njegova mlada leta in hitro rastočo streho nad glavo... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam res...ta dž :BUA:

poglej z lepe strani... bojo ceste bl čiste :OK: in na ovinkih več peska :slap: :BUA:

zdej pa že meni jajca ta dž... lih k kupim gumo za medium-hard teren je blata za prodajat :lol1: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!