Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Primorci a pridete na kk pir???

JEbi ga se vem de že težim, sam precednik je dal mnde 80 jurju za ozvočenje pa mormo neki nazaj dobit :P :

KAJ? 1. Close season party (en velik piknik) MK Atrans

KDAJ? Sobota, 23.septembra leta 2006 gospodovega

KJE? Zagorje ob Savi ( nasproti Euro parka - to je park ne trgovina )

VREME? Lepo ku ps.

PIVO? "Pir" po 350.

HRANA? Itak!

IGRE? Se bomo potrudl neku vkup sklamfat.

MUZIKA? Roknrol jasno. Če ne bo dobr bomo pa sami eno zarigal.

BURNOUT PLAC? Je - zaželjeno pokanje in zažiganje gum.

NAGA BABA? Bo.

NAG DEC? A's partegjen!!!

KAMPING? Može.

VSTOPNINA? De bomo mel vsaj neki od tega, pa si kak novejš mutor parvošl v nasledni sezoni bomo pobirali po 7.000,00 SIT po glavi, s tem da je to konzumacija in dobite bon za deci piva. No resno: "Free entry for bikers", pa še za marsikoga, ki nam bo všeč ali pa da je znan po tem da veliko spije.

KONTAKT? 041 430 960 Andrej, 040 792 142 Bojan

KAKO PRITI DO NAS?

Tastar motoristi boste najbrž vedl: to je isti prostor kot za 1.zbor od SATANOV ali pred dvemi in tremi leti zbor od TARANTEL.

Za ostale:

Zagorje upam da boste našli ( to je mesto v Zasavju, deželi hribov in raufnkov, tam nekje med LJ in CE in ni del Hrvaškega Zagorja ). V centru mesta zavijete v smer proti Trbovljam, ... ma ne da se mi sej bomo mal označl če se bo komu dal, če ne pa vprašte v ŠTULM baru par KLUKHENAH. Se bote najdl.

VABLJENI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz se grem pa furat zdej

mika me kočevje-dvor

Tudi naju z Grenenlanko naju je zamikalo... samo v obratni smeri... ;) škoda, da se nismo nekje srečali... sicer naju ti ne bi spoznala, ker sva bila na CBF1000... ;) Je bila pa fina furca, ne preveč prometa in nelistnate ceste.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha res čudn da se nismo srečali :hmm: mogoče pa smo se in vaju res nisem prepoznala vi2 me pa mogoč nista vidla k sem šla ku raketa .)

men se zdi da sem v 10h dneh nardila 2.000km :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs pride na ride, ko naju ni na motorju....

glej da prideš še kdaj in to z napovedjo...

Ma je bilo nenapovedano, ker sva prišla direktno od praznovanja 60. letnice moje mame... pa nisva vedela, kdaj bova končala, tako da sva imela še čas za rie, pa sva prišla... ;) V upanju, da bodo primorci gor, pa ni bilo nikogar... :( No ja, pa drugič... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda Vse najbolš!!! velik sexa, z njim tud zdravje pride :OK: pa velik dobrih motožurov in varnih kilometrov :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no še jest :D

sanda vse naj naj

zdravje,dost sexa,varnih kilometru pa de se ti uresničjo use želje :OK:

PS: stara ratuješ :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda,

vse najlepše in najboljše, vsi ti želijo veliko sexa :OK: , jaz pravim, važna je kvaliteta in ne kvantiteta opravljenega dela. (spet bodo mladci modrovali). :whistle:

Veliko srečnih in lepih km.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA,HVALA :D

zdej sm pa že prov mal potrebna,pr 27ih pa še nisem seksala prov sramota,bo treba danes kej ukrent,upam da bo dž :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!