Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Nataška... ti si najboljšejša :OK: :OK: :OK:

:wub: :wub: :wub: :wub:

maus...tud tvoja Fz-1, rdeča, je lepa :kva2: :naughty: dej tisti sedež zamenji pa se zmenmo kej no....

na pa sem spet odpadla k gumb od gat :cry:

:nono: :naughty: :rolleyes: :winkiss: :whistle: :yea1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma si se letos sploh kaj vozu? Samo vprašam.

po moje zelo malo :hmm:

smo se pa mi več za to :P

@Schultz: Ja .... skoraj neverjetno... :P ma celo sem se nakaj vozil... ma bl malo, sem letos naklepal "samo" slabih 4000 km, kar je glede na prešnja leta (povprečno 9k km) nekaj bolj za vzorec, računam bolj na drugo sezono, če ne bo kaj vmes prišlo. Letos je blo treba mal šolo poštimat... sem se malo preveč prejšnja leta zafrkaval... se vidimo :OK:

@ Sanda7: ja res je ste se pa vi namesto mene toliko bolj :P, sem pač malo bolj užival v vaših dnevnih vtisih in tako... poročanj "med vrsticami" :whistle:

Srečno vožnjo še naprej... se srčamo naslednjo sezono na motorjih... mogoče celo prej... na kakšnem kofetku ;)

LP Burnout

Kolega Schultz, prav fajn te je bilo srečati po dolgem času! :OK:

[attachmentid=83067]

:hmm: ... a nisi ti prenehal s kajenjem :whistle: :hmm:

... samo vprašam :P

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primorci če so gorenci nardili kao zaključno vožnjo je na nas da drugo leto naredimo otvoritveno,al kaj mislte,

oz če sploh kej mislte :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nataša, moje spoštovanje!! :worship: :worship:... pa ne zaradi montaže - da se pri snemanju nisi zvrnila z motorja, da si pri obratih nisi zvila hrbtenice pa vse tak ... :kva2: B)

... pa seveda TC-ju tudi, ker te je lepo vozil! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primorci če so gorenci nardili kao zaključno vožnjo je na nas da drugo leto naredimo otvoritveno,al kaj mislte,

oz če sploh kej mislte :P

maja...se bomo kaj zmenli..čeprav primorska sekcija ni več kar je bila in smo le z drugimi lahko popolni

... pa seveda TC-ju tudi, ker te je lepo vozil! :OK:

ja ja...predvsem ta del mi je všeč .... :D :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si sam seb ušeč .) ,prov boga nataška zdej k se hočeš skoz po zadniji furat :P

ma k se nesem spomnla,bi se lahko z mano peljala bl u izzy .)

ja sam res bore malo je ostalo od te sekcije :angry2: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nataška... ti si najboljšejša :OK: :OK: :OK:

:wub: :wub: :wub: :wub:

:blush: ne, ne,.... ti si :OK:

na pa sem spet odpadla k gumb od gat :cry:

ti pa res ne moreš odpast :naughty:

Drugače pa ja, dober voznik, dobri posnetki :OK: No ja.... pa kr dober aparat .)

...da se pri snemanju nisi zvrnila z motorja, da si pri obratih nisi zvila hrbtenice pa vse tak ... :kva2: B)

Če ne bilo kovčka, tako afnanje ne bi bilo mogoče...

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,prov boga nataška zdej k se hočeš skoz po zadniji furat :P

ma ja...sej jaz nebi :) ..sam ona če da gre po zadnji :D ...ah te ženske..... :slap: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ... a nisi ti prenehal s kajenjem :whistle: :hmm:

... samo vprašam :P

Lp Burnout

sej ne kadim...samo vlečem, da ne ugasne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam res bore malo je ostalo od te sekcije :angry2: :cry:

ma ni res..... lej tle velja še zmeri zakon o ohranitvi mase (sej veš, če neko stvar razežeš, zmečkaš ipd, še zmeri ostane ista masa :lol: :lol: ), samo je nekaj vpliva difuzije pršlo vmes :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam res bore malo je ostalo od te sekcije :angry2: :cry:

Ma ne sej nas ni malo, sam ne vidmo se nč :hmm: , kje se držiste???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne sej nas ni malo, sam ne vidmo se nč :hmm: , kje se držiste???

Med tednom po Ljubljani po barih, med vikendi pa v okolici doma... po bližnjih barih :grrr :P

Trenutno.... samo še na MS.... kakor zgleda.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in kaj bo sedaj. Sem mislil da mi to soboto ne bo treba razmišljati kam se bo šlo :hmm: In vloga pridruženega dirkača v primorski MS sekciji bi mi tudi odgovarjala. :) In da ne govorim o dodatni filmski karieri :kva2: :naughty:

LP Cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs je spet malo nazaj... to dirkanje ubija... stalno nekje na poti... stalno motor stiskat v obrate... popravljat... polnit... pucat... gret... samo trpljenje... :D :whistle: Še 10 dni, pa se dirkanje konča... potem pa bom spet malo več bral...

Sem pa uspel zaslediti, da ima Sanda po novem rdeče lase :eek: in da je imela rojstni dan... (no, to vem od lani ;)) :004.... še enkrat čestitke in še na mnoga leta seksa... :OK: :grim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se bova naslednjič vidla bom verjetn že plešasta :lol1: .)

ja hvala za čestitke :D

cajt bi že bil da se spet kej bl pojavlaš tuki not,glede na to, da letos v bistvu sploh nismo imeli na ridah kakšne poštene debate,še roštiljade nismo organiziral :slap:

ej cvetoo,ne vem če bo sploh še kakšna furca org iz te sekcije :hmm:

težko dvomim,zgleda da potrebujemo mal podmladka novih ljudi da nam prinesejo svež vetr za zagon :?

ej tc dej povej mi kako se obnese tale taprva guma,morem zamenjat bom verjetn kr jutr dopoldne pičila do

NG,zadi sem dala 220 sam mi je kr mal žal k ni 208,bo pa bolj dolgo lušno :D

aja pa če maš cajt pa če hočeš greš lahko z mano na en giro do dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tc dej povej mi kako se obnese tale taprva guma,morem zamenjat bom verjetn kr jutr dopoldne pičila do

NG,zadi sem dala 220 sam mi je kr mal žal k ni 208,bo pa bolj dolgo lušno :D

aja pa če maš cajt pa če hočeš greš lahko z mano na en giro do dol

ma vsako gumo, ki sem jo do sedaj imel se mi je obnesla, tudi ta ni razlike... :) kr kup, pa boš povedala...

za jutri, če bo vreme ok lahko pičiva...povej kdaj imaš namen it....da ustanem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom zdejle poklicala če majo na zalogi

pa ti zvečer sporočim kdaj bi šla računam pa tam nekje okrog 9h pol 10,pa dva vidmo kakšno bo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj Sanda, popravi si tisti svoj podpis, pa napiši narazen NE BI, da ne boš kot ostali zahojeni slovenci, ki ne znajo vsaj polpismeno slovensko pisati... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne poslušat heretikov sanda, toporišiča naj si vtaknejo nekam....sej veš ku pravijo, tisti, ki ne zna bolje, se drži navodil :D

gregs...malo heca .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glavn da se bistvo razume .)

TC nč ne bo jutr nima več gum na zalogi tud pr u vozniku je baje suša,tko da ne vem,

bom mogla še mal okol poklicat :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs...malo heca

Ma sej ni panike... ;) Samo jebovasbog... vsaj malo lepopisne higiene pa vseeno ne bi škodilo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!