Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Primorke in Primorci lep pešadijski pozdrav...

Tudi od mene... (ampak samo do spomladi)... potem spet zahrumi flota Hond... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns je pa kr sedl... bl mal km, ma so pa tej vrnih sedl :OK: hehe...

sandica... no sj kdu k se še pelka, dons sm clo tri zagrizence še vidla, od tega dva taljana :) hehe...

papa! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jutr bo pa res treba nares vsaj ene 150kilometrčkov,vsaj do črnga kala morem jit

sem pa neki gledala napoved za drug tedn tja okol 15 stopin,kar pomeni finu fajn in še nekaj tankov bencina spremenit u hlape :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas pa se je šele zdej lotilo :OK: motorji za 2007 so že zuni, tekmovalna sezona se je končala, zdej je aprila šele jovo na novo. Tako da zdej mamo čas za treninge, pa testiranja, in šraufanje pa rihtanje in rehabilitacijo :P :lol1:

Evo za pokušino kaj se dogaja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr jz pa šekr nism motorja odjavla, kr mau študiram če bi ketne gor dala :D pol pa gaaaasssssaaaaaa po snegu, aja sm pozabla povedat, da smo že kidal sneg hehe, pa kr nč ni vidt, da bi se kej stopu, matr mu smotano. no ja bo pa treba res kroslco usposobt pa ene taprave ta bodičaste gume gor dat, pol pa res ggaaaassssaaaa :OK: sam bo mau mraz :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tastara ti s čist odfukana :worship: :yea1:

zate gretje pa sploh ni noben problem,sem prepričana :whistle:

sej danes te lahko še jz kej pogrejem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!