Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Gizmo!!!!

Vse naj naj, pa da bo Kawasaki še dolgo brenčal pod ritjo :OK: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Gizmodrekecpekec ima RD danes? :hmm: Ma neeeee..... gvišno se zeza.... :lol1:

VSE NAJBOLJŠE, krosist! :yea1:

PS: če bo sreča, se pripeljem v Vrtojbo s svojim motorjem... ;) ...da ne bom tebe preveč zajedal... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Gizmodrekecpekec ima RD danes? :hmm: Ma neeeee..... gvišno se zeza.... :lol1:

VSE NAJBOLJŠE, krosist! :yea1:

PS: če bo sreča, se pripeljem v Vrtojbo s svojim motorjem... ;) ...da ne bom tebe preveč zajedal... :whistle:

pa ne da maš tudi ti OFF :blink: ja pridi pridi, te vržemo v mivko :kva2: no da ne bomo kruti, se boš kar sam metu :lol1:

TNX vsem za čestitke

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne da maš tudi ti OFF ja pridi pridi, te vržemo v mivko no da ne bomo kruti, se boš kar sam metu

Je plan, je plan.... še malo, še malo... ;) Čez zimo bit brez szi motorja je kruta... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmič mladenič

vse najbulše,pa da bi si že končno nazaj kupu motor .)

nekoč pa res.... SM :devil:

@gregs... res je, ni zime za eskime (beri motokrosiste) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al tud za nas jo ni :grrr

sam danes je blo pa vreme po okol 16h na primorskem čist u kurcu v bistvu že kmal od torbarije naprej :grim

ampak se vsen da pelat200 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En malo z zamudo........Gizmo vse naj, najbulše in da bo v prihodnosti benzin koštu 150 sit/liter, in da bi zmagu na superenaloto 60 miljwnow evrototov ter da bi kupu vsakmi člani primorske sekcije en šenk(zame enga mini Cooperja S)...za druge pa ne vem. Še enkrat vse naj naj in dosti blatnih km brez se potoučt. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej katka ne mor mi s temi bolanmi forami :angry2: :devil:

snega maš na ledenikih dovolj da se nadilcaš

nas pa pusti da še malo gume nucamo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kašen sneg dej.......mora bit sonce in 15 stopinj do 20. januarja 2007. Pole lahko zapade in se stopi najkasneje do 1. marca, ker hočem da bojo ceste spucane do 1. aprila, da se bom pričel furat s polno paro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

schulca za upravljalca vremenskih pojavov :OK:

danes jo pičim na obalo točneje na winter party momljan,k mk piratom,upam da ne bom zmrznla

po tc-jevmu vremenkotu za koper kaže zdaj delno sončno in 7plusa,upam da bo kej ogrelo tja do 12h :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola pa sem šla in prišla nazaj

odpeljala 207km,tja bolj u izi za nazaj pa kr na "polno"

srečali našga garača saxa u piksni,oz ga prehiteli in šli na drink tastar hvala za pjačo :K

upam da te je hilti ubogal hehe .)

na piratih pa kr dogaja mi je ranku kr mal žal ratalu k nejsem tam ustala,k tist njihov grog mi je full sedu

čeprav niti ne vem kva točno je blo uglavno bil je sladak pa topel,mi vosli oslasti smo mislili da je vino pa med,sam za pirate je značiln rum tko da je bil zihr rum not,pa mogoče kak med,skratka full pitno,bo treba recept dobit,evo še par fotkic

post-265-1163267269_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorciiiiii :P , a že kej plešete za sneg :yea1: ??? Ne :hmm: , no pa dejmo skp :010

:nono: :nono: :nono: :BUA: :BUA: :BUA: :fight2: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1:

Sva se midva že lani bojevala zaradi snega in letos se boj nadaljuje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kat, jaz plešem s tabo... :010

Itaq sem brez motorja... :lol1: ..pa komaj čakam, da dilce zapnem na noge... :grim Sem šel danes mimo Flachaua, ko je bil v torek še lepo snežen, danes pa taka žalost, sam dež, pa zaplate snega.. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D sami snegoljubci .... bomo to sezono nardil kak smučarsko/borderski izlet pa boste okusili ves zimski čar ... taljenje snega po hrbtu, zmrznjeni prsti, rdeči noski .... pa ritje pršiča, podiranje smrek in objemanje bukev, vijuganje, nagibanje, pospeševanje iz ovinka ... mmmm nekako podobno kot :hmm: ... ee ma ne ne more biti :grrr .... in potli tajanje ob kaminčku z jagertee-jem v roki :yea1:, ko telo preveva tista zaslužena utrujenost :grim jp .... to je to .... že plešem :010

@ godfather kwa se buniš pešec :P, alora nej bo + 15 C al več da se lohka fjakamo po cesti al pa vsaj meter snega, kar je vmes al pa bože nedaj brez snega je pa prou duhamorno.

@ gregs sej bo :grim grem dons na Snežnik pozdrav zimi narest .), pa še mam registriran motor, sam da utrdim tele primorce :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D sami snegoljubci .... bomo to sezono nardil kak smučarsko/borderski izlet pa boste okusili ves zimski čar ...

Sem tudi za :D :OK:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečali našga garača saxa u piksni,oz ga prehiteli in šli na drink tastar hvala za pjačo :K

upam da te je hilti ubogal hehe .)

Ej stara, sm mu reku, da če me ne bo ubogau, da ga boš ti u roke primla. Je pol rukau ko mitraljez!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!