Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

sax vse tanartabulš :K :K

pa da odojki ne bi nikoli izumrli

Se pridružujem čestitkam :OK: :OK:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sax sošolc vse naj naj dosti sex-a (sej si že začel sexat a? ne ja no star si že dovolj :lol1: )

:beer1: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :grupni: :grupni: :yea2: :drunk: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k smo opazli d gre cajt bl hitro kukr smo mislni in je treba še tooooooooooolko nardit, da se kar kadi... pa je več al majn vse bl pametno k klobasanje tle :headbang: vsaj kej pametnga d bi se reklo (sej se nikol ni magar :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Primorci, a bo šel kdo od vas na novoletno zabavo, ki bo 16.12. v Ljubljani? :grupni: Da vsaj kako pivo skupi spijemo :beer2:

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NTS: Jasno, da se 16.12. vidimo na zabavi! To je samoumevno... :grim

KAT: A bova morala spet en snežni ples odplesati? Ker če ne, lahko kar kopalke pripravimo, ravnokar se bomo kopali v morju... :slap: /vremegaserjepress/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NTS: Jasno, da se 16.12. vidimo na zabavi! To je samoumevno... :grim

KAT: A bova morala spet en snežni ples odplesati? Ker če ne, lahko kar kopalke pripravimo, ravnokar se bomo kopali v morju... :slap: /vremegaserjepress/

ekola dons se mi ne bo treba zvečer kopat k narava sama skrbi za mojo čistočo :( ..... če bi bile T času primerne, bi mel vsaj pol metra snega :headbang: ... tako pa ..... pleši Grevsi pleši, za mraz in sneg :yea1: :010 .... jest že zgublam kalorije :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejta se vi2 kam drgam zgovarjat o snegu

da pa vaju mal potolažim

sem zvedela od dveh virov, da je sneg napovedan okoli 13januarja,upam, da sta potolažena in da bo nekaj cajta mir pred vama :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

buh dej sneg no :doze: ta toplota se že prevč cajta vleče jao :glare: :slap: Gregs... bomo šli kej na krvavca ob priliki, lih k smo tle blizu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejta se vi2 kam drgam zgovarjat o snegu

da pa vaju mal potolažim

sem zvedela od dveh virov, da je sneg napovedan okoli 13januarja,upam, da sta potolažena in da bo nekaj cajta mir pred vama :P .)

Odlično glih takrat ga rabm :OK: .... sam Božič in Nov let brez snega pa tud ne zgleda fajn :cry: ... ne vem kako bo Božiček drajsu sanke po kopnem :blink:, bodo jeleni štrajkal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej Božiček se po luftu pripelje :grim sšusti darila skoz dimnik in to je to

sneg bi mu samo oviral dostop do raufnka .)

sam danes pa je prov za na motor,me kr neki grabi,sam se žlajfam,k neki smrkam,da bom za vikend zdrava in čila :D in da se ga bom lahko napila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma poxxx dio! Odkar je Kraški naredu Žabarjem avtocesto do morja, imamo na Krasu meglo in džžžžžžžžžž. :BUA:

Popravljeno . Popravil Schultz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!