Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Če se noben ne bo javu za srečanje v januarju... bomo pa samo me tri :OK: :D :yea1:

Pol se mormo pa ne Slivnci dobit :evilgrin:, od 13 do 27 se predajam snežnim radostim :kva2: tako da je v omenjem terminu možna malo bolj oddaljena lokacija :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je pred nami

in kar je za nami,

je nepomembno v

primerjavi s tem,

kar je v nas!

Naj bo tvoj Božič

poln veselja,miru,

toplih objemov in

iskrenih nasmehov!

sanda7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se noben ne bo javu za srečanje v januarju... bomo pa samo me tri :OK: :D :yea1:

jst sm tut za... ni treba dvakat rečt, š enkat j skor prevč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz, zjutraj z italijanskimi kolegi 11 motorjev. Iz Gorizie, preko krasa do Kozine. Postanek za kafe "coretto". Nadaljevanje do Portoroža. Manjše kosilo in nazaj, italijani preko Trsta, jaz pa Kozine, nazaj v Vipavsko dolino.

Burja je preveč pihala, temperature med 1-10 oC.

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tut za... ni treba dvakat rečt, š enkat j skor prevč :P

Odlično :D, sam še za cajt pa za plac se mormo zment :grim. Se mi zdi, da bi na Slivnici bl težko Sando odmrznle :P ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furamo,ko je lep sonček kot je bil 27.12.,pa toplo,brez vetra...26.je pa bil zbor v IT Ronkah, sam je preveč pihalo,pa mraz....tako,da se nismo pridružili....vsaj jaz ne..

Končno sem se vam pridružil tudi jaz,pa čeprav le s starim Banditkom,ampak za prvo silo boljš kot nič.. :OK: OK Ridersi so me že vzeli medse.. :yea1:

Zdej moram pa sam še neki opreme nabavit v Padovi,pol pa upam,da bom večkrat zunaj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fino fajn :OK: da bi ti bandit dobr služu,in da bi ti bila cesta ter vreme naklonjena :grim

Se pridružujem željam!

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooooooo, borc je dubu moped :OK: čestitkam tudi js :grim zdej jo pej nonostante euforiji pusti u garaži do marca-aprila... da ne bo prezgoden jok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa sm se spt mal zapelala dns... hehe, sicer sam du šihta ma... fajn j blo :OK: sploh ne mraz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo,kakšna garaža,no...resda me mal prehlad j...,a vsako sončke,če je le čas,izkoristim tko da...če boš vidu kakega norca čez zimo okol vozit,pol sem to verjetno jaz...registriran je itak do marca,hehehe :headbang:

mopedek,ja,za se pošteno razbit je čist dovolj... :hmm:

Popravljeno . Popravil ponky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mopedek,ja,za se pošteno razbit je čist dovolj... :hmm:

js rečem moped usakemu dvokolesniku :lol: d ne boš razumu narobe :blush: razn goldwing... tisto je letalonosilka, pa BMW-ji so povečini krave :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ja,pustmo goldwinge pa tavelike bmw-je...zaenkrat so to le sanje...vsaj zame...mogoče ko bomo enkrat v penziji,če si ga bomo lahko privoščili za vzdrževat,ker nam mladim očitno tako kaže,da bomo še brez penzije ostali...

Vseeno hvala za pojasnilo,gizmo.

Ti pa še vedno na CBR-ki? a poznaš Kristjana iz V.Drage, z Ducetom, mislim da 999..? Ima pa rdeče-bel kombinezon...

Popravljeno . Popravil ponky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa še vedno na CBR-ki? a poznaš Kristjana iz V.Drage, z Ducetom, mislim da 999..? Ima pa rdeče-bel kombinezon...

gizmo ni na CBR že od junija :grrr je bl športen ratu :P

poznam kristjana :grim na videz, drugače pa nč kej konkretno... tudi fouš mu nisem za 999... če bi mel 998r pol bi mu bil :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi PRIMORCI in PRIJATELJI!

Vsem želim v letu 2007 veliko zdravja, uspeha, sreče in ljubezni. Upam, da se bomo v letu 07 kej večkrat videli in uživali v skupnih vožnjah. Lepo praznujte danes. Pošiljem vsem :004 :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drage motoristke dragi motoristi želim vam varno in uspešno 2007.

:whistle: Sebi pa želim da bi se ta luknjaIPB Slika čimprej zafilala s cegli in da bi se vam čimprej ponovno pridružil. :beer2: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!