Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Sanda pr men tud ne greeeeee :cry:, sej sem že napisala da od 13. - 27. rijem po sneguuuu al pa po travi :hmm:, se pa prjavlam za ponovitev k fuzbala pa res ne gre zamuditi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut pr meni ne znese :grrr

Izpiti pa to :headbang:

Vseeno hvala za vabilo :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se še kdo iz te sekcije poleg mene in schulca fura letos

Jaz imam za sabo prvo letošnjo furo... z enduro, se razume... ;)

pa v soboto in nedeljo gremo spet srnice preganjat v gozdove! :OK:

Gizmić, a greš zraven?! ;) Stična in Wajdušna... ;) Glih zraven tebe v nedeljo... ;) Te pokličem danes enkrat, ko se vse zmenimo... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Sanda.... za nedeljo.... EPIC... če gremo ravno takrat mimo s furce, se oglasimo! :OK: Bom vedel bolj natančno danes enkrat bolj popoldne... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ponky!!!!!a se midva poznava :?

sam tko k si z goriške pa neki ok-riderse omejaš..... :hmm:

Ne vem,mogoče pa...sem bolj frišen med OK ridersi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam še datum je treba dat gor,a se zmenmo za nedeljo,k nedelje so bl dolgočasne,pa verjetn smo vsi frej?

Dragi primorci in cenjene primorke ter spoštovani simpatizerji te naše sekcije.

Vabimo vas,da se udeležite prvega našega srečanja v letu 2007,z motorji ali brez dne:

Nedelja 14.1.2006 ob 17h v Postojni natančneje v EPICentru(nova stavba na koncu PO)v spodnji etaži,kjer se nahaja Rock caffe.

Sanda,na žalost nismo vsi vikendov prosti,eni mormo tudi delat....in žal tudi na 14.1., poleg tega je še motozbor v IT Ločniku...jaz moram pa ob 16h v službo....žal z moje strani ne bo šlo...

Miha Z, med Ok-ji je samo en Miha tako,da...lahko le ugibam..a si OK43 ?:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha Z, med Ok-ji je samo en Miha tako,da...lahko le ugibam..a si OK43 ?:eek:

niet :grrr

nism med ok-ridersi....

sem pa redno vsak četrtek zvečer v Astro cafe.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa redno vsak četrtek zvečer v Astro cafe.... :D

hmmmm :hmm: ma kšn četrtek se zna prpelat u piksni tudi moja rit :hmm: bom sporoču d bo vsaj kdo tm, ne da pridem sam...vsaj kak motomarsovc še :alien1: :grim

Wajdušna... ;) Glih zraven tebe v nedeljo... ;) Te pokličem danes enkrat, ko se vse zmenimo... ;)

se vidmo :grim prideva pa s tamalim kako urco kasneje, s piksno, pa brez mopedov.... smo bli danes taki kukr drek... pa se mi ne da usega še enkrat prat, po vrh usega imam še mokro čelado :headbang: sm flosknu v blato kolkr sm bu dooooug in širooook :photo: :slap: :lol1: :lol1: :lol1:

P.S. mej telefon kje zravn, da se ne zgubim js :slap:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem glede na to, da pridem jaz, ti, nts,verjetn irenca ,cof,pa po vsej verjetnosti še gregs in bladzo pa climber in verjetno ježek.mislim da nima smisla prestavlat,drgač pa vsaj mal poklepetamo pa spijemo kofe in je.Se pravi ob 17h dol v rock caffeju.

Itak pa se lahko še kdaj dobimo,k bo mel folk več časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm :hmm: ma kšn četrtek se zna prpelat u piksni tudi moja rit :hmm: bom sporoču d bo vsaj kdo tm, ne da pridem sam...vsaj kak motomarsovc še :alien1: :grim

ni blema!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo našga borcafantje ste super tudi ko zmanka asvalta

Hmmmm.. le keri je ta borc?! :whistle: :whistle: :whistle:

Gizmo... hvala, hvala... :blush: ...če je to letelo tudi name... čeprav sem bolj posrano vozil, kar pa je za prvič bilo pričakovano.... ma na koncu sem že dvakrat skočil... :grim ...samo ni tiste lahkote... ki še pride, vsaj delno, enkrat... upam... :D

Banda primorska, mi je žal, ker se nismo mogli oglasit... ma je blo tko fajn na progi, da nismo mogli prit pole usrani do glave do vas... :whistle: :naughty: :lol1: Resno: so avti leteli direktno v LJ... direktiva... :D Pa drugič se vidmo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo... hvala, hvala... :blush: ...če je to letelo tudi name... čeprav sem bolj posrano vozil, kar pa je za prvič bilo pričakovano.... ma na koncu sem že dvakrat skočil... :grim

Na vse, brez izjem... Climber je pa lepo zaključu dan v robidi :eek: :OK: :lol1:

Vse pride, če rabiš kak nasvet kar poklič pa rade volje povemo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si še kdo želi z avtobusom v padovo IMAMO ŠE PAR PROSTIH SEDEŽEV

... cena je cca 16€

odhod jutri iz KOZINE ob 5.00

naj javi takoj. 041 321628

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me nč ne vleče,sploh k se mi dozdeva da bi znalo jutri past kakšnih 150km z motorjem

ej fajn se imejte dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj primorci kako ste kaj? Mi se iz -3,50 bližamo 0,00 oz prvi plošči :OK:

UŽIVAJTE

lp

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!