Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ja sam res to vreme zdej bi bla zihr že na motorju,pa je vse mokro :(

začasno vozilo v štalci je kawasaki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: porkodijo di wreme...sm že študjru kam grem jutre al u nedeljo na giro...na zej :angry:

ja sam res to vreme zdej bi bla zihr že na motorju,pa je vse mokro :(

hehehe..... :devil:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga zapizdu en giro do Divače pa potem nazaj, zvečer pa čez Šmarsko do Kort na nogomet in nazaj Koper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEK vse naj naj :OK: :beer2:

Gsx600 je lepo v Divači a.

Uuuuuuu danes pa je bilo kar neki motoristov na cesti jaz pa revež pešec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEK vse naj naj :OK: :beer2:

Gsx600 je lepo v Divači a.

Uuuuuuu danes pa je bilo kar neki motoristov na cesti jaz pa revež pešec.

SUPER KRAJ JE, A VIDEL SEM BOLJ MALO :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor ni bu učera z motorjem okoli je mona :kva2: taka fejst fura je bla, da kar ne morem nič delat danes in samo navijam gas, gas , gas... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm te vidla u kozini na pumpi v družbi OK ridersov se mi zdi

zdej pa grem zares gas navijat,bojda je v portorožu že 17 stopin grem jz to preverit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leto je naokoli in v našem kraju se pripravljamo na drugo srečanje motoristov, ki bo v soboto 26. in nedeljo 27. maja 2007.

Srečanje organizira novoustanovljena moto sekcija KELTI, ki deluje pod okriljem društva Dakša - Špic. Društvo adrenalinskih, kulturnih in športnih aktivnosti Sladki Vrh.

Zakaj ime Kelti? Predvsem iz razloga, ker so bili Kelti v naših krajih naseljeni okoli 3. stoletja pred našim štetjem, kar dokazuje veliko število gomil in ostalih Keltskih najdb.

V preteklosti je bilo znan rek. Kamor so prišli Kelti, so ljudje vpili: bežimo Kelti gredo.

Danes je drugače. Pred nami, vam ne bo potrebno bežati. Samo ne se zajebavati z nami. :D

Dogajanje se bo odvijalo v neposredni bližini reke Mure. Če nam bo uspelo bo to mednarodno srečanje motoristov, saj imamo namen povabiti tudi motoriste iz sosednjega Murecka. ( Cmurek)

V tem primeru bi panoramska vožnja potekala po Sloveniji in Avstriji.

Čez dan prirejamo ekipno tekmovanje v raftingu, ribolovu z vrbovimi palicami in Paint Ballu. Seveda vse za neko simbolično ceno. Ker je v neposredni bližini dogajanja tudi prenovljeni plovni Brod čez reko Muro, splavljen že v 19. stoletju, se boste lahko brezplačno popeljali z njim v Avstrijo na pivo.

Brod na Muri je kulturni spomenik posebne vrste, saj se kot prevozno sredstvo ohranja že več desetletij.

V preteklosti so ga uporabljali lastniki zemljišč za prevoz poljščin in lesa. Kot glavno prevozno sredstvo pa ga je uporabljala tudi Paloma za svoje tovarniške namene.

Danes je edinstveni mednarodni mejni prehod. Uporabljajo ga predvsem turisti, saj preko Broda vodijo naveze mednarodnih kolesarskih poti in pešpoti. Ob reki Muri pa se lahko sprehodimo tudi po keltski poti, na kateri najdemo ostanke keltske naselbine - gomile.

Poskrbljeno bo tudi za glazbo, pijačo, jedačo in *umetnostno* plesalko. Na samem mestu dogajanja pa bo tudi poskrbljeno za camp prenočitev z brezplačnim zajterkom.

Za vse ostalo boste naknadno obveščeni.

Vabljeni

post-9142-1173094836_thumb.jpg

post-9142-1173094860_thumb.jpg

post-9142-1173094876_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda primorska a se bomo kej vozil,registriral motorje al kwa :angry:

sej se že vsi vozjo sam jest ne....sploh pa ta vikend.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda primorska a se bomo kej vozil,registriral motorje al kwa :angry:

Jaz se vozim smm ne motorja ampak karjolo :P

[attachmentid=93071]

post-5996-1173127030_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.k. klapa, po dolgem cajtu se javljam iz onstran luze. Vem, da me ni blo ze ful casa na forumu, ma smo imeli kar pestre tri tedne usposabljanj. Drugace je vse v redu.....za slikce...nimam cajta jih prlimat. Bom ob prvi priliki, ko bo cas kaksno prlepu.

@sanda7: sem neki bral da mas najboljsi motor na trziscu. A ti je sedez pretrd......ne skrbi se ga bos navadla :)

uzivajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj čakaš :hmm:

še sam ne vem....no kot prvo plačo za gume (obe :cry: ) pa za zavarovanje(motor,avto)

in še se bo kaj najdl...šparam :eek: do aprila :devil: pol pa ...

enostavno ni $. :krneki:

ej Schultz za kaj se usposabjlaš :blush: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sanda7: sem neki bral da mas najboljsi motor na trziscu. A ti je sedez pretrd ......ne skrbi se ga bos navadla :)

uzivajte

Sem mislu da majo ženske rade trde :D :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor ni bu učera z motorjem okoli je mona

sm bu u nedeljo pa nrdu crash d se učeri nism mogu furat :slap: :whistle: Zdej bom pa akrapoviča dubu za kazen :kva2:

PEK vse naj naj za nazaj :yea1:

GREGS... stari, pa sej sploh ne zgledaš tako švoh za vsa ta leta :blink: :OK: B) kar tako naprej :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih res ni vse v trdoti :grrr

no schulc sam da se mal javu :OK: da nas ne skrbi

gregs legenda,staraš se .) vse tanartabulš :004

Tundercat ne vem kaj ti čakaš :hmm:

in primorci včasi smo se res imeli lepo

post-265-1173174807_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljše gregs še od mene..

Ej kje ste bili to slikani na slikci ? Drugič pridem še sam se bom pohvalu med samimi motoristi/kami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet je neki krmižljavo tole...no glavno da bo za vikend lepo :kva2: pa bo spet padla kaka furca od 250+ km :kva2: ...letos bom menjal gume ko flaše od piva :glare: no glavno da bo ostalo še za kako tapravo pivo :P

mihc, kaj si dal tanove kamine gor?? :grrr bo treba it na "koršo" vrtet boršco se mi zdi za vse te finančne podvige :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!