Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ej Sanda a sva se videla včeraj ? Ena Golda mi je prižgala vse reflektorje da nisem nič vidu pa sem mislu da me maš tako rada da ne šparaš na energiji. Potem sem pomislil da ne bo slučajno ugasnu motorja ker ga nebo več užgala je vse porabla elektrike za luči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, par dni me ni, je že use nabito z objavami :kva2: :slap: po vrsti:

1. Duhulo: Vse naj naj, čeprou z zamudo :whistle: upam d sprejmeš useeno ;)

2. Cpt. Schultz: Welcome back man :yea1:

ostali, uživajte na cesti, pa dejte pazit tudi na motoriste same. Zadnič sm enga hmal zbou s ceste (ma zanalašč :devil: ) preklet pizdek je piču mimo avta 150, sm ga vidu u špeglo, se mu umaknu na kraj cestišča. Me prehiti, po žlajfu na mtrvo pa tavelik prst mi pokaže... matr, drugič ga pelem na haubi do doma :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gsx600 ma ne vem če si prav videl golda je bla nazadne na terenu u pondelk pa še to na dolenjski relaciji

no jutr če bo šlo vse kot bi moralo jit bom takoj po šihtu registritrala en motor in pole gas magar na morje,če je kdo za furco al pa kak kofetek naj mi javi računam da bo štart nekje po 15:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,če je kdo za furco al pa kak kofetek naj mi javi računam da bo štart nekje po 15:30

mejbi bejbi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem kupit nove copate kawi in pole se lahko kaj vidmo na kakšnem kofetu. Ta pravem kofetu, ne ameriški rjavi vodi brez kofeina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amerikanota :eek: :hmm: :D ???

:slap: :slap: :slap: :slap:

Ma tudi vas pogrešam najbolj pa motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekkola, če bo kateri(a) srečal to vozilo :worship: prepoznavni znak oz. promocijsko vozilo moto kluba Feistritz :yea1:

post-907-1176442808_thumb.jpg

post-907-1176442945_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MOTOVILC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi raj tebe srečala k kombi :D te nisem vidla že celo večnost

drgač pa hudo zgleda :OK:

kaj primorci se bomo kej zmenli za furo in odojka seveda :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva danes po kosilu šibava na obalo...mogoče se kaj vidimo na cesti...

jutri pa je nov dan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa smo se res vidli :lol1:

sem vama mal plane zjebala .)

nasprotno...bilo je lepo, zabavno in poučno....midva sva se imela fajn...drugič gremo proti Mostu na Soči, upam da bo kaka podobna tema za pogovor...čist sem zrajcan.... :kva2: :kva1: :naughty: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe,danes sem pa še jaz zrajcana,pondelk šiht pa to .)

no ja pustmo to

drgač pa fajn je blo,sploh po dolgmu času spet pelat MOTOR,sm mislila da sem v sedmih nebesih ko sem se gor usedla,čeprav ponavad mam rajš trdega ampak v tem primeru mi mehkejši bolj odgovarja :grim

dobra tura je v planu,upam da bo vreme pa cajt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja podnaslov teme je sex, bikes in rocknroll, kej češ prčakavat ku da vse skup zamre ko se loti pomlad :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro,da je Sanda,da vsake toliko časa malo podroca klapo :OK: k če ne bi res lahko ukinli sekcijo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, potem pa dajmo o seksu.

Ste kej dinglali danes ? Jaz se morm pohvalit tri runde, tretja je že bla muka a sem mogu dokončat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sex kaj je že to :hmm:

sploh ne spomnem kdaj sem na zadne je že tolk od tega četrtka,da bo treba kmal kej ukrent al je bla clo sreda :headbang:

a se na morju že sončjo kej zgori brez :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sex kaj je že to :hmm:

si mi vzela iz tipkovnice....sam ti bi pa ja mogla vedet :blink:

zgoraj brez?!dvomim.....mal piha....lohk dobiš prepih na zizikah....

nč bo treba jit v kontrolo mal počekirat :krneki:

kera članica mk road shadows ma enga čoperčka,mislm da 125ccm pa LJ tablco gor?!učeri videna na našem koncu (na petrolu) z falcon46 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera članica mk road shadows ma enga čoperčka,mislm da 125ccm pa LJ tablco gor?!učeri videna na našem koncu (na petrolu) z falcon46 :hmm:

jst :P ja res sva bla dol, padla lepa turca :OK: ket si biu ti? drugič pocuki :blush:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!