Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

No pa da dodam svojo 1000-o objavo sem noter, kjer sem praktično začel spoznavat in se privajat na MS, na srečanja, skupne vožnje, pogovore na ridah... in še marsikaj. Damn... marsikaj od naštetega pogrešam :(

Upam da bo "Primorska sekcija" spet enkrat tako močna kot je bila včasih in se je večina skoraj zgledovala po nas :) čeprav nisem primorec, se mam za enega :D

Pogrešam pa kakšne "stare" borce... sej veste katere :D

You all ROCK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šmrc, Burni... :cry: Kako lepo povedano... pa še resnično...

Tudi jaz upam, da se spet kaj snidemo in kakšno rečemo... :OK:

Mikena: ma povej, koliko let mora imeti dec, da vidim, ali spadam med mulce... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25,26+

Fijuuuu.... pol pa sem ta prav dec... :OK: Sam še kakšnih 20 kilc, pa birbauh, pa lahko začnem krom kupovat... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25,26+ :glare:

Ahh..... babe :closedeyes: :doze: :headbang:

Nič jim ni prav :slap: :devil:

Lp Burnout

Fijuuuu.... pol pa sem ta prav dec... :OK: Sam še kakšnih 20 kilc, pa birbauh, pa lahko začnem krom kupovat... :lol1:

No.. dej mi posodi par let.... še ene 10 kil naberem...za birbauh se da tut poskrbet, "eriko" pa lahko v krom vržem :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj govorite o kilah, ne vem kaj je birbauh, niti kaj je erika, in zakaj bi kupu krom. :glare:

Gregs, kaj ti maš zlatega, da se tako braniš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj govorite o kilah, ne vem kaj je birbauh, niti kaj je erika, in zakaj bi kupu krom. :glare:

Gregs, kaj ti maš zlatega, da se tako braniš?

Birbauh je trebušček od piva,erika pa je ljubkovalno ime za Kawasakija ER5. :D Ti sam upraši stare mačke! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halls že ve kako se stvarem streže :grim

ne vem zakaj govorite o kilah, ne vem kaj je birbauh, niti kaj je erika, in zakaj bi kupu krom. :glare:

Ne vem pa kaj ti od nas hočeš/pričakuješ :doze: ... okej no ...nekaj si zamišljam :P .. pa smo se začel zafrkavat.. kakor je tut naslov te teme " Primorska sekcija Motosveta, Sex, Bikes, Rock & Roll"

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fredy: tale mikena je pa agresivna... Mi je že všeč :lol1:

kaj zej banditi...kolk vas bom vidu jutre u Umagu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25,26+ :glare:

A 25 + 18 bo dovolj al preveč :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgledaš precej starejši :lol1:

Če zgledam str in pameten.. še ne pomen da sem pameten.... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Kdaj boš dau za pir...:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zej banditi...kolk vas bom vidu jutre u Umagu?

mene ne.... :P

pa tud mene zanima kdaj boš dal za pir... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama sva sama :cry:

meni se kr rola ko jih slišim :kva2:

Gizmo kako je komolec?

Na zdej, pa sama :)

Meni se ne lih rola po cesti, ma vseeno malo stisne tam globoko u meni :cry: :blush:

Komolec je super, fizioterapevt je reku d po kakih 3 tednh bo že kul :OK:

Peesda, Gizmo... a si prodal ali si se skantal, kaj zdaj? :hmm:

Sem te lihno mislu prašat, kdej me povabš na Vrtejbo u pesk, da poženemo krosle po sipinah?! :D

Nism prodal, pa tudi ne bom, bom nabavu še enga takoj konec sezone (hint brad new kuščar 2008 edition) :kva2: Sm se pa polomu ja... Pred prvomajskimi sem si spahnu levi komolec :D matr je štrčala roka po svoje :D Zdej pa "prenašam" eno fejst lušno fizioterapevtko :photo: :naughty:

Vrtojba, pridi pridi, sej motor je cel :D se boš lahko več ti fural, ker js se ne morem še :lol1: Edino ta vikend ne bo nč ker sm dal amortizerje rihtat, tako da naslednji teden komot. Aja, je pa Vrtojba odprta torek in četrtek... Vikende je closed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus kej ti čem rečt. odkar naju je zapustila najina skupna ljubica ne dam več niti za deci vina :glare: :P :D ja ob prvi priliki pade kak pir. častiš ti :lol1: malo heca

kej je to zej "mene ne" Mihc??? :angry: :fredy: boš v...Kozini??? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantiči in bejbe, NA Kozini, ne v Kozini jebo vas kvas.... :P

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene,ma par dni ni pa ste se čist razpisal,zgleda da bom mogla večkrat od te škatle stran,da vas pustim mal k pisanju :OK:

ej gregs ti sam ulet in to čim prej da mi daš en krog s honduro,al pa da se vsaj mal gor usedem

k mi je dns seba reku nej si kupim motor k jamram kok me rt boli po tem zju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem pa skor 100 % da sem Sando ugledala mal pred 20.00 na cesti pred Postojno (bližina Avia Pub). Jo je sicer zakrivala ladja od Sebe :grrr , tko da sem zadnji trenutek začela bl intenzivno krilit z roko :P . A si bla a nis bla :hmm: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sem pa 100% da sem vidla Kat na rdeči cbr :grim pa kaj maš zdej spet nazaj prasičko :hmm: mi ni nč jasno

sva se vračala iz Paga dam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sem pa 100% da sem vidla Kat na rdeči cbr :grim pa kaj maš zdej spet nazaj prasičko :hmm: mi ni nč jasno

sva se vračala iz Paga dam

jp končn sem spet na stari novi lbezni :P :yea1:, učeri kr ni hotla it domov pa me je zvlekla čez Idrijo do Mosta na Soči pa čez Gorico domov. Bo treba jet kej :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!