Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

učeri sm se pelu pa s superduke 990 l'06 :naughty: pa če bi si js kar kej takega omislu za dušico nafutrat :whistle:

ne ej, stari, to trže. Pa če bi bil moj, bi mu zadi dal še dva zoba večji zobnik :kva2: :devil: Počas, počas bo gizmo končal fax in bo malo bol finančno preskrbljen... pol pa se vam nazaj pridružim na cesti...kako soboto bomo že dobili cajt za pohajat :grim mal se mi cedijo sline po cestakih, čeprou ne pogrešam tolk ceste kukr klape... Kje so cajti k smo en druzga pobirali po ridah :P O:-) pa pohajali po kočevskem, dolomitih... Kaj je zdej klapa, je šlo falit vse skp al kaj? Mnjka en Gizmo pa Godfather d bi skp držali klapo al kaj :xx: :hmm: niti zaključkov sezon nimate več... ajajaja, kaj se tu pravi :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no moj je tud potreben pranja

tko da če ma kdo željo mu jo izpolnim z lahkoto :naughty:

verjeli ali ne dobim klic od dragega mal debatirava pravim kaj si kej delov

odgovor:motor sem ti opral :worship:

moj je potreben temeljitega pranja..... sanda a ga vzameš v roke??!!

:devil: :krneki:

če lohk potem tud med noge :whistle:

o, misliš, da bi ga sploh lahko držala...... ne

še veš ne kok bi ga stiskala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so cajti k smo en druzga pobirali po ridah :P O:-)

sam res...to so bli lepi časi.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmić, vidim, da si že v formi, da so kosti zaceljene... ;)

Torej: kdaj me povabiš v Vrtejbo?

Sej motor prpeljem szi sabo... ;)

Samo ne mi rečt pondelk, ker takrat naj bi s koleni (upam, da ne še s čim :whistle: ) drsal po asfaltu... pa četrtk tud ne, ker delam v Horici... lahko te pa pridem pogledat u četrtk... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res, kje so tisti cajti, ki smo veselo posedali na ograjci.....

O.k. klapa tudi jst se poslavljam iz sveta motorizma. Motor sem že prodal sodelavcu in zdej bo treba si kupit kakšno drugo gajbo na štirih kolesih.....malo bolj komot wd twingota. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor sem že prodal sodelavcu in zdej bo treba si kupit kakšno drugo gajbo na štirih kolesih.....malo bolj komot wd twingota. :(

ne me jebat !! :unsure: :nono: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej ku bo moj mobitel postal prevroč od vaših klicev, naj vam sporočim, da sem se samo hecal...bruahahahaha :lol1:

Ma sej mi ne piše mona na čelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmić, vidim, da si že v formi, da so kosti zaceljene... ;)

Torej: kdaj me povabiš v Vrtejbo?

Sej motor prpeljem szi sabo... ;)

Samo ne mi rečt pondelk, ker takrat naj bi s koleni (upam, da ne še s čim :whistle: ) drsal po asfaltu... pa četrtk tud ne, ker delam v Horici... lahko te pa pridem pogledat u četrtk... :yes:

stariii, komolec že dela. V nedeljo 27. sem že odpelu dirko v Orehovi vasi :whistle: pa niti zadn nism bu... :lol:

torek ali četrtek. Ni važno akcija je zmeri... pa če maš opremo sabo je zadosti. Motorje mamo že mi na zalogo :lol1: :kva2: ni hudič, da ne dobimo enga še zate :D

Schultz, ta je bla pa dobra :slap: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej ku bo moj mobitel postal prevroč od vaših klicev, naj vam sporočim, da sem se samo hecal...bruahahahaha :lol1:

Ma sej mi ne piše mona na čelu.

pujs :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.k. klapa tudi jst se poslavljam iz sveta motorizma. Motor sem že prodal sodelavcu in zdej bo treba si kupit kakšno drugo gajbo na štirih kolesih.....malo bolj komot wd twingota. :(

Sm bila prepričana, da nam boš napisu, da pričakujeta naraščaj :blush: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stariii, komolec že dela. V nedeljo 27. sem že odpelu dirko v Orehovi vasi :whistle: pa niti zadn nism

torek ali četrtek. Ni važno akcija je zmeri... pa če maš opremo sabo je zadosti. Motorje mamo že mi na zalogo ni hudič, da ne dobimo enga še zate

Čestitke za dirko! :yea1: Važno je sodelovati... ;)

Ja, enkrat se bo treba res zment... da enkrat vidim Vrtejbo... pa malo spet Husko ukurblam... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROŠTILJADA JE NAPOVEDANA ZA ČETRTEK, 07.06.2007 približno od 18-e do 21-e ure . Napovedano je tudi, da za pijačo poskrbi vsak sam (morda bo @Klajba prinesel nekaj rezervnega piva - se še ni izjasnil).

V petek smo si z @tundercat-om(meho) in @Ernestom ogledali prostor in sklenili, da je najbolj ustrezen prostor za piknik kakih 10 metrov po gozdni cesti, kjer je lepo umaknjeno in "skrito" s ceste in ne bo za nikogar moteče. Vremenska napoved za četrtek je nekaj vmes. V primeru dežja bomo zato piknik prestavili na PETEK, 08.06.2007 približno od 18-e do 21-e ure in nato v skupini odidemo v Žiri na nadaljevanje žurke.

kdor misli uletet naj se pofočka v temi kačje ride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIHA Z uživaj :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIHA Z uživaj :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :OK: :OK: :OK: :OK:

uživam!!

dones pa sploh.... :wacko:

smo se ga učeri,(oz. danes) z tvojim sinom "mal" :krneki: :xx:

sej veš....

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnjka en Gizmo pa Godfather d bi skp držali klapo al kaj :xx: :hmm: niti zaključkov sezon nimate več... ajajaja, kaj se tu pravi :nono:

Gizmo tudi midva se bova vrnila na cesto in takrat bo vse naše :whistle: :naughty:

Klapa jaz grem danes zvečer za 3 dni do Srbije pa mal v Bosno na čvape in .......

Bom poročal ko pridem.

A ja na žalost grem z avtobusom in ne z motorjem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo tudi midva se bova vrnila na cesto in takrat bo vse naše :whistle: :naughty:

hojej, boš vidu pole :naughty: bo vse letelo pred in pod nami :yea1:

uživaj v deželi mesnin :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uživam!!

dones pa sploh.... :wacko:

smo se ga učeri,(oz. danes) z tvojim sinom "mal" :krneki: :xx:

sej veš....

O vem vem :kva2: :lol1: da ste O:-) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!