Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

razen če nisi odi unih :oops: :lol1:

zaenkrat mi še ne gre tolk slabo...... :hmm: :unsure:

ali pač....

ja lohk bi me kaka uslišala...... :doze:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat mi še ne gre tolk slabo...... :hmm: :unsure:

ali pač....

ja lohk bi me kaka uslišala...... :doze:

Poznaš tisti rek BOLJE IŠTA NEGO NIŠTA. :wub: :wub: kr hmeni pridi boš sigurnu dubu kakšnu LAŠKU, :grim pa še Ančku ti bom porentu pa bu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ročne spretnosti in meditacija na temo seksa garantirata obilo užitkov in sproščenosti. :trance_33_sleep: nirvana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 avgusta leta 2003 je bila narejena oz odprta tale sekcija

še malo in bo 4 leta.

in vsak čas nas bojo štamprleti šišnili pa čeprav so šele lani ustanovili 0,3 sekcijo

svaka jim čast :worship:

dobro jutro primorska danes se obeta dokaj vroč dan

je sreda kar pomeni da so črnogorci na delu

še malo in je vikend pred vrati

zunaj je še kar frišno in prijetno vsakih nekaj sekund pa me zmoti ropot škropilne naprave pri sosedu

še najbol takrat ko padejo kapljice na solato.......

dostkrat se sprašujem a se mu sploh splača kolkr vode porabi za zalivanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ročne spretnosti in meditacija na temo seksa garantirata obilo užitkov in sproščenosti. :trance_33_sleep: nirvana

Ta nova ANČKA tut vse sama nardi, samo prklukat jo moraš,ko si pa opravu jo pa v kot zabrišeš, če pa slučajno sam mal zaškripa jo pa še spuščaš, pa si vsega rešen.ENKRATNA NALOŽBA NAJBOLJŠA NALOŽBA. :yea1: :kva2: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaj je mlinček že duma

al je še kr na goriškem

gorica :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej je blo pa u pondelk tam na ravnini med Dombravo in Prvačno?? :krneki: en razsut motor na tleh...upam, da je z voznikom/voznico vse vredi?? :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej je blo pa u pondelk tam na ravnini med Dombravo in Prvačno?? :krneki: en razsut motor na tleh...upam, da je z voznikom/voznico vse vredi?? :alien1:

Baje da je en nunčk pršel iz breskev ven na cesto eni pupi z Hondo 125 in je rukela v njega.Sprva je zgledalo,da je hudo me pole so vidli da ni tko hudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tudi tko nedoužno ni....

68-letni nono je zavijal levo preko ceste v breskve. V tistem je pršla Nina (ja poznam jo zelo dobro) z NSR (tako ku sm mel js) nasproti. In to ene 80km/h nč več. Tik pred njo je zavilo to tele preko. Direkt v prednji del avta je zadelo. Nina ima možganske krvavitve, drugače pa OK. V ponedeljek je bo bol kriza, ma se je zlizala. Zdej je bolše, nikakor pa ne dobro. In mater mu ludo temu nonotu k mu razbijem js glavo ne avto drugič... Kao je ni opazu :headbang: in pole je še budale zganju iz motoristov kao :alien1: Bujš d se skrije, če ga še kdaj vidim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje cajte jih je že neki motoristu zapustilo ta svet zarati škatel po nedolžnem in pole ti po medijih nakladajo da kako mi motoristi samo dirkamo in se ne zmenimo za predpise.... :headbang: :rtfm: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če se bi mi zmenil za na ose pa eno skupi udarmo gor skos :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm koj za...

sam če bo moj moj, že home :unsure:

ma nej bi biu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tudi tko nedoužno ni....

68-letni nono je zavijal levo preko ceste v breskve. V tistem je pršla Nina (ja poznam jo zelo dobro) z NSR (tako ku sm mel js) nasproti. In to ene 80km/h nč več. Tik pred njo je zavilo to tele preko. Direkt v prednji del avta je zadelo. Nina ima možganske krvavitve, drugače pa OK. V ponedeljek je bo bol kriza, ma se je zlizala. Zdej je bolše, nikakor pa ne dobro. In mater mu ludo temu nonotu k mu razbijem js glavo ne avto drugič... Kao je ni opazu :headbang: in pole je še budale zganju iz motoristov kao :alien1: Bujš d se skrije, če ga še kdaj vidim.

ah ni jo vidu pa zato ker je tako kratkovidn da čez haubo od škatle ne vid :whistle:

kako nej tak vid motor dva metra pred sabo :eek:

men je že inštruktor v avtošoli reku - pazi se voznikov z klobuki (oldtinerjev)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm šou tud jest takrat mimo kraja nesreče........ta naš hobi postaja počas boj za obstanek...no je že postal.....

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je kar zdelo, da je blo izsiljevanje krivo :angry: seveda bodo sedaj upoštevali "olajševalne okoliščine" kot so starost voznika, njegovo slepost, in seveda "neprilagojeno hitrost" XX let stare motoristke divjakinje... :angry: mislim, da bo šu kar lišo skozi.

no sam da se punca spravi k sebi brez posledic.

ne vem zakaj, ma zadnje cajte so mi nenormalno pogosto izsilili prednost, oziroma so podivjali in začeli zganjati neumnosti, ko sem prišel komu za rit... :krneki: odkar sm menju kombinezon, nič ni več kot je bilo, niti vozim ne isto :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej stari ma sm jz tebe vidla zdej na enmu zboru najbrž u Medvodah u tanovmu kombinzonu ma mi neki ni blo glih najbl jasno

a si ti al nisi ti,ga je blo preveč u rit pa se mi ni nč poklapalu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam res je k gorenc ratov :winkiss:

ja čak mau maus a ti s dal za drinko,se prav za kombinzon,rokavičke,škornce,čelado se prav 4 runde

mater to b se ti pa že bl splačalu odojka častit :naughty:

jutr grem najbrž u Sarajevo na zbor,najbl se veselim pečenja(janca,odojka in mesnega bureka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda, s tabo ne bom več plesal na narodno zabavne komade igrane na kasonu starega kamjona :angry:

... :winkiss: drgači pa nisem bu u medvodah.

sicer pa je bu kombinezon prepoceni, da bi ga zapival Maus, se lahko kje strga :whistle:

ja ja sej dam za rundo ali pet če se kje najdemo no :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo!

jest grem....na dopust...no v bistvu bolj podaljšan vikend... 5 dni......

....preganjat italjanke,švicarke mrbit pa ulovim kako nemko al avstrjiko..... :devil:

al pa kazga svizca...

pa-pa O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....preganjat italjanke,švicarke mrbit pa ulovim kako nemko al avstrjiko..... :devil:

al pa kazga svizca...

pa-pa O:-)

želje so eno realnost ps drugo :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda, s tabo ne bom več plesal na narodno zabavne komade igrane na kasonu starega kamjona :angry:

... :winkiss: drgači pa nisem bu u medvodah.

sicer pa je bu kombinezon prepoceni, da bi ga zapival Maus, se lahko kje strga :whistle:

ja ja sej dam za rundo ali pet če se kje najdemo no :whistle:

ej še veš ne kakšno čast si imel, da sem sploh plesala(hehe kje pa znam),še s svojm dedcem ne vem če sm sploh gdaj

uglavnu res da nimam pojma o plesu sm se počutla s teboj full fajn,tak fejst dedc si da si me prov lepo vodil in sem se počutla lahka kot perešček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!