Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

hmmm že tri dni se tuki nč ne piše :unsure:

kje za vraga pa ste (smo) primorci :?

Smo primorci, smo; ampak nas je večina na "morju", ali pa kje drugje, kamor nam bolj paše. Boš videl na jesen v kakšnem deževnem dnevu, pa ne bo mogoče dohajat vseh objav preko dneva.

Lep pozdrav zaenkrat še iz službe, s ponedeljkom pa "zwiz" na morje za kakšen teden.

Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm že tri dni se tuki nč ne piše :unsure:

kje za vraga pa ste (smo) primorci :?

kaj j ritka, tri dni, pa ns že pogrešaš :naughty: treba delat za menjavo mlinčka za mlin :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kolk so me moliboga zmatral. :evilgrin: Ma prijetno :yea1: :yea1: Sam smo preživel. :hmm: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa :zzz: :zzz: , od petka ni blo neč cajta za take stvari. :rolleyes: :rolleyes: Zatorej spanje zasluženo. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si to rihta za študentska leta?! :naughty:

Ne za vrtičkarske žurke :evilgrin:, se zlo hitr uči:whistle:

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UPRAŠANJE LETA:

Zna kdo kej okrog hidravlike, pnevmatike... Po domače povedan vse kar je okrog Mehatronike... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Sam Negirano A pa Negirano B pa 0 pa 1 in 1*a=a postane vse skupaj že malu za en k....

Sej ni čudno da človeku možgane skur.... :ninja: :ninja: :ninja:

ZDEJ RAZUMEM KRONIKE ZAKAJ PRIDEJO LAŽJE SKOZ ŽIVLJENJE KOT PA MI KI MORMO NON STOP NEKI ODKRIVAT...zato ker kronikam enkat skur možgane, nam je pa že vse zgorelo...

:topic: :topic: :topic: GREMO RAJŠ SPAT :topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UPRAŠANJE LETA:

Zna kdo kej okrog hidravlike, pnevmatike... Po domače povedan vse kar je okrog Mehatronike... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Sam Negirano A pa Negirano B pa 0 pa 1 in 1*a=a postane vse skupaj že malu za en k....

Sej ni čudno da človeku možgane skur.... :ninja: :ninja: :ninja:

ZDEJ RAZUMEM KRONIKE ZAKAJ PRIDEJO LAŽJE SKOZ ŽIVLJENJE KOT PA MI KI MORMO NON STOP NEKI ODKRIVAT...zato ker kronikam enkat skur možgane, nam je pa že vse zgorelo...

:topic: :topic: :topic: GREMO RAJŠ SPAT :topic: :topic: :topic:

ALA SPAT!! :kva2: :lol1: :kva1: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že ugasnjena, samo čakam da se mi še zavese na očeh zagrnejo... sam sm spet lačn tko da morm it še tisto štruco kruha zmazat.... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, men se rolete zaperajo, tko d počas frčim, lakotnikom pa dobr tek :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene pa že iz šihta, zj pa bi blo dobr kam odpelkat... prvo morm pa še po ole, je ratala suša :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam dns katastrofaln dan

končno ko je mal vremena jz pa brez kakršne koli volje ne za motor najbrž niti ne za sex :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdel,da je dizl tvo mlinčk :lol1:

uf ni ni, odkar ga mam, sm prvo flaško spraznla :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vso :hmm:

Ma flaško koga-kaj???olje je u kantah, a misliš kakšno piksno al prou flaško.Pazi da se ne porežeš,te je škoda. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma flaško koga-kaj???olje je u kantah, a misliš kakšno piksno al prou flaško.Pazi da se ne porežeš,te je škoda. :eek:

uf, nej panike ne... :winkiss: drgač pa ja flaško... litrska res še ni kanta... :lol: tko d moj mlinčk že veselo mele nov ole naprej :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!