Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

:drunk: je a nebi rajši mi za vsakha mačka po pitju nardili črtico na pasu samo predlagam :whistle: :headbang: . za šotore pa se zjtro z njim pogreješ lijah pa ma ful ovinkou ti46taku da te zastupm da si jih komi spelou k prvs ni takih pa jih nisi navajen :beer2: za prjatle :fight1:

a ti misleš da imam jast tolk dolg pas ku ti al bi mogu tri nabaut na sezono :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kku pole a že delaš črtice na pas

jz nebom dlou črtic k meni že same po usaki pivi na trephu zrasejo :beer1: dregi dan :oops: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz nebom dlou črtic k meni že same po usaki pivi na trephu zrasejo :beer1: dregi dan :oops: :headbang:

Boljšo rešitev imam. za vsako skrokano noč ena dlaka s prsi dol. :naughty: :naughty:

Kaj bomo po parih sezonah lepi :kva2: :kva2: Depilirani čist sploh HA HA HA :grupni: :drunk: :drunk: :drunk: jast pa verjetno :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... mam bolšo reštive da se ne boste kregal kako in kaj okrog delanja črtic :naughty: Dejmo pit vodo pa je stvar rešena!!! :whistle: :whistle: :whistle:

Kej a si se usrou kr vodo bi pil-TU BI PA RT VIDU-sam da ne bi ratu plešast dol do popka al pa še niži :beer2: :beer1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :drunk: :drunk: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej a si se usrou kr vodo bi pil-TU BI PA RT VIDU-sam da ne bi ratu plešast dol do popka al pa še niži :beer2: :beer1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :drunk: :drunk: :drunk:

iz svojih kocin neeeee dam :glare: ker mene lepo grejejo pozimi :yea2: samo da nebi jst slubajno šouna elefanta a :nono: vi barabe. pa veš kolk punc ga ga rado to ti je kot angora odeja :hmm: :OK: :eek: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zdej pa res ne vem a je men šola totalno skurla možgane :headbang: ali se je vama kej odpledlo v tem času :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

P.S vidm da bo res bolše da začnem vodo pit.... :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zdej pa res ne vem a je men šola totalno skurla možgane :headbang: ali se je vama kej odpledlo v tem času :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

P.S vidm da bo res bolše da začnem vodo pit.... :hmm: :hmm: :hmm:

Ma jast jo že ne bom je predraga ta ustekleničena, po pipi pa teče oporečna, nas je komunala obvestila-neurje jebi ga le ta ZELEN Z ROGMI bo teku

:naughty: :naughty: :naughty: :drunk: :drunk: :004 :004 :drunk: :drunk: :beer2: :beer1: :friend1: :friend2: :beer2: :beer1:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jast jo že ne bom je predraga ta ustekleničena, po pipi pa teče oporečna, nas je komunala obvestila-neurje jebi ga le ta ZELEN Z ROGMI bo teku

:naughty: :naughty: :naughty: :drunk: :drunk: :004 :004 :drunk: :drunk: :beer2: :beer1: :friend1: :friend2: :beer2: :beer1:

:krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

Bom pa Goriško vodo vozu u vašo lukno :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

Bom pa Goriško vodo vozu u vašo lukno :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

PROSIM NE ME ZAJEBATT :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas nej pijem vodo :headbang: Ha HA HA, ma kej si blentu al kej :whistle: :whistle:

Hm dobr no, ti kupm pa Radensko, da boš meu občutek da piješ pivo :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj kr nemorš d vrjameš... a še nista žejna ratala, ala vsakm enga :beer2: ma not j tazelen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj voda in pir pa je u nedelo mir :D jz bi pir strogo prepovedau :fight1: ker paše ob usaki uri pole pa frizurca rata :010 :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj voda in pir pa je u nedelo mir :D jz bi pir strogo prepovedau :fight1: ker paše ob usaki uri pole pa frizurca rata :010 :hooray:

sexy, šmeksi čupca, pa še mucek je veseu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš ali nočeš.... ta vikend bo le voda pela :cry: :cry: :cry: :headbang: :headbang: :headbang:

:? te že dabim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sexy, šmeksi čupca, pa še mucek je veseu :naughty:

če je pa piwa usega kriva :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: drugače sm čisto pridn O:-) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma oštja ki je zdej pa ne že u pondelk od piwe :eek: :yawn: :fight2: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: tonto milost :fight2: za mojga prjatla k vem da je uredu fant :drunk: pa tudi matru se je :beer2: ob priliki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dobi u soboto tist plato ta oblublene piwe-pač na žalost namest na vesele-ŽUR BO pa ni važnu zakej! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!