Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Od kdaj pa svet od Senozec naprej spada pod Primorsko?

od vekomaj...poglej kšn zemljevid... :headbang:

Popravljeno . Popravil bivol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj pa svet od Senozec naprej spada pod Primorsko?

kje s pa senožeče najdu?

sicr pa, sam d j lušn, koga briga kje sam de je :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šššššššš... šumiiiijoo gozdoooviii domačiii :whistle: :whistle: :whistle:

hej vse še pride...

če ne z leti, pa s tableti :naughty:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Notranjska ni isto kot Primorska; jasno? Ker se od tam morja ne vidi niti pod razno.

In od Senozec naprej je samo se ena vasica in nato je ze znak Obcina Postojna. Postojna pa ni Primorska.

Si mel cvek v zemljepisu, cvek, cvek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN KAR VEM JO TUT NEEEEEE BOŠŠŠŠŠŠŠŠŠ :kva2: :kva2:

Hja sej jo tud nečem, ker pole bi mogu začet nosit očala pa kravato pa kovček....eh nism jest za take vrste šminkerja....

Jest bom lepo 6ke nosu pa bom čist zadovoljen.... :evilgrin:

@antares- Tudi iz Idrije se vidi morje :headbang: Greš na uni hribček kjer je norišnca, in pogledaš... Če pa še zmer ne vidiš greš pa v norišnco in te tam porihtajo da vidiš morje... :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: dobr d mam bliz :lol1: :lol1:

A do pogleda na morje, al do tabletk k ti morje nardijo :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A do pogleda na morje, al do tabletk k ti morje nardijo :naughty: :whistle:

mah vse u enem, če rabš sledne pa sam reč, ti jih direkt s šihta dostavim :lol1: še na grič mi ni treba jet ponje :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah vse u enem, če rabš sledne pa sam reč, ti jih direkt s šihta dostavim :lol1: še na grič mi ni treba jet ponje :whistle: :whistle:

Grem zdej po eno ta rogato tabletko :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne boste preveč pametni

naj vam povem da je včasih ravno na rakeku na hribčku imenovanim Stražnik potekala meja med notranjsko in primorsko,ampak pustmo stat zadevo

dejstvo je da jaz Postojnčanov videt ne morem

....

..

...

.

ker je vmes javornik :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda saj veš,da ne smeš preveč pričakovt od današnje mladine,ker se jim itak zdi dolgočasno prebrat kakšno zgodovinsko čtivo.Pa še tako fensi se je oklicat za primorca ali pa štajerca,pa zraven sploh ne vedet do kje spoloh sežejo meje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš res najbrž niti ne vejo kaj je čtivo

glede na to da je starejši sodelavec cca 36let reku mlajšemu cca 24let

da ni nikjer nobenga pametnga čtiva za brat,un ga je pa sam debelo gledal,kaj mu hoče povedat na kar se jz začnem delat norca iz njega,kako ne veš kaj je čtivo...

čtivo za brat,halooooo,no ku mu nikakor ne užge mu le razložim in on men nazaj mi temu pravimo domače branje :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo Sanda a si bla ti dons okoli 16.00 na relaciji Ride - Postojna. Se mi je dozdevalo da je bilo nekaj rumenaga na modri podlagi :rolleyes: :P ... v koloni parih vozil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo spet kakšna zaključna vožnja s primorsko sekcijo :whistle:

jaaaaaa jest sem zmeri za kofetek na toplem primorskem sončku, sam če ne vleče burja pa kapučiun more bit tud t prav :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo spet kakšna zaključna vožnja s primorsko sekcijo :whistle:

ma kje pa sej vidš da ni nobenga nikjer,kr neki ta sekcija je šla u franže že prejšno leto

sm se trudla da jo obdržim pokonci sam sama ne morem tko da :whistle:

Alo Sanda a si bla ti dons okoli 16.00 na relaciji Ride - Postojna. Se mi je dozdevalo da je bilo nekaj rumenaga na modri podlagi :rolleyes: :P ... v koloni parih vozil :P

ja ja sm bla glih nove gume ogrevala;)in se jih navajala ma ne na ridah to sm šla sam čez proti morju :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kje pa sej vidš da ni nobenga nikjer,kr neki ta sekcija je šla u franže že prejšno leto

sm se trudla da jo obdržim pokonci sam sama ne morem tko da :whistle:

ja ja sm bla glih nove gume ogrevala;)in se jih navajala ma ne na ridah to sm šla sam čez proti morju :winkiss:

Rdečka ma tud nove Conti patkice :010, sem pa opazala da je na ridah kup novih tabel :unsure: pa stebrički so tudi zadekani s folijo ??? A si mela ti prste vmes .)? no Postonjska burja me je kmalu preusmerila na obalno cesto, za morje sem bila pa že mičkeno pozna :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja najboš da gresta vidva za profesorja in popeljeta mladino v svet.... :grim :grim

Ma ja saj v bistvu imaš prav.Si mlad in prav je da se ne sekiraš za postranske zadeve in da ti je važno samo koliko si spil in kje si žuriral.Samo pazi nase,ker jih je že preveč šlo rakom žvižgat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdečka ma tud nove Conti patkice :010, sem pa opazala da je na ridah kup novih tabel :unsure: pa stebrički so tudi zadekani s folijo ??? A si mela ti prste vmes .)? no Postonjska burja me je kmalu preusmerila na obalno cesto, za morje sem bila pa že mičkeno pozna :(

čaki ma kaj si bila ti na motorju???a sm vsaj pozdravla;)itak da sm

ja drgač mam pa kr dolge prste,sam ne v unmu smislu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja najboš da gresta vidva za profesorja in popeljeta mladino v svet.... :grim :grim

se strinjam s tabo :grupni: mladina bo pa poslušala pa kako gre mladina ovinke žvižgat tudi :friend1: :whistle: pa kaku se pivo pije tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja saj v bistvu imaš prav.Si mlad in prav je da se ne sekiraš za postranske zadeve in da ti je važno samo koliko si spil in kje si žuriral.Samo pazi nase,ker jih je že preveč šlo rakom žvižgat.

Jest mlad???? :headbang: :headbang: :headbang: Hja nimam jih več 20 :krneki: :krneki: Drugače pa brez panike žuram in pijem ga vsakič bolj malo ker sm začeu vodo pit in študirat kot bak :cry:

Aja drgač pa jest nimam šans de bi šou rakom žvižgat... ZA U NEBESA SM TKO AL TKO PREVEČ POREDN, HUDIČ ME PA NE MARA, KER SE BOJI DA GA ZRINEM S PRESTOLA... tko da moram le tukaj gnit :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!