Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Pozdravi se,saj zima je še dolga :naughty:

treba ga je spolirat pa podmazat k sončna in topla zima kliče po kilometrih :blush: :yea2: gassa u ovink

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba ga je spolirat pa podmazat k sončna in topla zima kliče po kilometrih :blush: :yea2: gassa u ovink

Tebe ja kaj pa mene???????????????????????? :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primorci, pozdravček iz izole, ala j burja to ku pr norcih :whistle: misleš d gre motor 300 hehe, sam še slalom palce morn postavt po cejst :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

irenčko slalom palce :naughty: pa gasa d zadnu gumu spudnaša .) in kako naprej doker bencina ne..............uživi ker jst ne :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda.ti ki si iz postojnskega konca doma,povej mi kje je kakšna dobra picerija ali pa betula za pojest tam okoli :rolleyes: mi mularija neki lomi za Postojnsko jamo it pogledat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda.ti ki si iz postojnskega konca doma,povej mi kje je kakšna dobra picerija ali pa betula za pojest tam okoli :rolleyes: mi mularija neki lomi za Postojnsko jamo it pogledat :headbang:

men najboljša je tista,k stoji nasproti propadlega Noč&Dan-a oz. enga bara (bo-em al neki tazga).Sam sm pozabu kako se kliče tista picerija.... :hmm:

help! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa ob glavni cesti tko ,da ni kej zgrešit :unsure:

tista picerija se kliče minutka :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SUZUKIJA sm mislu.... da ne bo kake pomote

suzuki ni bu nikol zastun jamaho ti skorej vržejo u hrbetpardonrosi stajl :headbang: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pek glede marende v tem koncu je pa tak

tisto je minutka je picerija pa tud ostale zadevšne majo, najbl grejo v promet pice in žar,oboje v redu tko da kr priporočam

zdej če so bl pice v igri priporočam AVIA PUB men full fajn pice,sam majo pa najbrž sam pice to je tisto letališče v PO,zna bit gužva med vikendom

zdej če se ti da zapeljat do Unca maš picerijo portus,kjer pečejo največje pice v sloveniji tko da je ena za 4ljudi,drugače pa imajo tud ostalo hrano v redu,od kalamarov pa do bikovih jajc porcije so nenormalno velike tko da eni kalamari za dva normalna.

najbrž bo za vas kr MINUTKA,se pravi iz postojne proti ridam na desni strani,po moje vam ne bo žal najeli se boste porcije so solidne in okusne cene pa normalne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki ni bu nikol zastun jamaho ti skorej vržejo u hrbetpardonrosi stajl :headbang: :worship:

Posluš ti :headbang: :headbang: Tud ti žviš ob cest in tok se pazi da jo ti ne fašeš u hrbet :xx: O:-) Sej veš kakšni smo ta mladi... sam da je ročka do konca... no ja sej ti pa itak nisi daleč od mladičev tako da ti že veš kako to gre :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posluš ti :headbang: :headbang: Tud ti žviš ob cest in tok se pazi da jo ti ne fašeš u hrbet :xx: O:-) Sej veš kakšni smo ta mladi... sam da je ročka do konca... no ja sej ti pa itak nisi daleč od mladičev tako da ti že veš kako to gre :OK: :OK:

dosti ena parkirana in dva motorja zravn :lol1: :lol1: :lol1: :beer2: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

irenčko slalom palce :naughty: pa gasa d zadnu gumu spudnaša .) in kako naprej doker bencina ne..............uživi ker jst ne :SS

ritka... zakaj pa ti ne? :unsure:

ala gasa u ovink, d denisa zamjede k ab cest staji :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tamala ti ga biksaš tu mač,gdaj si prslalomirala učer al celo danes u izolo

am 15 do devetih zvečer, sj j bla ful topla burja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ritka... zakaj pa ti ne? :unsure:

ala gasa u ovink, d denisa zamjede k ab cest staji :winkiss:

oblubm da bom :OK: sm sebe pa motor narihtouta vikend pa gasada mojo veliko ... :010 spodnaša :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oblubm da bom :OK: sm sebe pa motor narihtouta vikend pa gasada mojo veliko ... :010 spodnaša :yea1:

ewola tote se že lepš sliš :worship: se kej vidmo na snegi :naughty: sam nje me zamest... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewola tote se že lepš sliš :worship: se kej vidmo na snegi :naughty: sam nje me zamest... :worship:

to soboto bom u blatu na kros dirki ma bo še zmiri ggaasaaaa :naughty: tako da ahti na kepo z blllllata :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!