Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

jz se bom vozila itak

sam še nevem kaku al s svojim čričkom al bom mal zadi na goldi uživala

če pa ne bo preveč pihalo bom pa najbrž dala mal črička med noge dragemu sama pa zajahala goldo

povej mi kak je opčutek pelat tako veliko mrcimo na sprehot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mene si želi,buča :evilgrin:

ja itak zdej so buče pa noč čarounic itak da želi bučo :winkiss: hvala bivol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf marskej b se najdlu, trenutno motorčk, ala bučke so pa ž mem, na eno tk zir saba nosm, sam not je bel malu... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wi ste ene buče vsi pa vrst!!!! :evilgrin:

Učiri mi je pa policaj niki s prstam mahav( :nono: ) od Gorenje vasi ena vasica naprej... sam ga nism razumu :hmm: ... Sm se zasmejev in odpelev naprej :whistle: O:-) :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok si zakomplicirau de se mi je jezik zamežlev oviu 3x v ustih

usaj enkrat ti :headbang: petarda :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

buuua sta zakomplicerala :whistle: skor treba črkvat d se n zapentlaš... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prećudovit dan :naughty: gasa na motor dejmo neč čakt

Lohk teb ka maš 2 motorja, na konc se griš pa s petarda ad YAMAHE vozt :naughty: :naughty: :naughty:

Sm te pagruntu... za šminkirat maš svoje dva, za dirkat pa od žene... :whistle: :whistle

Muž bud fajn... jest sm zmučen :naughty: .. sam psst de nam slišu kešnga neumestnega komentarja :evilgrin:

AJDE pussyis :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk teb ka maš 2 motorja, na konc se griš pa s petarda ad YAMAHE vozt :naughty: :naughty: :naughty:

Sm te pagruntu... za šminkirat maš svoje dva, za dirkat pa od žene... :whistle: :whistle

Muž bud fajn... jest sm zmučen :naughty: .. sam psst de nam slišu kešnga neumestnega komentarja :evilgrin:

AJDE pussyis :yea1: :yea1:

samo nehej k povem celmu svetu za enga rosija k mena barvo kašna je že u i :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :whistle: :whistle: :whistle: talji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je sibirija dej....

Tle po primorski sekciji sam dva al trije pišeste ... kaj je že zimsko spanje :P

Ja eni majo res izbiro v garaži... pa še zmerej niso zadovolni s svojim, se peljejo rajš z motorjem od drugih ...aha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je sibirija dej....

Tle po primorski sekciji sam dva al trije pišeste ... kaj je že zimsko spanje :P

Ja eni majo res izbiro v garaži... pa še zmerej niso zadovolni s svojim, se peljejo rajš z motorjem od drugih ...aha :)

pozdravlen :worship: končno neki plauga :naughty: večja izbira večji gušt :P kdo pozimi pa bom tiho :whistle: pa pogrni u garaži da nebo cihla :headbang: :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Petergsx :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: Ceu svet te je že skor pogruntu da se važiš na račun svojih dveh starin, voziš se pa vseeno z motorjem od žene :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

Joke žvav, de nam jest kešnga marsa vidu v bližni prihodnosti :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah bejž bejž, tok si pa spet ne upa :whistle: :whistle: :whistle:

irenčko mi je dau idejo :naughty: trikrat do plutona pa nazaj te bo neslo :winkiss: . kar pa se mašin tiče baje da misli rosi znamko motorja zamenat :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: a kdo ve za kakšno :surrender: pa pa jz grem :krneki: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja kaj češ rečt, da Rossi gre na Suzo?!?! Sam gume bo zamenjou, motorja pa ne!!!

Ja moja bo počivala zdej do pondelka v Kopru, pol pa pride spet domu...mi je kar hudo k je ni pr hiši :( Sm pa opazu da v koper so bol hudi ovinki v levo ku u desno, k na levi strani že manjkajo jezički, desna pa kr ustraja :P

Drgač se jst priporočam za kak ogled plutona al marsa, če je free pa neboleč :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rzerjal nevem :whistle: za rosita ma za ogled bomo pa še vidli :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!