Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Hm.... Jest bi biu tud kar hitro za... samo če me v idriji prej ne bo zamedlo :kva2:

Policaji kuplu nove motorje(Honde)... in zdej mislijo da so potegnil boga za jajca :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tud jst slišou da so nabauli groznih mopedou za policaje....da bojo lahko tudi oni uživali na dveh kolesih... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj vas briga pr šanku nam itak neč ne prige do kolen .naš konc je itak klasa zase :smoke: mi smocari :drunk: :xx: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :oops: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj vas briga pr šanku nam itak neč ne prige do kolen .naš konc je itak klasa zase :smoke: mi smocari :drunk: :xx: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :oops: :whistle: :whistle:

se strinjam s tabo. :beer2: :kva2: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.... Jest bi biu tud kar hitro za... samo če me v idriji prej ne bo zamedlo :kva2:

Hja čene pa kar ježouke gor... al pa sam ketno okrog gume :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja čene pa kar ježouke gor... al pa sam ketno okrog gume :slap:

HE MISLI SI!!!! Jest ne poznam ketn... samo gas in ročno... ravno tko daleč prideš, čene na cilj pa pod cesto :whistle: Verjemi meni!!!! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj vas briga pr šanku nam itak neč ne prige do kolen .naš konc je itak klasa zase :smoke: mi smocari :drunk: :xx: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :oops: :whistle: :whistle:

Hm normalno da ti noben ne pride niti do kolen če pa si visok ku žirafa :winkiss: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HE MISLI SI!!!! Jest ne poznam ketn... samo gas in ročno... ravno tko daleč prideš, čene na cilj pa pod cesto :whistle: Verjemi meni!!!! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Hja kje si pa vidu ti ročno na motorju, al misleš ti pridit z autam :slap:

Kar se tiče kok daleč se pride...dokler ne pride sneg čez haubo :) povem iz lastnih izkušenj

Hm normalno da ti noben ne pride niti do kolen če pa si visok ku žirafa :winkiss: :evilgrin:

Hja do kolen, pa še to če se fejst na prste daš, pa faaaaaaaaaaaaaaaaaaajn stegneš roko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja kje si pa vidu ti ročno na motorju, al misleš ti pridit z autam :slap:

Kar se tiče kok daleč se pride...dokler ne pride sneg čez haubo :) povem iz lastnih izkušenj

Hja do kolen, pa še to če se fejst na prste daš, pa faaaaaaaaaaaaaaaaaaajn stegneš roko :whistle:

Hja problem je pr men ker mam motor v idriji in še to sm zakluču za letos in sm z avtom v NG tko da niti domov ne bi hodu :)

MAM IDEJO KAKO PRITI DO KOLEN Petrugsx ---->vzamemo v roko motorko in začnemo žagat noge stran... enkrat že pridemo do gobca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAM IDEJO KAKO PRITI DO KOLEN Petrugsx ---->vzamemo v roko motorko in začnemo žagat noge stran... enkrat že pridemo do gobca :OK:

Hja sam, a si pomislu da te bodo vsi tisti kosi k jih boš požagou stali okrog tebe oz. na tebi, pa boš pod celim kupom.....hmmmm...težka mu bo pridit do gobca, že do popka težko :kva2:

no no, pol pa z avtam prit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja sam, a si pomislu da te bodo vsi tisti kosi k jih boš požagou stali okrog tebe oz. na tebi, pa boš pod celim kupom.....hmmmm...težka mu bo pridit do gobca, že do popka težko :kva2:

hm... maš prav!!! :krneki: In če bi tiste kose sproti malo popekli in ga kr pojemo :kva2: :kva2: Ne bi bli lačni in še prostor bi meli :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fanta ma vidva mata fantazije :bounce: vs je gušt brt samo glejta d nebosta doma pr mami pod krilom ostala :010 . kej vm mal na lublansk vleče :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: primorci pa taki :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fanta ma vidva mata fantazije :bounce: vs je gušt brt samo glejta d nebosta doma pr mami pod krilom ostala :010 . kej vm mal na lublansk vleče :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: primorci pa taki :unsure: :unsure:

Pasluš zej ti mal... jest ti lohk pa idrsk začnem pisat tukej sam pol na vim kdu me bu zastupu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK PA ZAČNIMO.... :headbang: :headbang: :headbang:

Irencko: Ti ne dajaj več takih idej ker pole sm jest v dreku!!!!!!! :evilgrin:

ti ritka, men se pa ne zdijo tko slabe... me sj nejsi u dreku... saj ne dabesedn, itk ti vse še rebrca držijo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pasluš zej ti mal... jest ti lohk pa idrsk začnem pisat tukej sam pol na vim kdu me bu zastupu :kva2:

ma nej druge ku de probaš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni možn ker na njivi krompir pabiram :whistle:

nism vedu da obvladaš kmetistvo :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism vedu da obvladaš kmetistvo :worship: :worship:

A nis vidu kaku mu greju mesnine(domače) po grli, če je pa še glavina za na konci pole pa že veš kašni smo zjutri :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!