Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Peter ....

naša jata bo u Clubehouse....danes popoldan po 15h

kao malo fešta laško in nekaj se je o roštilju govorilo

...jaz bom tačas ko bo Zoki peki še malo muziko tm poštimal...

Prileti v "formacijo"...ale...

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem iz Kopra in me zanima če se s kom osebno poznam.....kako bomo to izvedli? :naughty:

če se ne je pa itak še cajt da se....

Popravljeno . Popravil actarus16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem iz Kopra in me zanima če se s kom osebno poznam.....kako bomo to izvedli? :naughty:

če se ne je pa itak še cajt da se....

Mah če se ne poznamo se pa še bomo.... :naughty: sej Slovenija je prou majhna tko da res čudno če se že nismo kje srečal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem iz Kopra in me zanima če se s kom osebno poznam.....kako bomo to izvedli? :naughty:

če se ne je pa itak še cajt da se....

sej sem tud jaz že kar neki časa na forumu,sam se tud z redkimi poznam...boš že imel priliko....

sem se raj fural kot pa iskal po forumu kje je kdo, hehehe :naughty:

Popravljeno . Popravil ponky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porka motorka.........čim vržemo kralja na hrbet te pokličem!!!!! :yea1:

upam da res hehe

ej Ponky sm mal po tvojmu profilu poškilila pa sm vidla da sva s TC jem tvoja prjatla;a je to zato k sva moderatorja veze pa to;)

drgač pa bi te prosila da tam mal na goriškem koncu razbobnaš tole našo shadows fešto

vas ok ridersev vas je k gob po dežju,tko da bo treba kr orng bobnat a bi šlo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peter ....

naša jata bo u Clubehouse....danes popoldan po 15h

kao malo fešta laško in nekaj se je o roštilju govorilo

...jaz bom tačas ko bo Zoki peki še malo muziko tm poštimal...

Prileti v "formacijo"...ale...

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :whistle:

dam odpovet jz nmurm več :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kj dj, ste čist zmrznal, al vs je sam zamelu? :naughty:

tle sonce in mi toučemo kilometre :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

falcon 46 ti petarda :kva2: pazi d te nebo zdej razneslo k tku kaže .če pej nebo šlo počaki usaj do nouga leta :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dam odpovet jz nmurm več :wacko:

Hahah...me sej nej blu tku hudo...al pej....ben ja...kondiciju je treba vzdržuvat...in "bojne" plane kovat...

ale...do četrtka bo premirje.....

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da res hehe

ej Ponky sm mal po tvojmu profilu poškilila pa sm vidla da sva s TC jem tvoja prjatla;a je to zato k sva moderatorja veze pa to;)

drgač pa bi te prosila da tam mal na goriškem koncu razbobnaš tole našo shadows fešto

vas ok ridersev vas je k gob po dežju,tko da bo treba kr orng bobnat a bi šlo :naughty:

Čuj,bionda,sej si že v klub poslala vabilo,to pa itak naši taglavni razpošljejo vsem članom preko mailov....sem preveril,so forwardali tvoje sporočilo naprej,ti si spodaj podpisana...

Kakorkoli,če ne bom delal,sem zraven! Ne vem še,moram preverit! :naughty:

Glede mojega profila pa tako....večkrat sem se nekaj dajal s tabo na forumu in nekaj stvari mi je pomagal tudi ThunderCat,pa sem ali vas je dalo med prijatelje...sej če maš kaj proti,te lahko tudi pobrišem.Ti sam reci... :yes:

Je pa res,da čez poletje nisem bil nikoli na forumu,zdejle,ko je bolj mraz pritisnil,pa bom verjetno mal več....čeprav danes,ko je blo mal sončka,me je že mikalo se zapelat eno krajšo furco ...

Popravljeno . Popravil ponky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol pa dobr to,res je da sm tud u klub poslala sam kaj vem kdo bere maile pa če jih posreduje pol naprej no me veseli, da imate tako uštimano ,da zadevšna funkcjonira

bjonda hehe. to si pa pihnu mimu,najbrž je preteklo ene 20let kar sm bla zares bjondasta.

Sam se pa sploh ne spomnem da bi se mi2 dajala,no dol se zihr nisva v to sem prepričana,kako drugače pa najbrž v dobrem smislu k sm dana pod prijatelje in tebe nimam za neprijatelja tko da je najbrž cool :winkiss:

no upam da prideš oz da vas pride čim več pa nej te ne bo sram me mal porukat pa se predstavt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahah...me sej nej blu tku hudo...al pej....ben ja...kondiciju je treba vzdržuvat...in "bojne" plane kovat...

ale...do četrtka bo premirje.....

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

vredi bom nabirau kondicijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

falcon 46 ti petarda :kva2: pazi d te nebo zdej razneslo k tku kaže .če pej nebo šlo počaki usaj do nouga leta :whistle: :whistle: :whistle:

Hja prjatu jest sm pripravljen na Novo leto :whistle: ... tko da če vidiš za Novo leto kakšen utrinek z zeleno čupo, vedi da sm jest :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se pa sploh ne spomnem da bi se mi2 dajala,no dol se zihr nisva v to sem prepričana,kako drugače pa najbrž v dobrem smislu k sm dana pod prijatelje in tebe nimam za neprijatelja tko da je najbrž cool :winkiss:

hehehe :kva2: ,ti pa zmeraj ista.....čuj,tebe verjeten res že mal spomin daje,kaj? :slap: Še tvojga srebrnega fazerja si mi ponujala...ko sem še z nogami okrog hodil in za vsakim motorjem,ki je šel mino sline cedil...Resda se od takrat ni prav dosti spremenilo,le da zdejle mojega banditka že s kako močnejšo zverino rad zamenjal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja prjatu jest sm pripravljen na Novo leto :whistle: ... tko da če vidiš za Novo leto kakšen utrinek z zeleno čupo, vedi da sm jest :naughty: :naughty:

a prjatla nebi povabu z sabo :unsure: sej ne zadrugo ma d ti nbo douhcajt :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna mogoce kdo koga na Obali ki rihta vilice za motorje?

Sn vidu da mi pusca olje in bo treba menjat...mislim kak servis za amortizerje ali nekdo ki to dela kot hobi.

sam nebi znal kako,pa se cajta nimam!

:headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil robopanik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He veš kaj mala... da ti kakšno kepo ne vržem čez kakšn grič :kva2: :kva2:

tak al tak bi falu... ala probej bam lovila :naughty: sam dj pole ka bm duma, tle bi pola dubla tuš u faco... že tk zibe k pr norcih... ja ja sj vem... sj je pr norcih :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorske kmalu ne bo več. Razdelila se bo na: Goriško, Notranjsko in Istrko-Kraško regijo. Če uspejo s tem predlogom potem bo stoletni boj zaman. Primorske ne bo več, tega imena in simbola. Ma naj grejo u k_urac in tri piz_dematerne :fredy: :angry:

Ob tem ne razumem, da Brulc ploska taki razdelitvi. Ma ja sej itak ni s tukaj, pa stalno italjanom leze v rit, posebej županu Gorice... :angry:

IZDAJALC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna mogoce kdo koga na Obali ki rihta vilice za motorje?

:headbang: :headbang: :headbang:

Edini,ki ga poznam in bi ti mogoče tole naredil,bi bil Leon iz okolice Nove Gorice...on servisira motorje in bi ti znal povedat kako in kaj...vem pa,da bi znal tudi kaj takega naredit,sva se zadnjič o mojih vilicah pogovarjala,ker so absolutno premehke,pa mi je rekel,da bi moral drugačno olje uporabit,kako malo modifiko in pol bi bilo velik bolje....Če te zanima,poišči LB Racing, drugače pa meni pusti PM,pa ti bom dal cifro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorske kmalu ne bo več. Razdelila se bo na: Goriško, Notranjsko in Istrko-Kraško regijo. Če uspejo s tem predlogom potem bo stoletni boj zaman. Primorske ne bo več, tega imena in simbola. Ma naj grejo u k_urac in tri piz_dematerne :fredy: :angry:

Ob tem ne razumem, da Brulc ploska taki razdelitvi. Ma ja sej itak ni s tukaj, pa stalno italjanom leze v rit, posebej županu Gorice... :angry:

IZDAJALC

Ma prokleta banda pokvarjena.Pej moja mama že juče ku mican votruk. :angry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe :kva2: ,ti pa zmeraj ista.....čuj,tebe verjeten res že mal spomin daje,kaj? :slap: Še tvojga srebrnega fazerja si mi ponujala...ko sem še z nogami okrog hodil in za vsakim motorjem,ki je šel mino sline cedil...Resda se od takrat ni prav dosti spremenilo,le da zdejle mojega banditka že s kako močnejšo zverino rad zamenjal .)

da bi ti pa motor ponujala pa skor ne verjamem najbrž v prodajo, k kr tko ga ne dajem

ma veš je tolk enga folka rn kup forumov in pol ni čudn da se mi dogajajo take reči tud sprememba avatarja pripomore k temu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a prjatla nebi povabu z sabo :unsure: sej ne zadrugo ma d ti nbo douhcajt :rolleyes:

ma sej bi te povabu sam...sam za tvojo varnost rajši nočem :whistle:

Ti lepo uživaj doma na toplem.... jest pa že porihtam kakšno neumnost na nebu :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!