Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

tak al tak bi falu... ala probej bam lovila :naughty: sam dj pole ka bm duma, tle bi pola dubla tuš u faco... že tk zibe k pr norcih... ja ja sj vem... sj je pr norcih :lol1:

Stara ti pa maš domišlijo :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorske kmalu ne bo več. Razdelila se bo na: Goriško, Notranjsko in Istrko-Kraško regijo. Če uspejo s tem predlogom potem bo stoletni boj zaman. Primorske ne bo več, tega imena in simbola. Ma naj grejo u k_urac in tri piz_dematerne :fredy: :angry:

Ob tem ne razumem, da Brulc ploska taki razdelitvi. Ma ja sej itak ni s tukaj, pa stalno italjanom leze v rit, posebej županu Gorice... :angry:

IZDAJALC

držim stabo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna mogoce kdo koga na Obali ki rihta vilice za motorje?

Sn vidu da mi pusca olje in bo treba menjat...mislim kak servis za amortizerje ali nekdo ki to dela kot hobi.

sam nebi znal kako,pa se cajta nimam!

:headbang: :headbang: :headbang:

mehanika gregorič vogrsko poglej na net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej bi te povabu sam...sam za tvojo varnost rajši nočem :whistle:

Ti lepo uživaj doma na toplem.... jest pa že porihtam kakšno neumnost na nebu :naughty: :naughty: :naughty:

češ reč d sm str ma k te bm pobužu tku po prjatlsku :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mehanika gregorič vogrsko poglej na net

Pol pelji pa še tvojega tja,pa reci,naj ti poštima kar je potrebno....sam pol se ne za glavo prijemat,ko ti bo račun v roke dal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pelji pa še tvojega tja,pa reci,naj ti poštima kar je potrebno....sam pol se ne za glavo prijemat,ko ti bo račun v roke dal...

brez zamire lahko jz rečem kej kontra praši ok rajderse. in kar se tiče kvalitete nemoreš oporekat.jz raje drago plačam pa grem umirjen uživat.mam svojo glavo preveč rt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebom se dajou s tabo ker si nekam nastrojen .ne bit jezn usak ma svoje mnenje.sej smo v svobodni deželi :worship: l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj se mogoče ti sam s sabo daješ,pa s petardo,da si št.objav nabiraš? tak občutek imam,že 2 dni berem neke poste brez repa in glave... sorry..

Drugače imam pa tudi jaz svojo glavo rad,ampak so tudi drugi večji mački od njega,pa čeprav je pol OK riders tudi Robert (ker je tudi v Rihnberškem klubu),ampak slišal sem že marsikaj in tudi moj sosed-naš drugi zet je tam popravljal motor....pa že cel kup mi jih je reklo,da nikoli več ne peljejo tja! Pa ne ker ne bi obvladal,ampak ker je predrag in če ne rečeš naredi tole in tole,ti naredi še več kot je treba(cel motor je na banku),ampak tiste ure mastno plačaš! Tudi vem za primer,ko je en od nas menjal rore,poznata se že dolgo,pa mu je peljal mašino tja,da mu poštela karbure....in mastno plačal za to,da ni šlo še zmeraj nikamor...pol je pa peljal še v ankaran na suzuki in mu ga je tip za velik manj dnarja tako poštimal,da je zadeva vlekla,da se ni mogel načudit...Pa tudi motorje ne ponuja ravno najbolj ugodno...Ok za OK,pa je bil 1000€ več kot pri MotoIgl..Kawasaki ER5S..tako da....jaz tja sigurno ne bom šel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponky ....da ne bo zmede Robert ni član v Rihemberškega kluba :whistle:

Sodeluje pa z klubom kot sponzor in simpatizer :yea1: se ve....

...z majstri je pa tko enu zaupaš bolj drugemu sploh ne.... odvisno od izkušenj z njimi....če je grenka pač ne greš...

kaj pa vem eni majo kdaj slab dan drugi ga majo skoz tretji pa....

no ja vsak ve sam zase .......

Jaz vem... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara ti pa maš domišlijo :whistle: :whistle: :whistle:

hja ritka... d a teb sploh n gavarimo... :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj se mogoče ti sam s sabo daješ,pa s petardo,da si št.objav nabiraš? tak občutek imam,že 2 dni berem neke poste brez repa in glave... sorry..

Drugače imam pa tudi jaz svojo glavo rad,ampak so tudi drugi večji mački od njega,pa čeprav je pol OK riders tudi Robert (ker je tudi v Rihnberškem klubu),ampak slišal sem že marsikaj in tudi moj sosed-naš drugi zet je tam popravljal motor....pa že cel kup mi jih je reklo,da nikoli več ne peljejo tja! Pa ne ker ne bi obvladal,ampak ker je predrag in če ne rečeš naredi tole in tole,ti naredi še več kot je treba(cel motor je na banku),ampak tiste ure mastno plačaš! Tudi vem za primer,ko je en od nas menjal rore,poznata se že dolgo,pa mu je peljal mašino tja,da mu poštela karbure....in mastno plačal za to,da ni šlo še zmeraj nikamor...pol je pa peljal še v ankaran na suzuki in mu ga je tip za velik manj dnarja tako poštimal,da je zadeva vlekla,da se ni mogel načudit...Pa tudi motorje ne ponuja ravno najbolj ugodno...Ok za OK,pa je bil 1000€ več kot pri MotoIgl..Kawasaki ER5S..tako da....jaz tja sigurno ne bom šel..

hm ne ubadaj se s petardo ker je itak iz Idrje dama... petergsx je pa itak gorila tko da če skupaj spravta moči je že totalna pizdarija... :naughty: :naughty: :naughty: stari JOKE mislem hec :lol1:

AJA če maš kej bolj pametnga za povedat kot midva ti kr napiši... sej nobeden ne pravi da ne smeš...rade volje se nasmejimo še komu :OK: :OK: :OK:

Welcome to the hell :xx: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj se mogoče ti sam s sabo daješ,pa s petardo,da si št.objav nabiraš? tak občutek imam,že 2 dni berem neke poste brez repa in glave... sorry..

Drugače imam pa tudi jaz svojo glavo rad,ampak so tudi drugi večji mački od njega,pa čeprav je pol OK riders tudi Robert (ker je tudi v Rihnberškem klubu),ampak slišal sem že marsikaj in tudi moj sosed-naš drugi zet je tam popravljal motor....pa že cel kup mi jih je reklo,da nikoli več ne peljejo tja! Pa ne ker ne bi obvladal,ampak ker je predrag in če ne rečeš naredi tole in tole,ti naredi še več kot je treba(cel motor je na banku),ampak tiste ure mastno plačaš! Tudi vem za primer,ko je en od nas menjal rore,poznata se že dolgo,pa mu je peljal mašino tja,da mu poštela karbure....in mastno plačal za to,da ni šlo še zmeraj nikamor...pol je pa peljal še v ankaran na suzuki in mu ga je tip za velik manj dnarja tako poštimal,da je zadeva vlekla,da se ni mogel načudit...Pa tudi motorje ne ponuja ravno najbolj ugodno...Ok za OK,pa je bil 1000€ več kot pri MotoIgl..Kawasaki ER5S..tako da....jaz tja sigurno ne bom šel..

ma veš jzs sm brez glave in repa tako da bi mi ti lahko pomagau. glede ok pa rihemberk nimaš pa ti repa ne glave :winkiss: . objav bom pa napisau kolkr mi bo pasl.in tle ne iščem sovražnikou :headbang: ampak prijatle :friend2: :beer2: .jeza škoduje zdravju. :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o čem bi pa danes debatirali .da nebo spet kreganja :unsure:

Popravljeno . Popravil petergsx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o čem bi pa danes debatirali .da nebo spet kreganja :unsure:

A ti povem da imam nov(star) motor, :grim :grim a si mi kej fouš, :grrr :grrr ker eni so mi :whistle: :whistle:

HA HA HAAAA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o čem bi pa danes debatirali .da nebo spet kreganja :unsure:

O snegu :naughty: .... že izvajam indijanske plese :010 .. ma da ga sipne vsaj 1 m .) . Se strinjata, a ne :) ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorci!!!

Potrebujem neko pomoč! Zanima me ali kdo od vas živi na drugi strani meje? V Italiji seveda. Ali pa če ima kdo staro mamo tam. Al pa punco. Al pa kogarkoli, ki bi lahko sprejel paket iz Italije. Rad bi kupil ene škornje po zelo simpatični ceni, ampak pravijo da je poštnina v SLO 40€ WTF. V Italijo pa gratis! Torej moja prošnja je če lahko naročim na naslov v Italijo in če je potem kdo pripravljen poslat paket naprej k meni po DSL kar bi blo mnogo cenejše zame. Bom dal za VELIKO pivo ko bo prvi zbor na primorskem! :beer2:

Bohlonaj! Pozdrav iz dežele cvička!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg naj bo po gorah,bregovih in dolinah ... cesta nj bo kopna in kak sončen dan ne bi škodil za "martinčkanje v sedlu"... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kakšn sneg ste čist zmešani

dns je super za na motor prov toplo je

sicer pa naj bo sneg od 22.12 pa do marca

MA NE od 22.12 OK :grim pa do marca NEEEEEE, :SS :SS sam do februarja :OK: :OK: :yea2: :yea2:

Se morajo ceste sprat pa rassolit do marca, če ne je že VEČ KASNU

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa do konc februarja

sicer zarad mene tud če ga nej

no vsaj božično novoletni prazniki nej bojo beli da bo taprav filing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti povem da imam nov(star) motor, :grim :grim a si mi kej fouš, :grrr :grrr ker eni so mi :whistle: :whistle:

HA HA HAAAA

nism fouš sva pa že dva k mava dva :worship:

O snegu :naughty: .... že izvajam indijanske plese :010 .. ma da ga sipne vsaj 1 m .) . Se strinjata, a ne :) ???

ne :headbang: ne :headbang: ne :headbang: še :rolleyes: po noumu letu pa lahko :whistle: :whistle:

jest se strinjam!!

sam mam filing,da sva edina :unsure:

ne še snega ne še :worship: :worship: :worship: :worship:

no pa do konc februarja

sicer zarad mene tud če ga nej

no vsaj božično novoletni prazniki nej bojo beli da bo taprav filing

ok za praznike nej bo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!