Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Ncuj....spet pečenje in birce u "baraki"

Zbor "talentov" skorej obvezen ..... jaz pridem po končanem šithu.... upam da bo kej ostalo???

j**** to popudansku smenu :rolleyes: :unsure:

ja ti vaši četrtki vas bodo pokopali...........sem včeri mal čekirala pri pod..šefu,, je rekel, da ste zlo pridni, :worship: :worship: presneto....

pozdravi mi bando na baraki..........Livjotu pa ena na lička prpopi.........saj veš, :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravu bom...pozdravu :winkiss: :winkiss:

Tudi Livjota...sam ljubčkov mu pa res ne bi daju...si bo še ker kej mislu... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

:headbang:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porka motorka, a ga boste sam sral. :naughty: :naughty: A vsiljivce sprejmete al naženete :whistle: :whistle: :xx: :xx:

So dobrodošli.... :naughty: :naughty: :naughty:

Ponavadi jih na šank priklenemo in ne pustimo dokler gabe niso čisto prazne.... :whistle: :whistle: :whistle:

Ampak ni tko hudo...kot zgleda ...v glavnem se mamo vsi na koncu fajn... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

:naughty: :naughty: :naughty:

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So dobrodošli.... :naughty: :naughty: :naughty:

Ponavadi jih na šank priklenemo in ne pustimo dokler gabe niso čisto prazne.... :whistle: :whistle: :whistle:

Ampak ni tko hudo...kot zgleda ...v glavnem se mamo vsi na koncu fajn... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

:naughty: :naughty: :naughty:

:headbang:

Ma karabin imam zmiri sabo me malu mn goni pred šankom k se lohku prpnem.

POZDRAV v RIHNBERG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma karabin imam zmiri sabo me malu mn goni pred šankom k se lohku prpnem.

POZDRAV v RIHNBERG

Enako vračamo čedol tja nekm pod "norišnco"" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravu bom...pozdravu :winkiss: :winkiss:

Tudi Livjota...sam ljubčkov mu pa res ne bi daju...si bo še ker kej mislu... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

:headbang:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no le paZi, da te nau po nosu, saj veš, se zna hitro ujeziti :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no le paZi, da te nau po nosu, saj veš, se zna hitro ujeziti :winkiss: :winkiss:

hmmmmmmmmm............ :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Erik ni nič reku, da maste prasca, se je po moje bal, da ostaneva do dones dol.............. :whistle: :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komandant majster ešpeto kuhinje Zoki v navezi z Koronom je tko pred dnevi djav da bo....

Predvidevam da bo...v kolikor ni je pa gvišno kako ustrezno nadomestilo...

:worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj hudiča baba tečna smetiš tle po primorski sekciji :angry: :fredy: :glare:

.) se hecam

pazi se ti mona Goriška...... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :fight1: :fight1: :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro GORIŠKA :love1: zgleda da se bomo res preimenovali, pol pa ne bo motilo več ime Primorska. :fight2: :fight2: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dobro jutro kaj že :hmm: .aaaa primorska. učirej peku požrli laškiga spili fajn se imeli in preživeli ggggaaaaaassssaaaaa naprej.

eno uprašanje ma kdu bo mene reki d nism primorc aaaaaaaaaa :hmm: :fight2: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dobro jutro kaj že :hmm: .aaaa primorska. učirej peku požrli laškiga spili fajn se imeli in preživeli ggggaaaaaassssaaaaa naprej.

eno uprašanje ma kdu bo mene reki d nism primorc aaaaaaaaaa :hmm: :fight2: :fight2:

GORIŠKA je na PRIMORSKEM, in ti si kukr sm prebrau VESOLC, ma prou s centra :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :010 :beer2: :lol1: :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno uprašanje ma kdu bo mene reki d nism primorc aaaaaaaaaa :hmm: :fight2: :fight2:

jaz nikoli nisem niti omenila, da nisi........... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustit za en shiht cajta spet gor u baraki :whistle: :whistle: ..... tudi ta bot .......nisu ble lhke :naughty: :naughty:

še mal se boš družil z Rihembergom, pa boš šel počasi čez hrib u Idrske toplice mal na dopust... :headbang: :headbang: :headbang: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno da bojo prej toplice izpod hribčka dol preselili......

Bo lažje in ceneje.... :naughty:

OOO tu pej ne. :headbang: Ma sm glih en sod gore zakopu za usak slučaj, sej vejste, nikoli ne vejš kdaj prou pride. :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar še enga dej zakopt zraven k kar je gvišnu je gvišnu. :naughty: :naughty: :naughty: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dve monadi...wdi Moto klape Rihemnerk

Prva

in

Druga

Zbrana dela... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ni spasa ....ni kej...

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dve monadi...wdi Moto klape Rihemnerk

Prva

in

Druga

Zbrana dela... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ni spasa ....ni kej...

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater je pr ns enu čudnu ureme, :headbang: pa še mrz. Jst sm se mogu jet kar mal pelat. :worship: :OK: Ma sm pršu nazaj slan ku kšna feta pršuta k čaka ene dva dni da bi jo kdu pojedu :xx: Ma blu je pa zakon :010 :010 :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kej ste zmrznli dole na toplem, al kej je z vami ni nubenga anker. :yawn: :yea1: Ma jst grem na enu zelenu biru pole pej vidmo kej bo :xx: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!