Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

hej primorci, ma res same taiste ritke smetjo to gore, ala sj... taprava kopriva ne pazebe jel... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ...na žalost :unsure: :unsure: že vse praznike silvester in 1 ter 2.1.

tokrat so me na "šihtu" potunkali za uredu... :headbang: :headbang: :headbang:

Operativo je treba držat na kratko pravijo..... bomo vidli...

Pa še muj "Zlikovc" je zgubu kopito.... :unsure: :unsure: tko da se niti peljat ne morem kam....grrrrrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ...na žalost :unsure: :unsure: že vse praznike silvester in 1 ter 2.1.

Pa še muj "Zlikovc" je zgubu kopito.... :unsure: :unsure: tko da se niti peljat ne morem kam....grrrrrrr

ma si es bogi...... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

ne razumem najbolje kaj si zgubu..... :unsure: :unsure:

no jaz sem letos celo fraj, sem pa 2 leti gurala, pri ans je malo drugač, saj veš pjano, pobruhano........ :headbang: :headbang:

drži se..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah kje, tota j dobr zalita, s samo žlahtno kaplco :whistle:

Učeri sm mal po Hotejah plašil :headbang: :headbang: z mašinco, :OK: ma so me gledali ku deveto čudo :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en mal pa tud jz premišlujem da bi se zapeljala danes še zadnjič letos...............sam ne vem se mi zdi da bo sam pri premišlavanju ostalo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri sm mal po Hotejah plašil :headbang: :headbang: z mašinco, :OK: ma so me gledali ku deveto čudo :naughty: :naughty:

u hudo...pa neč pavedu, bi se šli mal pagret h turk a... sj veš... žlahtno kaplco, no neb bla tk žlahtna, sam za čajčka bi ti dala, d te neb še bl gledal pole... hehe... next time :naughty:

če bi mela jst do ceste bolš... ne tega leda pred bajto, bi še zih šla en krogc nrdit! :whistle:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bo sadomazo na Šihtu.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: uživanje do jutra na trzno med pejanimi

Uffff..... ke roba da matti... :whistle: :whistle: :whistle:

SREČNO VSEM !!!!

Popravljeno . Popravil Moby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, nej ga žura,

kot zbor in motoristična fura,

ampak vsejn, vse lepo,

naj to noč vam prijetno bo.

srečno 2008! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla primorci. Tudi jaz vam želim srečno zdravo in uspešno novo leto, pa seveda veliiiiko lepih in varnih km

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdravga nabrušenga po želji :whistle: pa hitrga .srečno gggaaaaasssssaaaaaa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa še čestitke z moje strani.

Srečno,zdravo,veselo 2008 pa velik varno prevoženih kilometrov,da bi vam kočije na dveh in štirih kolesih delale BP,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OBUP!!! Še edn nej mi reče de nej grim u bolnica ka si bam kej naridu... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: U bolnic prej zbališ kad de bi teb pagruntal kwa ti je... na koncu ti pa še reče duhtar -> POČIVAJ :headbang: :headbang:

Jebeš tu litu... jest čem tastaru nazaj ka se je vsaj kej dogajal... :whistle: :whistle: :whistle:

2008 leto bo zajebano leto!!! :evilgrin: :evilgrin: Verjemte mi... tudi jest ratujem jasnovidec :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je četrt :naughty: :naughty: ek spet klapa u baraku fantouski četrtek je :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je četrt :naughty: :naughty: ek spet klapa u baraku fantouski četrtek je :rolleyes: :rolleyes:

Lohk teb... mene je zamedlo!!! :headbang:

Pozdravi bando, pa pazte da barake ne poderete!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!