Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Še z moje strani želim celi PRIMORSKI BANDI (tnajbulši n sveti), SREČNO 2008, dost prevoženih kilometrou, brez neušečnosti, veliko hitrosti, brez sponzoriranja policajeu (kazni in položnic), dosti skurjenih gum, in veliko pretečenega bencina in alkohola, udeležiteu useh motozborou oz čimveč .... pa še kaj bi se najdlo, tako da bom kar reku VSEGAAAAAA !!!

Še enkrat srečno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Včeraj tekom večera u "baraki" spoznal enga cepilca in kurjača ku je treba.... :whistle: :whistle:

Ma je cepu....

ma je kuru....

Ej...mislim ...še dobro da smo pol kombija bire prej raztovorili da smo se hladili....

Popravljeno . Popravil Moby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SREČNO IN VARNO 2008!!! :drunk: :004

Tudi od mene vse primorcem :grupni: in ostalim pridruženim članom. Godfather a si nas slišal 26.12 ob bolj zgodnje nekulturni uri, ko smo te pozdravili s hupanjem na naši poti do Španije :D ... smo si rekli da bi se spodobili :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marija kaku pr ns dž pada. :headbang: Neč brmm brmmm GAAAAAAASSSSSSSSSSAAAAAAAAAAAA. :nono: :nono: bomo pa na ta zelenga šli :naughty: :naughty: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tku predrta goma je "zablekana" bolje rečeno poštimana -menjana in makina je pronta za zakurblat in pognat ....

Žal pa je moj delovni kambjo-turnus napeštan do amena...pa še to slabo vreme ki ne ve vekaj bi samo z sabo...

Alora mi tole mo ku vedno pronti za manevre... vseh oblih in zvrsti.....

Alora Peter ...zakurblamo ...eno al dve počez???

:naughty: :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil Moby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj morem kej pametnega :unsure: .jst raj kej :naughty: :naughty: :whistle: :whistle: .gggggaaaaaaaaaaassssssssssaaaaaaaaaaa.ejmo gasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle su prave Benetke..... :unsure:

"Zlikovec" je na dopustu v zimskem brlogu beri v kleti/garaži

..a ne morem iz nje dokler sne malce "spuhti" voda

.....klanec in blato

kej čmo ...sej bo kmali buljše k bo bajta končana..

do takrat pa numalo speedwaya in motocrossa

Še dobro da su bote u garaži pronte za jih nucat.... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora kej novga tuki???sm pršla iz planin doli u prelep rakek,se rešla sibirske zime in goste mhle

temperature so pa tuki skori spumladanske sm se dns tuki okuli potikala sam u polovrčki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja se popounama strinjam s tabo Sanda7, prou toplo je že, sam da bi biu sonček, pa bi že brenčalo z motorjam. Sam verleji al ne, sem meu prej parkiran auto pred bolnico u Šempetru, pa se usedem notr, pogledam na enrančk, pa je kazalo 9.5 stopinje!!!! Kje je ta zima zaboga... Če bo šlo tko naprej, bo poleti 50 stopinj, bojo saj gume flikale ko je treba :) Pa še prej se bomo lohk šli normalno vozit :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pr ns je pa le 2 stopinje pa tut leda je kar dost, tako da z mopedom kot sem imel v planu ni blo nič. Ma se bi padu kšn km, če ne bi tolk deževal. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kje si ti, da maste sam 2 stopinji...?! Hja jst pravim, da takoj k posije sonček...bruuuuuuummmm...

sam je mal smotano, k se morš oz se voziš ko po jajcih, k nč ne primejo gume :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr vreme lih za tle viset :rolleyes: :unsure: .ma ni nikir nobenga.

sanda7 srečnga pa lepo te je čut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutre delovna akcija....

metam šuder pred garažo da speljem ven...

jebeš to vodo....

akcija...gasssaaa..........gremo

Oštja...anti ne bu ala vodni skuter...čo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vremenski pogoji niso slabi . :naughty: slaba je vedno samo oprema :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vremenski pogoji niso slabi . :naughty: slaba je vedno samo oprema :whistle: :whistle:

peter.............te bo nejta za uhe, če se boš z slabo opremo pšo sveti vozu........... :winkiss: :winkiss:

pozdravček v Vipavsko dolino......... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora tuki se kaže sunce

ampak pogoj za moje fjakanje u zimskem cajtu je u nulo suha cesta

k vsaj ta moped k ga mam zdej da mi ne zarjavi,ketna in še nekaj materjala,kot je bilo v praksi do sedaj

sam ceste tuki pr nas skor niso več ceste je bl podobno use ukp makedamu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora tuki se kaže sunce

ampak pogoj za moje fjakanje u zimskem cajtu je u nulo suha cesta

k vsaj ta moped k ga mam zdej da mi ne zarjavi,ketna in še nekaj materjala,kot je bilo v praksi do sedaj

sam ceste tuki pr nas skor niso več ceste je bl podobno use ukp makedamu :headbang:

Ma kej si kupmo KROSKE ma bi blu še nar tabulši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kej si kupmo KROSKE ma bi blu še nar tabulši

ja in pole ggggaaaassssaaa še kar skuzi ovinke :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja dns, je blo super vremce za se iz fjakat z bičikletu...sam je bla taka sila ceu dan, da ni blo nit pou urce cajta...zjutro zobač, pol hitro domu, pol pa gas na faks, pa če vaje sem mal zamudu, pa sem biu že pred tablo----kazensko, bi magar cele zamudu, pa se šou mal z motorjam pelat :)

Je šou dns kdo kej vn? Sej je blo 13 stopinj proti Kopru k sm šou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in pole ggggaaaassssaaa še kar skuzi ovinke :naughty: :naughty: :naughty:

Ja itak, kr gasa skoz ovinke, pa zravn pomožne kolce, da se ne preveč polože :naughty: :worship: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazst bom montiru levu n desnu smučku.....

in pole v stilu ala Elefant....

mogoče pa bo dober uvod....

Pištaaaaaaaaaaa...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!