Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ja ker dukati spet niče užgat :naughty: :naughty: :headbang: :headbang: :headbang: :whistle: :whistle: :whistle:

:whistle: hmm.... se spomniš yamahe k je preživela noč v bližini ducatija :headbang: da se ti ne bo isto ponovilo pri suzukiju... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa primer dveh JAJC ki so bile parkirane tam...

post-10693-1200321721_thumb.jpg

post-10693-1200321731_thumb.jpg

PeterGSX in Teddy ne me ubit ,ko se vidmo ...samo tako je.... :devil: :devil: :devil: :devil:

ola pa smo tam :naughty: mislim da nekdo je ljubosumen :winkiss: in hrepeni po novi karjolci ki se lahko vozi tudi pozimi :headbang: ne pa da maš strah da kaj zrjavi :devil: zarečenga kruha se največ poje :P .......sam tako pač je..... :lol1: :lol1: :lol1:

P.S. si že pozabil :whistle: kako te je lani lepilo s sedeža ......... pa so te dala kar študirat tista jajca :naughty:

sssssssssssssssttttttrrrrrrraaaaaaaaaaaaahhhhhhh dela soje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste dobri :OK: :OK: Jest pej na gurensku zmenit se za na ELEFANTE buga diveržnca kšna bo, dones je taka

post-12931-1200341322_thumb.jpg

ma pej gleda strupenu a, se i učke svetjo ku da bi bla res strup

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa primer dveh JAJC ki so bile parkirane tam...

post-10693-1200321721_thumb.jpg

post-10693-1200321731_thumb.jpg

PeterGSX in Teddy ne me ubit ,ko se vidmo ...samo tako je.... :devil: :devil: :devil: :devil:

miha z.res d si u službi domovine ma tabot t ne reši niti šlepr laškega in niti tank . :surrender: :yes: :yes: .

in kar se pa tojih jajc tiče. :lol1: :lol1: :lol1: .še z garaže si jih neupaš prpelt pred majem :winkiss: .

pa narest dve sliki z auta ,tudi in jt domou pod koutr. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: hmm.... se spomniš yamahe k je preživela noč v bližini ducatija :headbang: da se ti ne bo isto ponovilo pri suzukiju... :naughty:

ma ne zdej se že preveč poznajo zej so prjatli :drunk: .lastniki in mašine.ma lastniki še zmerm več spijejo :naughty: :naughty: :naughty: .aaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tonto ma ti si resno zagrabu .bravo svaka čast :worship: :worship: :worship: .mašina zgleda prava ,moš tudi .pozdravi bavarsko .in ggggaaaaassssaaa :naughty:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miha z.res d si u službi domovine ma tabot t ne reši niti šlepr laškega in niti tank . :surrender: :yes: :yes: .

in kar se pa tojih jajc tiče. :lol1: :lol1: :lol1: .še z garaže si jih neupaš prpelt pred majem :winkiss: .

pa narest dve sliki z auta ,tudi in jt domou pod koutr. :hmm:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne zdej se že preveč poznajo zej so prjatli :drunk: .lastniki in mašine.ma lastniki še zmerm več spijejo :naughty: :naughty: :naughty: .aaaaaaaaa

to se boš mogu pa z mojim zment :naughty: lupčka na rezervar zahteva :whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi jutro zutrej še mojga opral,ma sm ga dns kr poštenu zasvinala,sam mej važnu glavnu da je pasalu še pa še :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mazerja šele zdej vidla da ma petarda heppy rojstn dan

da bi bil še naprej taka faca k je pa da bi bla glava ku petarda hehe

post-265-1200416997.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petarda žijo.... vse narbujši za toj praznik da bi upihnu se dosti svečk :beer1: :beer1: :beer1:

se ga vidmo za šankm da ga nazdravimo beer2: :drunk: :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mazerja šele zdej vidla da ma petarda heppy rojstn dan

da bi bil še naprej taka faca k je pa da bi bla glava ku petarda hehe

Hvala hvala še 1x....

Glava je šele zdej ku petarda :naughty: :naughty: :naughty: Niti moj frizer (itak ga vsi poznate :whistle: ) jo ni hotu nardit tko odbite... je zgledalo da se bo kr zjokav :winkiss: :winkiss:

Aja un slikca je pa opasna :naughty: :naughty: :naughty:

Sm se kr zagledu in sm pozabu kaj že delamo zdej na faxu :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petarda žijo.... vse narbujši za toj praznik da bi upihnu se dosti svečk :beer1: :beer1: :beer1:

se ga vidmo za šankm da ga nazdravimo beer2: :drunk: :

Hvala hvala tud tebi... sm te hotu še poklicat da gremo kaj spit... ma smo tko mutu da sm sam sebe nakonc zamutu :krneki: Am drugače mi ne ugreš... te že dobim :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tonto ma ti si resno zagrabu .bravo svaka čast :worship: :worship: :worship: .mašina zgleda prava ,moš tudi .pozdravi bavarsko .in ggggaaaaassssaaa :naughty:

Bom pozdravu szi :beer1: :beer1: :beer1: :worship: ni blema, grem pa makar odprti nuži dol letijo, :grim :grim zatu pej je tudi nejki na glavi čeže u nej ni neč :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kej je z vami :eek: A ste šli flit al kej :evilgrin: :headbang: Ne duha ne sluha ni :whistle: :whistle: Ma če bo jztre ureme vas pridem obiskat :naughty: :naughty: szi yamahcu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst tud upam da bo kej lepga vremena, da prlepljem mojo zverinco vn, da okusi prvo vožnjo v tem letu...namreč, na uso žalost mi ni ratalo še izvest nit ene same vožnje...

Zmerej kadar je blo lepo vreme, je bla sila al pa je blo tako da sm pršu domu k je bla tema, drgač pa... džja ne maram lih... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma oštja togor toučejo že po lublansko numalo.rzerjal ma ke se bojiš motor umazt :naughty: .sej se ga da tudi oprt pa luči ima tudi :naughty: .

petarda a kri voda blato uridi. :whistle: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO fuckin' weather forecast fear boys !!!!!

Just keep rolin' your bikes.

Peter bi reku : "Gassssssaaaaa!! !

Jaz dodajam: ".......dokler ne padeš u žveniment....in še malo naprej !!!! :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!