Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

petarda a kri voda blato uridi. :whistle: :unsure: :unsure:

Poslušej :evilgrin: BLO JE PREKLETO DOBRO! Samo kaj je pa delal z mojo ritjo pa bolš da nisi biu u bližini :krneki: :krneki: no ja še zdej prdim ku žvav :whistle: :whistle: :whistle:

Sej se srečamo dons :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

FANTJE ------> FANTOVSKI ČETRTEK JE DONS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih FANT nisem več, ma na en tak večer bi blo pa dobr pridet :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk vas pride ponavadi gor u baraki...pouno?!

HIHIHI... ja odvisno ponavadi ko najmajn pričakuješ jih je največ! :naughty:

Jutre bomo zihr vsi srali in scali ceu dan :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Me že zdej vse boli :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda primorska.živlene je kruto :naughty: .mejte se jz grem pa zdej uživt :010 . ceu tedn me neboste brali. :worship: :worship: .olajšanje aaaaaaaaaa.zej pej gggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasssssssssssssssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :OK: .pa.pa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda primorska.živlene je kruto :naughty: .mejte se jz grem pa zdej uživt :010 . ceu tedn me neboste brali. :worship: :worship: .olajšanje aaaaaaaaaa.zej pej gggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasssssssssssssssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :OK: .pa.pa :naughty:

Hja te že pogrešamo :naughty: , k nebo noben gasa pisou :kva2: Drgač pa uživi, kokr se da.... pa ku je Moby reku, ne se polomit, useeno pa ne se lih šparat :naughty:

No sej počasi, sam res počasi jo bom tud jst pihnu bordat...sam pod pogojem da bo kej bolše vreme...k slabo kaže... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:love1: :love1: :love1:

izpod n...

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns sm se pa mal vozu :worship: :worship: ma je blu pej dobru :naughty: samu mgla je pa bla :headbang: proti Razdrtemu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neč se nism sekiru, sam sončk mi je zginu. :rolleyes: U petk bom pa vidu kej mi bo buh naklonu za popotnicu,k se bom na Bavarsko spustu. :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kaka kriza je to vreme, tle bliz ajdovscine je vse v megli :-/

O vejm vejm, ma bu že bulši :naughty: samu še malu potrpi :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kaka kriza je to vreme, tle bliz ajdovscine je vse v megli :-/

SAMO STISNT ZOBE IN PA DAGELA PEPI GASSSSAAAAAAAAAAAA.......

V STILU NNNP -NIČ NAS NE SME PRESENETITI VREME ŠE NAJMANJ.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo je napovedano sonce, se vidimo na cesti ce se srecamo :-7

Ne vozim lih pocasi, tko da mislim, da bom srecu samo une k mi bodo pripeljali iz nasprotne smeri hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da te ne bojo čez čas srečali uni "Od wdzadaj" ko boš nasproti wd hitrosti naliman na kakem avtu al šleprju (uh ne daj !!) mimo ponasprotnem pasu šu.

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden sem si motor kupu sem mel samo eno misu v glavi,

da bi vsaj en dan na motorju lahk uzival. No ko sem prezivu prvi dan,

sem si pa zazelu veliko vec lepih dni na motorju, tko da pomoje nebom v sleperju koncal :-7

Sevedno ga pa od srecanja Go moto Go nisem umil, upam da mu nebo kej prevec skodlo da je sevedno umazan.

Ga bom v sredo ko bo soncno in toplo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej TONTA ti se odpravlaš na žirafo :whistle: se men zdi k slon more bit u snegu in mrazu :naughty:

O S...7 pogledi ureme za Bavarsku konec tedna pole mi pa povej kej bu. :naughty: Jst mislem da smo ga najebal :headbang: (petek, sobota, nedelja SNEŽI do -7) Ne verjamem da bi tvoja žirafa preživela :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!