Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Ej jst bom tud popizdu s tem vremenom...u nedeljo sm šou do dornberka tankat, pa pol do sežane...ne da je blo kako lepo vreme, sam vsaj cesta je bla suha :worship:

Drgač je bla pa to moja prva fura letos...k tista dva dni k je blo sonček vsaj mal, ni blo časa nit dihat, kaj pa še prpelat motor z garaže :headbang:

Hm jutri kaže neki sončka, ma bol slabo, pol pa spet megla... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBRU JUTRU tle pr ns je jasnu in pa mrzlu, ma je lepu :naughty: :naughty:

Tle tud jasno in sonček ,vročine glih ni.... skratka dns bo spet gasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....!!!!!

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle tud jasno in sonček ,vročine glih ni.... skratka dns bo spet gasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....!!!!!

:naughty:

KU... bo ggaaaaaaaasssssssssssssssaaaaaaaaaaaaa :headbang: :headbang: moram delat ku zamorc :angry: če čem u petk na Bavarsku :worship: :yea2:

gore pej bu una kaku že reče pero, ma se na spomnem bom kar gasssaaaaaaaaaaaaa ukopu pole pej bo kar bo :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri Goričan se vozi z rumeno CBR mimo mojga bloka???? Mu uha navijem in naj neha prdeti :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

PROKLETI MOTORISTI!!!! :headbang:

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda primorska.živlene je kruto :naughty: .mejte se jz grem pa zdej uživt :010 . ceu tedn me neboste brali. :worship: :worship: .olajšanje aaaaaaaaaa.zej pej gggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasssssssssssssssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :OK: .pa.pa :naughty:

pero .......pameten...........jaz prišla iz smučanja, ceu teden snežilo, pa megla, ti boš pa v soncu užival, lump........ :headbang: :headbang:

tud padla kot snop, da se je zemlja zatresla

samo, če pade Pero potem bomo pa mi čutili potres.........5 stopnje.... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa glih nazaj z današnje furce.... števec ej pokazal 166km... :naughty: :naughty: :naughty:

malce po Goriški,Krasu ,pa malce čez ex mejo na Tržaško in ITA Kras ,pa do morja ,pa spet malo po primorski...vmes 2x koffe z frendi...zaključli pa v Gorici .

Pravo kopanje v sončku...za spremembo. :winkiss: :naughty:

No ja kepali pa se nismo.... :unsure: :whistle:

Popravljeno . Popravil Moby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem jih naredu sam 80 sem se prekasno odpravu od doma sluzba dela boga :-/

Definitivno si bom pa mogu zimske rokavice kupt k me zebe stalno sam v roke jao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA Martin nisi edini.... :winkiss:

vsak si "vzame" ko utegne......

mene recimo zezajo nočne ker mam tak šiht da tolčem nočno tlako tko da pridem domov okrog 8h in potem tja do poldan -dveh neki urc odspim šele nato je dobro jutro in gasaaaa...

Tko je blo tud dans.... ob 15h dvignu rit iz postle spiu kfe pobasal kramo in via... valone proti Molfanconu pa do Gradeža in po tamkajšnji okolici ,na poti nazaj še na kavo z frendi v Gradiški do maloprej....Zlikovec je zadovoljno predel,potniki tudi kontenti...

ehh.....je pasalo.... zimske furce su tku fino lepe.....

zdej pa počasi pod tuš in zvečer ob 22 spet u nočno.... :whistle: :whistle: :whistle:

:headbang: :headbang: :headbang:

jutri ponovimo vajo .... :naughty:

Popravljeno . Popravil Moby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grejm na SLONE taku de bu par dni mir pri bajti. Zdej pej vžgat motor pole pej GGGGGGGGGAAAAAAAAAASSSSSSSSSAAAAAAAAAA :naughty: pa par ur neč dol pole pej ene buruničke :whistle: pej naprej, tu se bu punavlalu ma kar dougu, :evilgrin: :evilgrin: samu na konci ne buju ure buju pej minute :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TONTO SREČNO POT !!!

in VARNO VRNITEV !!!!

P.S.

PA TOPLOTE TUD!

Popravljeno . Popravil Moby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooooooo...dans sm jo pa jst pihnu en gireto...pa je mras ko p****...bo treba opremo kot jo majo eskimi kupit...sam kaj..VESELJE JE VESLJE, pa makar z glavo skozi zid!!!!

Tonto, jst ti tud želim srečno pot, pa še srečnejšo vrniteu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm tolk zaposlena in odsotna da sm čist vn padla,uglavnu upam da bo jutre in u nedeljo

sunce in prijetno za na motor k zdej je pa že zadn cajt da grem do morja

aja pa megle ne sme bit spljoh u zadnjo skor zmrznla

grem spat zmatrana ku norc :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ju3 bo lepo vreme..., bomo tud eno turco udarli, ko danes :) Sam zjutro bo treba it kaviar nabirat :kva2: :hmm: Gremo smukat ribe :kva2:

Me prou zanima kako bo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja jst sem tud dans kar nafurou, sem prečesau kras, pa neki ajdouskega konca :) Ste bli ostali kje? Par motoristou pa se je le vidlo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ma prou čunga lunge :naughty: :whistle:

Dobrodošu nazaj...sam g(l)asa pa ni še nobenga :whistle:

Čaki da pride mož do sape... sej veš da je meu povno dela..... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišli z elefantov bilo vsega, tudi orali smo pred cestno smo jih prehitali :lol1: :kva2: Ma je blu pej dragu, za ene bu malu več za ene pej malu majn,ma smo orali družno u kompleti.(pogledi na moto dogodki)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LoL lepo ste popadali :-7

A to ste iz tunela kjer ni blo snega seveda, prsli na sneg in popadali ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki da pride mož do sape... sej veš da je meu povno dela..... :naughty: :naughty: :naughty:

Hja je bihou ko konj na msučanju...pol mu pa že šena uso sapo zvečer pobrala....pomoje bo meu še en tedn dopusta da sam k sebi pride :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!