Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

dobro jutro :naughty: .kaj zej klapa.ggggggaaaaaaaaaaaaaaaaaasssssssssssssssaaaaaaaaaaa iza ovinka odzat se stiska mala tinka.

a ste me kej pogr :unsure: .ste aaaaaaaaaaaa :rolleyes: .sej sm jst vs tudi :winkiss: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejla , TONTO....ne me hecat....pol ni blo prou najbolše?! To ste vi al sam simbolična slika :unsure:

To smo mi, drugi levo k je neki plauga sem pa JAZ :naughty: :naughty: Bilo noro, še motorje smo v treh pobiral k je blo tako ledeno spodaj, na vrhu pa sneg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol tistmu ,ki si upa met trda in ledena jajca !!!

Lepo da ste spet doma ...v enem kosu in brez večje škode..

BRAVO !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si_5448.jpg

TONTO v AKCIJI nekje u "DoJČE LAN "!!! :winkiss:

Vidim da tud premstvo ste zadaj imeli... :whistle: :winkiss:

si_5437.jpg

Popravljeno . Popravil Moby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vedu se z napačnimidružm ku je tonto :whistle: .ob priliki bira aaaaaaaaaa :naughty: :drunk: .bravo fantje :worship: :worship: :worship: :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej povem

POLICAJI so bli v petih minutah po padcu na kraju zločina,verjetn so po kameri iz tunela vidl kej se dogaja in so takoj pršl.vklopl plave lampe, ko so vidl da je z nami vse OK,so nam povedal da je še cc 10km taku pol pa bolš in nas spremljal. brez teženja, brez bilo kakšne kazni...HVALA JIM Naši bi verjetn tapru kasiral, pol nas pa v tistem metežu na stran dal.Res svaka im čast. Kle se pa vidi zakaj sploh so policaji :OK: O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vedu se z napačnimidružm ku je tonto :whistle: .ob priliki bira aaaaaaaaaa :naughty: :drunk: .bravo fantje :worship: :worship: :worship: :worship: .

Ma kej sm pa tolk napačn??? ,ma če sm malu....tu še ne pumen da .... :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji so itek glede na vreme prjazni :-7

Jst sem vas tow prasat kok placate vi zavarovanje za svojega konjicka ? Jst sem dal zdej za celo leto 211 euru z 50% popustom.

Mate tud vi tle okol al ima ksn bol poceni varjanto ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste vsi po vrsti eni norci!!!

Eni delate plazove po smučiščih... :whistle: :whistle:

Drugi strašite nemce po cestah.... :worship: :worship: :whistle: :whistle:

.

.

.

.

.

.

Da naprej niti ne grem :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste vsi po vrsti eni norci!!!

Eni delate plazove po smučiščih... :whistle: :whistle:

Drugi strašite nemce po cestah.... :worship: :worship: :whistle: :whistle:

.

.

.

.

.

.

Da naprej niti ne grem :evilgrin:

ti greva midva na ena dva pira in pustimo te n... pr miri :krneki: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti greva midva na ena dva pira in pustimo te n... pr miri :krneki: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Hm a ti kaj drugega preostane? :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej povem

POLICAJI so bli v petih minutah po padcu na kraju zločina,verjetn so po kameri iz tunela vidl kej se dogaja in so takoj pršl.vklopl plave lampe, ko so vidl da je z nami vse OK,so nam povedal da je še cc 10km taku pol pa bolš in nas spremljal. brez teženja, brez bilo kakšne kazni...HVALA JIM Naši bi verjetn tapru kasiral, pol nas pa v tistem metežu na stran dal.Res svaka im čast. Kle se pa vidi zakaj sploh so policaji :OK: O:-) O:-)

Verjetn niste bli edini patroni tisti dan :naughty: :whistle:

hecam

fantje čeljad dol :worship: :worship: :worship: pa da ste spet u kokoši nazaj :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno ne edini smo bli pa prvi :worship: :worship:

Sam da ste se fajn mel, pa da se je vse tko izteklo :worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... petragsx se ne bom nikoli lotu ker še njegovih hlač ne morem dvignit

Izjava PETARDE na vprašanje če bilda za to da bo našga petra čez kolena dal :evilgrin:

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... petragsx se ne bom nikoli lotu ker še njegovih hlač ne morem dvignit

Izjava PETARDE na vprašanje če bilda za to da bo našga petra čez kolena dal :evilgrin:

:xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: BARABA :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej ni tko hudo :unsure: .tudi veliki hitro padejo :rolleyes: .

Ja če se moreš sklonit, da lahko koga prisekaš... in če maš kakšno bircu u riti padeš na nos in se lohk ta drugi pohvali, da te je poču :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej ni tko hudo :unsure: .tudi veliki hitro padejo :rolleyes: .

Hitro ne GLOBJE PA SIGURNO :kva2: :kva1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva j zj ritke, se bomo kej vazil al neč? :naughty: jst frčim dns u indijo koromandijo vija prot notranski, sevede s povratkom vija de izola :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva j zj ritke, se bomo kej vazil al neč? :naughty: jst frčim dns u indijo koromandijo vija prot notranski, sevede s povratkom vija de izola :whistle:

Ma kej je tebi, baba naumna a si šla flit :angry: al ti pa noge smrdijo :blink: , pozimi se bi vozila. :? Motor je samu za juli inu august ,če je še lejp :doze:

:lol1: :lol1: :lol1: :hmm: :hmm: :kva1: :010 :010

MA smo se hecali dej--vžgi mašinu pa pridi na enu :beer1: u našu luknu

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se morm vozit z mojim k nimam avta tudi delat dva dni :naughty: pa je prou lušno zjtro :rolleyes: .pa zvečer tudi za domu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se morm vozit z mojim k nimam avta tudi delat dva dni :naughty: pa je prou lušno zjtro :rolleyes: .pa zvečer tudi za domu

Hehe, ti prou nč ne zavidam k se voziš zjutro pa zvečer oz popoudne domu....al pa si mal urnik spremeni :naughty: ...zaćni delat ob 11, takrat se že mal segreje, pa domu tam takoj po 4ih, se da še živet :naughty:

Kaj ti je sneg auto uniču al kaj :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!