Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

jst se morm vozit z mojim k nimam avta tudi delat dva dni :naughty: pa je prou lušno zjtro :rolleyes: .pa zvečer tudi za domu

Šta ti treba sine :? Novi auto :naughty: ili samo pare za poravku :book: dođi kod mene na enu biru pej bo :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej no.....sej vemo da Peter samo povocira ......vemo tudi da mu tku paše zakurblat rdečkota in Gassssaaaaa...... da ni res...

njega ne moti megla,dež,voda,mraz ,sneg,strele,vročina,sopara,veter.......

ben ja sem pej če kaka Laško ga zmede. :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma manka n neč vse ok kri voda blato vse ok :worship: :worship: :worship: prjatli in kšna bira bi pej paslo aaaaaaaaaaa :naughty: aaaaaaaaaa :naughty: aaaaa.in ena puštena debata ob birci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdarija neki nam sneg napovedujejo mamicu jim.....

[ /quote]

ti kaj čmo bomo pej ovinke polagali szi sankmi :naughty: važno d se mamo fajn ane :unsure: sej bo hmal toplo :rolleyes: :rolleyes: pole pej ggggggaaaaaasssssaaaaaaaaa :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se vozim ze od 6 novembra tko da se je nabralo ze 3000 km. Dobro bo za zacetnika a :-7

Poleti se mi pa najbrs nebo vec dalo lol ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se vozim ze od 6 novembra tko da se je nabralo ze 3000 km. Dobro bo za zacetnika a :-7

Poleti se mi pa najbrs nebo vec dalo lol ^^

martin ma tu še za prvi servis ni :naughty: .pomlad je to :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: . .) hec .ti 23.2 prideš u rihemberk na enpar birc :beer2: d se bulš spoznamo aaaaa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

martin ma tu še za prvi servis ni :naughty: .pomlad je to :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: . .) hec .ti 23.2 prideš u rihemberk na enpar birc :beer2: d se bulš spoznamo aaaaa.

PETERGSX... mi lahko na kratko razložiš kako se pride do Rihemberka :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PETERGSX... mi lahko na kratko razložiš kako se pride do Rihemberka :krneki: :krneki:

Petarda poglej TU ča malce ofrišaš.... :whistle:

.....aja...ti si bolj pretežno ob četrtkih ponoči tam okoli bluzu.... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PETERGSX... mi lahko na kratko razložiš kako se pride do Rihemberka :krneki: :krneki:

ti prideš ku ob četrtkih in naprej od mene pej :naughty: :naughty: :naughty: :fight1: :beer2: :friend1: :drunk: :eek: :SS :yea2: :grupni: :oops: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: a nbo uredi aaaaaaaaaaa gggggggggaaaaaassssssssssssaaaaaaaaaaa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petarda poglej TU ča malce ofrišaš.... :whistle:

.....aja...ti si bolj pretežno ob četrtkih ponoči tam okoli bluzu.... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A MA TO JE TO :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Če je med sobotami prostor in pot ista, kot vsak četrtek, potem ni panike da ne bi našu poti :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se vozim ze od 6 novembra tko da se je nabralo ze 3000 km. Dobro bo za zacetnika a :-7

Poleti se mi pa najbrs nebo vec dalo lol ^^

neč ne bo s te moke :evilgrin:

kt si enkrat not, nemaš spasa :evilgrin: , hi,hi,hi,hi

:OK:

si ga mahamo :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A MA TO JE TO :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Če je med sobotami prostor in pot ista, kot vsak četrtek, potem ni panike da ne bi našu poti :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Bu treba geldat zvezde...ni kej!! :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkor jst preberem in slišem okoli bo pestro 23.2. :naughty: :naughty: :naughty: Kej pej udeležba obvezna z motorjam? Al lahko prpešačemo tja :rolleyes: Ej kaj bo kak dodaten šotor pred oz zravn barake? Al kako bo porihtano...?

Hja Martin86, jst upam da ni to začetniška euforija...pr meni je isto, le da sm naredu "samo" 2000km kot začetnik, pa ga mam tud od novembra doma :whistle: Drgač, pa izkoristim vsako lepo vreme, če se le da! Hja servis lih pred sezono pade, tko da bo lih prou :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkor jst preberem in slišem okoli bo pestro 23.2. :naughty: :naughty: :naughty: Kej pej udeležba obvezna z motorjam? Al lahko prpešačemo tja :rolleyes: Ej kaj bo kak dodaten šotor pred oz zravn barake? Al kako bo porihtano...?

Hja Martin86, jst upam da ni to začetniška euforija...pr meni je isto, le da sm naredu "samo" 2000km kot začetnik, pa ga mam tud od novembra doma :whistle: Drgač, pa izkoristim vsako lepo vreme, če se le da! Hja servis lih pred sezono pade, tko da bo lih prou :naughty: :naughty: :naughty:

ma ti pridi z dobro voljo ku ti paše in ne skrbi :whistle: mi use porihtamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkor jst preberem in slišem okoli bo pestro 23.2. :naughty: :naughty: :naughty: Kej pej udeležba obvezna z motorjam? Al lahko prpešačemo tja :rolleyes: Ej kaj bo kak dodaten šotor pred oz zravn barake? Al kako bo porihtano...?

Hja Martin86, jst upam da ni to začetniška euforija...pr meni je isto, le da sm naredu "samo" 2000km kot začetnik, pa ga mam tud od novembra doma :whistle: Drgač, pa izkoristim vsako lepo vreme, če se le da! Hja servis lih pred sezono pade, tko da bo lih prou :naughty: :naughty: :naughty:

Sej problem po mojem ni....al priti z motorjem.... težava nastane pri....kako oditi na taisti način :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej problem po mojem ni....al priti z motorjem.... težava nastane pri....kako oditi na taisti način :whistle: O:-)

drugi dan trezen z motorjem če prideš z njim :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kej je tebi, baba naumna a si šla flit :angry: al ti pa noge smrdijo :blink: , pozimi se bi vozila. :? Motor je samu za juli inu august ,če je še lejp :doze:

:lol1: :lol1: :lol1: :hmm: :hmm: :kva1: :010 :010

MA smo se hecali dej--vžgi mašinu pa pridi na enu :beer1: u našu luknu

hejga ritka ala ne ti men zigi zagi... moja lubca učer nrdila dobrih 200 km. no u lukno ni šla, prie drugič. je blo kr freško, drgač pa zakon ejga, supr po malčk štrajka!

vi pa tut, ala na cista kej vm nej prou :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ala na cista kej vm nej prou :naughty:

Ta je garant iz soskega konca a ?

Bom prsu na preserje ja tko kot vsako leto, sam da prej nisem se bu motorist in sem prsu sam na vecerni zur hehe.

Letos bom pa lahk prsu tud na une furce pa igrce k jih imaste pred zurom :-7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugi dan trezen z motorjem če prideš z njim :headbang:

Hja pomoje je ta varjanta najbolša... drug dan, ko je glava na mestu...se gre počasi domu...Enkrat popoudne :whistle:

No pol pa se gor vidmo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: gggggggaaaaaaaaaaassssssssssaaaaaaaaaan motor in delat :naughty: .......

Pa kam boš šou ti delat u nedeljo...pa če maš še pondelk fraj :naughty: :naughty: ...

Pravjo da se klin s klinom zbija, tako da noben nebo šou domou, žur se bo zjutro nadaljevau :kva2: :slap: Mal heca more bit, jst pravem usak po svojih smožnostih!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gremo papat jajca??? :whistle: :whistle:

Ta bi rad pa še jajca jedu :kva2:

tle moji sosedi majo eno gos, al raco al nevem kaj je ...vem da mi ne pusti spat cele noči...lohk gremo to papcat...dam takoj eno roko :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!