Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Pa kam boš šou ti delat u nedeljo...pa če maš še pondelk fraj :naughty: :naughty: ...

Pravjo da se klin s klinom zbija, tako da noben nebo šou domou, žur se bo zjutro nadaljevau :kva2: :slap: Mal heca more bit, jst pravem usak po svojih smožnostih!!!

ma ti kaj bi piu prou do konca aaaaaaaaaaaa ma veš d mene ni pa nike pa pomoje petardi tudi nne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti kaj bi piu prou do konca aaaaaaaaaaaa ma veš d mene ni pa nike pa pomoje petardi tudi nne

a začnemo že v petek :naughty: :naughty: :naughty:

Ta bi rad pa še jajca jedu :kva2:

tle moji sosedi majo eno gos, al raco al nevem kaj je ...vem da mi ne pusti spat cele noči...lohk gremo to papcat...dam takoj eno roko :lol1:

ja bušman... men povej, zrihtamo da bo utihnilo :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti kaj bi piu prou do konca aaaaaaaaaaaa ma veš d mene ni pa nike pa pomoje petardi tudi nne

Hja meni ni panike, k itak smo utečeni zdej, k je biu veseli december, pa smo kar fajn v januar povlekli, tako da če še v februar, nebo nč narobe... počasi tko naprej, pa bo veselo leto :kva2: :kva2: :kva2: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja meni ni panike, k itak smo utečeni zdej, k je biu veseli december, pa smo kar fajn v januar povlekli, tako da če še v februar, nebo nč narobe... počasi tko naprej, pa bo veselo leto :kva2: :kva2: :kva2: :slap: :slap: :slap:

OJOJ... da ne boš ti pregoru do poletja :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bušman... men povej, zrihtamo da bo utihnilo :whistle: :whistle: :whistle:

Hja sam res...ju3 sm reku da grem en gireto s psam pogledat...da mal porihtam to stvar, k ta žvaw spušča čudne glasove...k pol sam tle na kompu visim, k zaspat nemorem... :headbang: :headbang: :headbang:

OJOJ... da ne boš ti pregoru do poletja :krneki:

Hja sam res...se bo treba malo brzdat...no sej ta tedn sm biu pridn, sam kaj k je pusta hrista pred nami :whistle: :naughty: :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja sam res...ju3 sm reku da grem en gireto s psam pogledat...da mal porihtam to stvar, k ta žvaw spušča čudne glasove...k pol sam tle na kompu visim, k zaspat nemorem... :headbang: :headbang: :headbang:

Hja sam res...se bo treba malo brzdat...no sej ta tedn sm biu pridn, sam kaj k je pusta hrista pred nami :whistle: :naughty: :whistle: :naughty:

He he vidm da maš povsod težave... posluši mene: Nehaj pit, dobi si pošteno babo, zrihtaj tiste race da boš lažje spau in ne boš meu problemov :naughty: :naughty: :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma gejnta jokt eden drugmu in gejnejta pet in bejšta rajš n enu pivce :drunk: aaaaaaaaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma gejnta jokt eden drugmu in gejnejta pet in bejšta rajš n enu pivce :drunk: aaaaaaaaaaaaaaa

ni še čertrek :naughty: :naughty: :naughty:

Krščen matiček sej jutr je že četrtek :worship: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma gejnta jokt eden drugmu in gejnejta pet in bejšta rajš n enu pivce :drunk: aaaaaaaaaaaaaaa

Hja nrez bojazni...bomo šli usi na enu bircu...tako da problema z pitjem nebomo rešli :headbang: . Raca je utihnla...tako da ni panike :worship: Babe pa vse ob svojem času :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni še čertrek :naughty: :naughty: :naughty:

Krščen matiček sej jutr je že četrtek :worship: :headbang: :headbang:

Hja hito je tedn okoli :whistle: Kaj ju3 baraka? Pridem res na obisk, na enu bircu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja hito je tedn okoli :whistle: Kaj ju3 baraka? Pridem res na obisk, na enu bircu...

OJOJ... a spet bo švasalo u glavi :naughty:

Dobrodošel bodoči Rok_46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ustavi se sanjat o teh birc in pridi že na sex chet :naughty:

Najbolš da gremo s te teme vn, pa tam udaremo eno debato :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš da gremo s te teme vn, pa tam udaremo eno debato :naughty:

Ti kr pridi... se bomo 3 dni iskali u tistih 3 eh sobah.... se povezujem s Petromgsx že pou ure pa ni ne duha ne sluha :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baraba :evilgrin:

Hja baraba tu, baraba tam...nč dobrega se ne obeta...

Ne sam res, po pravici povedano si nism teu dat 46 zravn, k map že ti :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja baraba tu, baraba tam...nč dobrega se ne obeta...

Ne sam res, po pravici povedano si nism teu dat 46 zravn, k map že ti :rolleyes:

ma sej ni panike.... ena mona več z 46 :naughty: :naughty:

Prleti na chet... smo se našl že 3je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je garant iz soskega konca a ?

ne ne jst sm kr iz hotedršice, med tedno izola... hehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FANTEJ... DEKLETA ne brat

dons je FANTOVSKI ČETRTEK

IN LOV NA RACO :whistle: :whistle: :whistle:

raca mislm d jm je pobegnala :krneki:

hm... ne izzivat da ne pridemo še po tebe :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN LOV NA RACO :whistle: :whistle: :whistle:

hm... ne izzivat da ne pridemo še po tebe :naughty: :naughty:

naupaš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!