Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Anke mi smo nazaj z maškar ... smo bli snuči z Petrom po tem ku smo spili 3 botiljke terana u Sovodnjah ob Soči (Italija) na pustovanju ......

Ugante u kaj namaškerani???

Motoriste?? NE

Kolesarje ?? Mogoče...

Zajca ?? Hehhehe NE ne ....preveč nevarno

Po mojmu ste bli na konci pešaki na qatro pogon :kva2: :kva2: :kva2: al pa kante ki se autumatsku praznejo :SS :SS

:oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zaradi kamuflaže u pustnih šemah smo pili drugo "primorsko" pijačo TERAN....

Ben glih malce bolj pežante ku bira...pej je ane??! :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jooo...pust je za nami...

škoda k prej nism vedu, sej so bli usi v Savodnjah...jst pa k sm mislu da bo bogo, smo jo v Postojno v Epicenter pihnili...pa je blo rajanja do 6ih zjutro..dans pa skor ceu dan preležau...k me use boli :rolleyes:

Kdaj se je zaklučlo u Savodnjah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jooo...pust je za nami...

škoda k prej nism vedu, sej so bli usi v Savodnjah...jst pa k sm mislu da bo bogo, smo jo v Postojno v Epicenter pihnili...pa je blo rajanja do 6ih zjutro..dans pa skor ceu dan preležau...k me use boli :rolleyes:

Kdaj se je zaklučlo u Savodnjah?

praši moju ženu k jst nevem kdaj smo šli domu :rolleyes: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

praši moju ženu k jst nevem kdaj smo šli domu :rolleyes: :whistle: :whistle: :whistle:

Kar so mi drugi rekli je kar zgodej dol končalo...razn le ste vi potegnli malo :whistle:

Bom prašou tvojo ženo :naughty: Bo povedla kej, k še ti neveš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma mi smo pa na šihti :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Teb ni hudga na šihti...če si stalno na netu, pa po motosvetu :worship: Jst bi meu tud tak šiht :naughty:

Pridno delej naprej, jst pa grem spat :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anke mi smo nazaj z maškar ... smo bli snuči z Petrom po tem ku smo spili 3 botiljke terana u Sovodnjah ob Soči (Italija) na pustovanju ......

Ugante u kaj namaškerani???

Motoriste?? NE

Kolesarje ?? Mogoče...

Zajca ?? Hehhehe NE ne ....preveč nevarno

stavm de race :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stavm de race :lol1:

ti ritka neč smejat k te z mobijm doriva u roke bo :naughty: :rolleyes: :unsure: :whistle: .letejlu pirje :naughty: :naughty: inu kšna birca itak :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ritka neč smejat k te z mobijm doriva u roke bo :naughty: :rolleyes: :unsure: :whistle: .letejlu pirje :naughty: :naughty: inu kšna birca itak :friend1:

Ma kej je z vami , a ste čistu popizdli RACE, KURE...ma zgleda da mura PIRje skuzi po luft letet.

PIRje je PIRje,pa nrdi kar češ :worship: :whistle:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ritka neč smejat k te z mobijm doriva u roke bo :naughty: :rolleyes: :unsure: :whistle: .letejlu pirje :naughty: :naughty: inu kšna birca itak :friend1:

birca nema panike, samu d nej po tleeh... ala perje... pa odvisnu čgavu :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirje e pirje....in ni važnu.... za povštre je na koncu vse dobru.

:naughty: :naughty: :naughty:

Pa makar prazna kišta ud pira, če je pouhna je pej še buljši, :winkiss: ma ku se zbudiš samu pud glavu segneš pej je že tvoja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro ascana primorska.a bomo kejšnu ušpičli :naughty:

Ja lahko bi kako ušpičli, k je že dougo nismo nobene, ne?! Sej četrtek se hitro bliča...še 3 dni in...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajmam ejnu vprašajne.K vi se to dobivate ob četrtkih v brunarci? :unsure:

maš res ja :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej k gre zima h konci more letet pirje . tku al paj drgači :naughty: . kšni tudi kožuh zgebijo :whistle: . ob četrtkh je tu še najbl možnu.tku da ludje akcija :010 in pole gggggaaaaaaaaaassssssssssaaaaaaaaaa :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej k gre zima h konci more letet pirje . tku al paj drgači :naughty: . kšni tudi kožuh zgebijo :whistle: . ob četrtkh je tu še najbl možnu.tku da ludje akcija :010 in pole gggggaaaaaaaaaassssssssssaaaaaaaaaa :yea2:

pa ti rit si skos na gggggggggggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasssaaaaaaaaaaaa... videt te pa nker nej... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti rit si skos na gggggggggggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasssaaaaaaaaaaaa... videt te pa nker nej... :whistle:

jz gasa se vozim najman usak dan delat z motorku pa ti si tudi kej gasa :naughty: :naughty: gggggggggggaaaaaaaaaaaaasssssssssssssaaaaaaa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja jst sm skos ggggaaasssssaaaaaaaaa, č pa že tu ne, pa pod gggaaassssaaaaaaaaammmm :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadne čase pr meni že kr limitator touče :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj j ritke, še kej dogaja al ste vsi omagal to gore... zih kašne vogle tm pr brunarc podperate, al pa boge vtroke tm pa garic strašite...

kam pele ta današna mladina...

jst bi pa brrrm brrm... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!