Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Pa bom tukaj vprašal, ko ste ravno primorci... Govori kdo od tukaj italijansko in ima MSN? Namreč zadeva je sledeča... Imam nagledano nekaj v Italiji pa se ne znam nič zmenit po telefonu... Rabil bi, da nekdo pokliče in se samo pozanima če je motor v odličnem stanju, da raje pove po telefonu, če je kaj narobe, kot da hodim zastonj dol in da se dogovori za datum,uro in kraj za srečanje in ogled motorja. Potem pa se bom že jaz prikazal ob dogovorjenem času na dogovorjenem mestu. Kakšen kratek klic, pol minute, minuto. Bi se prej dogovoril po MSN-ju kaj in kako da bi res bilo na hitro in fiksno.

Če bi kdo to naredil, se zmenil za kraj in uro, za katerega bi jaz prej povedal preko MSN-ja ali Privatnih sporočil, nagradim z € za kakšno pico in sok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse cene so sle gor vsi jokajo da nimajo denarja ,

pa poglej ti mojo sestro kaj je prnesla danes domow,

obredla je naso vas prblizno 360 ljudi nej bi blo tuki doma

in prnesla domow ta veliko nakupovalno vrecko polno bombonow.

Eh jutre je pa post ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bojo finance dopuščale pridem s sankam na motorju pogledat v četrtek...Sanke bojo pa za našo PETARDO :whistle: :evilgrin: On že ve zakaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bojo finance dopuščale pridem s sankam na motorju pogledat v četrtek...Sanke bojo pa za našo PETARDO :whistle: :evilgrin: On že ve zakaj :D

za petardo... tu ni zdrav spljoh :whistle: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bojo finance dopuščale pridem s sankam na motorju pogledat v četrtek...Sanke bojo pa za našo PETARDO :whistle: :evilgrin: On že ve zakaj :D

:kva2: :kva2: :kva2:

Ti dam eno idejo.... ne vem zakaj mi uničevav motor in rabim bencin... usedi se na sanke, vzemi eno sidro... se priklukaš odzadaj za vozilo in šving pa si tukej :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE NEKAJ!!!

V bližni prihodnosti se bodo pojavile olimpiske igre po gorici :naughty: :naughty: :naughty: načrti so že narejeni, samo še norca rabimo (to se itak ve koga :whistle: ) pa material... Bo vse posneto in dostavljeno :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober večer še dihamo alkohola ne pijemo se prpravlamo na četrtek . ti petarda a se da prjavt na te vaše olimpiske :naughty: .sej ne da bi zmagou ma sodelovau pa bi . :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pozabu :headbang: :headbang: :headbang: ja banda

gggggaaaaaaaaaaasssssssssaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj jaz in ti in še kak podobn ....szi tavelikim kontejnerjem iz svete gore dol tipo BOB steza

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ma ni blema sem blizu...če ne prov vmes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober večer še dihamo alkohola ne pijemo se prpravlamo na četrtek . ti petarda a se da prjavt na te vaše olimpiske :naughty: .sej ne da bi zmagou ma sodelovau pa bi . :unsure:

Pa še jst se prjavim da bo udeležba iz več regij :whistle: :evilgrin: Jst bi bil kopilot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam res...te strani se filajo na veliko...no limits :worship:

Jst tud, jst tud , jst tuuuuuuuud, bi se prjavu na te olimpijske... jst polagam, šofiram, lahk sem kopilot... lohk tud sam animacija, al pa snemam in birco pijem :beer2:

Drgač sm čakou da odbije pounoči, da napišem...

ŽIVEL FANTOVSKI VEČER,

se videmo pole banda, pa da se dogovorimo o moji prijavi na olimpijske...videm da udeleženci so tapravi, tako da sm takoj zravn :naughty: :naughty: :naughty:

Drgač jst prnesem pašto pol...sam povejte kaj bi radi...polžke, metulčke, glistice... Pa upam da je fajn napajcano use skupi za golaš al filejčke..kakorkoli :naughty:

Se ga vidmo BANDA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni problema.......

naj vas spomnem da je bob prvo treba "phat" (porivat) ....in pole se komej noter psede...tkuda..... :whistle: :whistle: :whistle:

Bu še smeha.... :naughty: :naughty: :naughty:

See yaa več kasno ... :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

p.s.

Ta nočna niče jit h kraju :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni problema.......

naj vas spomnem da je bob prvo treba "phat" (porivat) ....in pole se komej noter psede...tkuda..... :whistle: :whistle: :whistle:

Bu še smeha.... :naughty: :naughty: :naughty:

See yaa več kasno ... :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

p.s.

Ta nočna niče jit h kraju :headbang:

Meni ni panike phat, pa mal z zalaufat, pa pol skwčt nwtr :naughty:

Sa da je akcija reakcija....pol pa ni panike :whistle:

Dans je kar lep sonček...treba it mal en gireto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK OK OK fantje vidm da ste kr zagrabil z olimpiskimi igrami!!! :worship:

Se bom pozanimav točneje kako bo kaj izpeljano :whistle:

lahko pa namignem da je v mislih tudi vožnja z bano.... ja ja uno iz kopalnice :naughty: :naughty: :naughty:

pa bomo že porihtal da ne bo treba vlečt ampak za kakšn strup od avta pripet in bi blo GGGGGGAAAASSSAAAAA na koncu pa AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MONAAAAAAAAAAA :kva2: :kva2: :kva2:

Am a je dons kakšn posebn dan??? :hmm: :hmm: :hmm:

De bi jest vedu ne... :whistle: :whistle: :whistle:

PO PAMETI :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK OK OK fantje vidm da ste kr zagrabil z olimpiskimi igrami!!! :worship:

Se bom pozanimav točneje kako bo kaj izpeljano :whistle:

lahko pa namignem da je v mislih tudi vožnja z bano.... ja ja uno iz kopalnice :naughty: :naughty: :naughty:

pa bomo že porihtal da ne bo treba vlečt ampak za kakšn strup od avta pripet in bi blo GGGGGGAAAASSSAAAAA na koncu pa AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MONAAAAAAAAAAA :kva2: :kva2: :kva2:

Am a je dons kakšn posebn dan??? :hmm: :hmm: :hmm:

De bi jest vedu ne... :whistle: :whistle: :whistle:

PO PAMETI :naughty: :naughty:

Hja upam da naši kupejo čimprej đipa, pol se lohk jst javem, da povlečem kam :naughty: :naughty:

Drgač pa j dans običen dan...kot vedno... sam da je ju3 praznik, pa lohk mal podalšamo nočno rajanje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj ste vi neumni...Privežete našo PETARDO pred njega pa flašo laškega,pomoje bo tak potegnu banjo pa tistga v njej,da bo skos do milana vleku... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo...javljamo se iz barake kjer je stanje u stilu "ŠAGRA" ...do funde...

maste pozdrave odi vseh......več al menj v drugem stanju...

zajc je še na toplem u loncu...ma ne za dolgo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko mene...morm povedat da je biu ZEKO fenomenaln...res super narejen, pašta tudi...da ne govorimo o laškem, k ga ni telo bit konca...no sej tud pašte v loncu ni blo konca...4 kile, pa še en tolko zajca...če se ne motm, je kar težko snet :worship: :worship:

Nč, banda, jst jo pihnem spat...se slišmo in vidmo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapitulant !!!

Jaz vzrajam še par minut več... :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: treba potegent slike dol szi telefona in pa uredit galerijo na klubski strani....

Od dans sta v klubu dva manj in dva polnopravna člana več.!!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Čestitke obema !!!

:naughty: :naughty:

p.s.

Se vej ....kašeta laško na glavu!!!

:whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil Moby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste šli u kurc tam v tisti baraki.... bogi zajci... bogi kozorogi... bogi krožniki :whistle: :whistle: :whistle:

Ma dobro je pa blo :naughty: :naughty: :naughty:

Ala se morm zrihtat ker baje da grem čez 3 ure bordat :krneki: :krneki: :krneki:

EEEEEEEEEEE ki je še to... se ta še kešnga zajca al pa kozla ulovit :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!