Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ni časa za spanje :010 .lepo vreme gremo gggggggggggaaaaaaaaasssssssaaaaaaaa. :naughty:

Mi pej u šlužbu :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ma kišnu srajne, pa glih je trejba, če ne nbu neč gggggaaaaaassssssssssssssaaaaaaaaaaaa

Je trejba jet šolde šlušt, da bodu wotroci za benzina meli

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kej bosta imejla szi petardu wutroke k se stalnu neki jebesta :naughty: :naughty:

pej č j pa čist po fotru :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u glavnem tle u Go je cela štala. zej so zaprli še uni dve večji parkirišči pred stolpnicami. In občinska uprava in ta direktorč lomijo svoje neumnosti na hrbtih stanovalcev. policija je tam, da varuje kot razumem, povampirjene interese lastnika SGP in nesposobnost občinarjev z Brulcom na čelu pred ljudmi.

Brulca, občinsko upravo, lastnika in direktorja SGP pa vse bastarde, ki si manejo roke ob vsem tem pred zid. Če nimajo obzira do stotin, tisočev ljudi, si ne zaslužijo drugega kot kuglo. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u glavnem tle u Go je cela štala. zej so zaprli še uni dve večji parkirišči pred stolpnicami. In občinska uprava in ta direktorč lomijo svoje neumnosti na hrbtih stanovalcev. policija je tam, da varuje kot razumem, povampirjene interese lastnika SGP in nesposobnost občinarjev z Brulcom na čelu pred ljudmi.

Brulca, občinsko upravo, lastnika in direktorja SGP pa vse bastarde, ki si manejo roke ob vsem tem pred zid. Če nimajo obzira do stotin, tisočev ljudi, si ne zaslužijo drugega kot kuglo. :angry:

Ja sm slučajno biu tam ko se je štorija odvijala.... Ni blo prijetno videt... Sm si pa vsaj ta novega policiskega BMWja ogledu od blizu... No ja ob enem cajtu je zgledal da bodo mene prklenil in kam ulekl ko sm kr naenkrat meu 6 policajev za vratom.... so že mislni da ga čem spizdit :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo....glihkar nazaj iz gireta do morja...skoču na kapučin v Sesljan......

Majke je pasalo....... :naughty: :naughty: :naughty: Gaaaasaaaaaaaaaaaaaaaaa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm slučajno biu tam ko se je štorija odvijala.... Ni blo prijetno videt... Sm si pa vsaj ta novega policiskega BMWja ogledu od blizu... No ja ob enem cajtu je zgledal da bodo mene prklenil in kam ulekl ko sm kr naenkrat meu 6 policajev za vratom.... so že mislni da ga čem spizdit :whistle: :whistle:

Ma sej ko te človek vidi,ni dvakrat za rečt da ne bi bil tist bmw že kje v Idriji :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem si še en motor :naughty: :naughty: :eek:

post-12931-1203408600_thumb.jpg

Ma je ku nou :kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :lol: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en lep dan na Goriškem, na kaj k sm v službi. Še štir dni pa gram registrirat patle pa gassssssssss.

:naughty:

ps: sm mislu da so včer v gorici protestiral srbi k je blo tolk policajev.

lp

Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem si še en motor :naughty: :naughty: :eek:

post-12931-1203408600_thumb.jpg

Ma je ku nou :kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :lol: :xx:

štronco :whistle: , model FJR je tudi večji, kot si ti nabavil, v zlati barvi. Štronco je bilo ljubkovalno.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štronco :whistle: , model FJR je tudi večji, kot si ti nabavil, v zlati barvi. Štronco je bilo ljubkovalno.

Srečno

Tonček

Sej velikost ni važna... važno da se bu stric lohk vozu :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje da se nebomo začeli kregat aaaa :naughty: suzuki to je zakon :whistle: .ni kej debatirt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje da se nebomo začeli kregat aaaa :naughty: suzuki to je zakon :whistle: .ni kej debatirt

HM sm mislu da je pa kakšna krača bolj dobra :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HM sm mislu da je pa kakšna krača bolj dobra :whistle: :whistle: :whistle:

toja je presuha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štronco :whistle: , model FJR je tudi večji, kot si ti nabavil, v zlati barvi. Štronco je bilo ljubkovalno.

Srečno

Tonček

Ma sm ga jsku u srebrni pa ga ni blo. Še tega sem dubu u Austriji.

Tonček kaku kej bemfa, a lohk že kej konkretnega poveš. Na razliko mislim. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAKŠNE BUDAČE SO TI NAŠI PRFOKSI!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Po urniku piše da mi odpadejo predavanja.... in jest zvesti učenes sm šou en giro in predavanja so..... smo na faxu u 6ih :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAKŠNE BUDAČE SO TI NAŠI PRFOKSI!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Po urniku piše da mi odpadejo predavanja.... in jest zvesti učenes sm šou en giro in predavanja so..... smo na faxu u 6ih :naughty: :naughty: :naughty:

SAMU TA PRIDNI :wub: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mar bi spau doma bi blo bulši..... ne de zdej drkam k..... tu kej na netu :headbang: :headbang: :headbang:

Bolši tu ku pa d.... murš patrune za u sabuto pršparat, :lol1: :lol1: sej si mal velik po forumu oblublu. :P :xx: :xx: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!