Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ejla kaj se bomo kej užigali al ne vidva jajčka :whistle: .

užigali? u jst sm lih mojo jajčarko ugasnala... :whistle: sva ble pa kr blizu vaših koncu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je res dobr ga jz kupm :naughty:

beyba zj se pa mal ustaj, ž tadrug biznis dones... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja hehe kaj nej rečem yamaha jo rada maha

rdeča pa ni moteča hehe

taku da dns sm našla lubico oz zamnjavo:)vsaj vem kaj čm mt

kaj banda gre jutr gdo u besnco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beybi smo na liniji...

sj vem d nism moteča, delam na tem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je res dobr ga jz kupm :naughty:

:rolleyes:

taku da dns sm našla lubico oz zamnjavo:)vsaj vem kaj čm mt

kaj za en moped?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itk, sam nwem zakaj naju skos omenjaš? :whistle:

ker onesnažujeta okolje :evilgrin:

Kupi kdo dober motor?

B)

Kupiš ti mojga... je še bolši :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kup mojga ne bom rekla da je najbolši je pa zihr najlepši :whistle:

bo treba prešaltat na jurja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš ti mojga... je še bolši :evilgrin:

Sem mel Xj 600 S dve sezoni, fajn motor, sam FZS 600 je pa nadgradnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,Primorci,izkažite se!

Skupina OK Riders organizira 1.krvodajalsko akcijo, zato ste vabljeni vsi, čisto vsi, še posebej motoristi in simpatizerji moto športa.Dejmo enkrat stopit skupaj in dokazati,da motoristi nismo le norci na cestah! Več o tem v nadaljevanju....

KRVODAJALSKA AKCIJA V SLOGANU:

DARUJEM KRI,REŠUJEM ŽIVLJENJA !

v četrtek 19.6.2008 v prostorih oddelka za transfuzijo splošne bolnišnice Franc Derganc v Šempetru od 09.00 ure dalje.

Na pogovoru z osebjem oddelka za transfuzijo, so idejo za skupno krvodajalsko akcijo naše moto skupine sprejele s takim navdušenjem, sploh pa so vse povedale sijoče oči medicinskih sester in odgovorne zdravnice oddelka, da umik od ideje pravzaprav ni bil več mogoč. Zato smo pobudniki sprejeli odločitev, da kljub relativno skromnemu odzivu naših članov, akcijo vendarle izpeljemo. Za našo namero in pobudo so slišali tudi na Policijski Upravi Nova Gorica in z veseljem se bodo priključili naši akciji tudi policisti in zaposleni na PU Nova Gorica. Seveda pa še enkrat vabimo in pozivamo tudi ostale člane, ki se še niso odločili ali so morda do sedaj oklevali s prijavo, da se nam pridružite v tej humanitarni človekoljubni akciji. Prav tako bomo poizkusili pridobiti tudi naše prijatelje in znance.

Svojo prijavo nam sporočite na elektronski naslov okriders@volja.net ali preko svojega skrbnika najkasneje do nedelje 15.6 2008, ko moramo na oddelek sporočiti točno število udeležencev zaradi logistične organizacije. Če je mogoče, bi prosil tudi tiste JUNAKE, ki so že izkazali pripravljenost za udeležbo, da nam to, sedaj, ko je tudi datum definiran svojo plemenito namero še enkrat potrdijo.

Predlagam pa naslednji program krvodajalske akcije:

- 8.30 zbor pred Astro Caffe v Novi Gorici ( kdor želi, lahko tudi z jeklenimi konjički..wink.gif

- 8.45 odhod v Šempeter

- 8.55 zbor pred stavbo oddelka za transfuzijo (stara bolnica.wink.gif

- 9.00 procedura odvzema krvi ( preventivni pregled, papirologija, odvzem krvi..wink.gif

Vsak udeleženec akcije, ne glede na to, ali bo njegova kri sprejeta ali ne, prejme potrdilo o udeležbi, s katerim uveljavlja opravičen izostanek z dela pri svojem delodajalcu (nekatera podjetja 1 nekatera 2 dni.wink.gif Vsak udeleženec prejme topel obrok po odvzemu. ( tudi zaradi tega rabimo točno število prijavljenih).

Po končanem odvzemu bo vrhunska rdeča kapljica Quercus iz Kleti Goriška Brda poskrbela, da bo naša življenska tekočina po prestani travmi spet pridobila na žlahtnosti, za kar se zahvaljujemo našemu OK Riderju Rejec Davorinu .

Po koncu bi najbolj zagreti naredili še krajšo panoramsko vožnjo ( medicinske sestre so namignile, da bi se malo popeljale..wink.gif

Še enkrat hvala vsem za sodelovanje in vabljeni 19.6.2008, da skupaj pokažemo in dokažemo, da motoristi vendarle nismo samo BAV BAV...

DARUJEM KRI, REŠUJEM ŽIVLJENJA !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker onesnažujeta okolje :evilgrin:

zaenkat res, ku pa ti sojo vn prpeleš, se bove pa midve lhka skrile za vama :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svojo žlehnobo sm pa lih dobr spustila, tko d nažalost ne krvodajalski mene ni zravn... aja... sm pa pridna zj :whistle:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svojo žlehnobo sm pa lih dobr spustila, tko d nažalost ne krvodajalski mene ni zravn... aja... sm pa pridna zj :whistle:

JAJČARKA

A zdej bi rada še kakšno nagrado??? Upam samo da ne dobim tvoje krvi ker pole sm pa pošteno šou rakom žvižgat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAJČARKA

A zdej bi rada še kakšno nagrado??? Upam samo da ne dobim tvoje krvi ker pole sm pa pošteno šou rakom žvižgat :evilgrin:

hm... ma tu si šu že tk al pa tk, tko d brez panike... bl je težko... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ka ste šli prow won szi gps rute al ki...al je oblačnu in ni satelitu....

O rosnih očeh kakih medicink szi trensfuzijskega wddelka ne bom govoru ker jih neki preveč dobro poznam.....

:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O rosnih očeh kakih medicink szi trensfuzijskega wddelka ne bom govoru ker jih neki preveč dobro poznam.....

:-)

Piše malo drugače,o nobenih rosnih očkah....sploh pa vemo,da nekateri klubi ne sodelujejo tam,kjer so udeleženi tudi policaji...zato naglihi si gps ruto in bodi priden ;)

SPLOH PA,ČE NOČES SODELOVATI,TE ITAK NOBEN NE SILI! Dobronamerno je bilo objavljeno za tiste,ki so pripravljeni priti zraven in so seveda tudi dobrodošli, po zadnjih informacijah pa bo zadeva speljana s tabo ali brez tebe,prijavljenih nas je namreč že več kot je bilo sprva predvideno kot minimum za izpeljavo le te...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka j riti kaj dogaja... sonce j zunej, ala gassssaaaaa :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm gasa dns gasa pa ti ritka :naughty: . zakaj se nekje vsakič najde kdo ki takoj dobro uzdušje :unsure: in teži :headbang: in teži :headbang: in teži :headbang: . a vam povem :whistle: zato da se drugi zavedamo lepih trenutkou.ko teh težakou ni :winkiss: ala :friend2: :beer2: policaje pa spat :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wejla...včerej sm pej nrdu ljepe km...vrjeme je tudi blu ljepu...sam ceste so pej rjes za headbang.gif in tu rafalno...

ala LP

trance_30_punk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponki ....

Ne UTRUJAJ PO NEPOTREBNAM

O tem ker ja zadnja info in kera ne ...al z mano ali brez al szi Pepitm ,Joškotam, al pej Maricu la pej brez Juste k ji vešpa ne upali.. bote uspeli v to sem prepričan če ste si že zadali..........ostale pa mislim da tudi kej dosti ne birga in jih boli k**** al bm jaz al ker drug zdraven al ne ..Če boju teli boju pač dali .....

Kri so nekateri lahko že dali poprej ...nekateri so že dolgoletni krvodajalci,...ali pa je bil organiziran podoben dogodek...druga organizacija ...al pa kar tko sami...iz čiste vesti in prepričanja.. ..

Jaz sem jo dal zadnjič v "jati" organizirano z Gasilci...in to že večkrat....

Tko da... kdor je je ...ta da .. ponavad se tud z tem tud ne baha... prej se drugi z njim ....žal je tko...

Je pa lepo slišat da je nekdo že X krat / tud po 30x-40x-50x dal kri ... Kapo dol.

To kdo kje je oz. kam gre in skom in koga ni ko je on tam ....in v kaki družbi....Kdo kdaj kam gre ,česa se udeleži ter kako in v kakem številu Dear Ponky boy MA BOLI TE K*** kdu s kom in kje ......sej maš dost let mende... :whistle:

boš že počas pogruntu ...da je svet širen in velik nežen in krut..... :whistle:

Opcij pa je vmes celo morje... je zmeram povrh še kej novega kar vedno preseneča...Vervaj!!! :whistle:

LP Mitja

Respect & Be Respected !!!

P.s.

nej bom priden ....in GPS naštimam :whistle: :whistle: :naughty:

Jest murem bit pridn in ves cukrast :winkiss: ... znam pa bet tudi brezkompromisen in šaldu neprijetn ter zlo determiniran,tečen in učinkovit :alien1: :krneki: ...takega me je poklic in delodajalec naredil ..........deformacija pač...jebiga.. vplivi delovnega okolja kot povsod...enim tko enim še bolj na slabše...

GPS pa dela vsaj pri meni u nulo in rut ni treba štelat.... čeprav še vedno poleg tega zaupam zvezdam kljub oblačnemu vremenu:naughty: za ostale pa ne vem....ponavadi greju z mano...in zaupaju vsaj večina:naughty: :naughty: :naughty:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom nč reku,je pa to čisto v tvojem stilu...iz miši nardiš slona,če je to potrebno al pa ne...in to kdaj in koliko sem jaz utrujal...premisli sam pri sebi o tem kar si napisal...začel si pa ti,nadaljevat pa jaz ne mislim...

Popravljeno . Popravil ponky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!