Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Tud jez ne nameravam...,,,,

Muj stajliš pr mir pusti ...raje svjga mirkej ..... :naughty: :naughty: :naughty:

Aja dvomim da me poznaš....mogoče le videš. :blink:

Murem nehat ke rpole bo spet mrčes komarji,muhe,aja sloni žirafe........vrtec pač.

Ale...frejst prebavo.

P.s

Sej poblendu ti še vedno bom.... :naughty: z motorjem al pej brez... anke z bateriju :rolleyes:

:whistle:

Popravljeno . Popravil Moby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ka ste šli prow won szi gps rute al ki...al je oblačnu in ni satelitu....

:-)

Evo,to pa očitno ni blo namenjeno meni oz.''nam'' in če te je pač motilo o štelanju gps-a,kar si vzel očitno preveč osebno,se opravičujem.OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blu namenjenu ne tebe ne ampak njim....(pred tabo) videš ku ne zatupeš nankr neč...

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ti dam ražon... že prow....

ale bum tiho sem že prej obeču...da ne bo še ker iz bhe delu space shutle....

Ale...

:naughty:

Popravljeno . Popravil Moby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greva raj na eno mrzlo birco kot da se bova tu dajala ;) :naughty:

ZADN CAJT DA MALU HORMONE ROMIRŠ :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk ste zamorjeni! 3 poste,pa je to đumbus....eni,ko pa poste nabirajo....k sam blodijo sami s sabo...to pa ni đumbus? Eh... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk ste zamorjeni! 3 poste,pa je to đumbus....eni,ko pa poste nabirajo....k sam blodijo sami s sabo...to pa ni đumbus? Eh... :headbang:

--ponki a veš da te mam puhn k.... in te bom poslu tudi u p.... in k te bom sreču ti dam še lupčka samo če boš pridn :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

--ponki a veš da te mam puhn k.... in te bom poslu tudi u p.... in k te bom sreču ti dam še lupčka samo če boš pridn :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :nono:

Evo,se je hitro oglasu tisti,ki nabira punte z neumnostmi....pa pol druge nekam pošilja! Glej,da te kak sosed ne bo na vile nabodu,ko boš naslednjič mimo njegove hiše šponal cel ljubi dan.Sploh pa ne vem kaj se vtikaš,če sva imela z Mobyjem nekaj,kar ni omembe vredno...Sploh pa,sem bil tolk časa tiho,bom pa še naprej...ampak ne na tvojo željo!Očitno ste že sami sebe siti,pa sami s sabo ne veste kaj počet,pol se pa lotite glodat prvega,ki napiše karkoli na forum.Bravo!

Popravljeno . Popravil ponky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,se je hitro oglasu tisti,ki nabira punte z neumnostmi....pa pol druge nekam pošilja! Glej,da te kak sosed ne bo na vile nabodu,ko boš naslednjič mimo njegove hiše šponal cel ljubi dan.Sploh pa ne vem kaj se vtikaš,če sva imela z Mobyjem nekaj,kar ni omembe vredno...Sploh pa,sem bil tolk časa tiho,bom pa še naprej...ampak ne na tvojo željo!Očitno ste že sami sebe siti,pa sami s sabo ne veste kaj počet,pol se pa lotite glodat prvega,ki napiše karkoli na forum.Bravo!

JAJČAR

PONKY ti toplo priporočam da o kakšnih vilah preveč ne groziš, da ne boš ti letu s kakšnimi vilami u riti in še s strganimi hlačami.... :evilgrin:

Sploh pa zmeri rečeš da boš tiho pa še zmeri neki jajca lomiš tukej.... siti smo pa tebe in teh tvojih bednih komentarjev!!!

In če maš res tok osebno z Mobiyem za razčistit mu piši na privat... tukaj pa itak vsi beremo in potem še komentiramo...

Sploh pa zgleda da ti ne veš kaj bi pisav.... ker glede krvodajalskih akcij je že odprta tema...

P.S. -> PISS SISTER :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo,tuki je tadrugi....to o vilah pa nisem jaz se spomnu,to je reku eden izmed njegoivih sosedov,ki ga dobro pozna in je sit njegovih neprestanih dirk po Črničah,samo tolk...če te pa na žalost in očitno moti moja objava o krvodajalstvu,pa rposi moderatorja,naj jo zbriše.Bilo je objavljeno z dobrim namenom, če pač nekateri mislite drugače, pa ne berite...

Popravljeno . Popravil ponky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo,tuki je tadrugi....to o vilah pa nisem jaz se spomnu,to je reku eden izmed njegoivih sosedov,ki ga dobro pozna in je sit njegovih neprestanih dirk po Črničah,samo tolk...če te pa na žalost in očitno moti moja objava o krvodajalstvu,pa rposi moderatorja,naj jo zbriše.Bilo je objavljeno z dobrim namenom, če pač nekateri mislite drugače, pa ne berite...

ponki kar se mojga soseda tiče to prepusti meni vile si ti u ret natakni d boš še kej druzga spisu .pa kšno pbjavco še napiši pametno.pa tudi teme pomeši :headbang: .pa kšn klub pofarbej in mehanika okurcej. :worship: samu da boš meu še naprej pestru pametnu bajkersku :lol: živlene.

-lep črniški vilnati pozrav peter. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm....

Peter pesti stat ke tu že deši po postani in na suncu pozabljenini "mortadeli" .... se višnu zna wd kje ta wdur že dugo vleče... gušti su gušti ....

Še dobro da vaški radio ma non stop program....

Eeeeehhhhh.....

Popravljeno . Popravil Moby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma veste kaj,dragi ''kolegi'',vi lepo uživajte naprej, serijte po drugih, bodite frajerji in kregajte se še naprej ...vidim,da ste se sami tapravi skup spravli! Forum je sicer namenjen čemu drugemu, žal pa krojen po željah posameznikov in naj pač tako ostane. Administratorja pa prosim,da pobriše vse moje poste in moj account,ker očitno nekoga zelo moti,da sem jaz prisoten na forumu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo, bejšte se wzit rajši :chase: k bo dž bo pej jwk...

Ni straha juka ne bo. :naughty: :naughty:

...se wzmo tud po džji ..... ne čakma sunca ku ani...

Wzmo se pej itak skuzi...če se le da... in ni službe vmes...

še ta je več al menj popupdan al pej ponoči... :worship: :worship: :naughty: :naughty:

Ale mejte se jaz gram do Gradeža na kafe in pole popudan na šiht...

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo, bejšte se wzit rajši :chase: k bo dž bo pej jwk...

DEŠ, ma kej je tu? :o :o

Za bajkerja nej slabzga vremena, :hmm: je samu slaba voprema. :eek:

Ala grem ni cajta se klle jebat :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u petk so šankrokerji u sežani...bi blo za it pogledat :whistle:

a gre ker u Celje u soboto drgači?

pa nove bote morem nabavit...

pa...

..pa..

sami problemi, člouk res ne ve več kej bi :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samu se vm da, namest d b se vozil... ala gassssa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm učer u brdih češnje rabutal no sm jih u trebuhu švercala nazaj dol

dijo bono vreme nam končnu služi

na pantrse pa žal ne grem :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm učer u brdih češnje rabutal no sm jih u trebuhu švercala nazaj dol

dijo bono vreme nam končnu služi

na pantrse pa žal ne grem :headbang:

jst tut nea grem u celje...

po črešne pa še pojdem... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo u soboto u italijo na zbor :naughty: nevem točno kam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!