Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Iščem pomoč. Rad bi uvozil motor iz sosednje italije ker so Dučeji pač bolj ugodni kot pri nas. Nahaja se dokaj blizu meje (PD - Veneto), mislim da je to Padova. Kdo bi mi lahko pomagal in kakšni so stroški? Rad bi nekoga ki je to že počel, obvlada italijanski jezik in točno ve katere dokumente je treba uredit, vse od prodajne pogodbe, odjave, ačija, prevoza čez mejo in homologacije pri nas. Aja pa še prikolico oz kombi mora imet. Če ima kdo voljo in čas bi se priporočal. Sem dal objavo že pod uvoz motorja pa ni bilo ravno veliko odziva tako da naprošam primorce da mi mal pomagate. Več informacij na ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem pomoč. Rad bi uvozil motor iz sosednje italije ker so Dučeji pač bolj ugodni kot pri nas. Nahaja se dokaj blizu meje (PD - Veneto), mislim da je to Padova. Kdo bi mi lahko pomagal in kakšni so stroški? Rad bi nekoga ki je to že počel, obvlada italijanski jezik in točno ve katere dokumente je treba uredit, vse od prodajne pogodbe, odjave, ačija, prevoza čez mejo in homologacije pri nas. Aja pa še prikolico oz kombi mora imet. Če ima kdo voljo in čas bi se priporočal. Sem dal objavo že pod uvoz motorja pa ni bilo ravno veliko odziva tako da naprošam primorce da mi mal pomagate. Več informacij na ZS.

Pošlji mi PM pa ti dam naslov možička ki samo to fura tle pr nas...

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CIAO KLAPA :worship: :worship: :worship: SE VIDMO ČEZ 14 DNI :naughty:

V RIHNBERGU :worship: :worship: :worship: K PRIDEM Z DOPUSTA :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

PA BREZ NEUMNOSTI :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns je u baraki ( poteka pravkar ) fešta neki rojstnih dnevov,3x sprejetje v klub in še in še...

malo smo tud delali in štimali za zbor vmes pa se je gujdek "cvrl" in potil ...

Škoda da sem mogu na šiht... ko so ga odirali do kosti....

R698s5703571-02.jpg

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ku se enim tukej non stop neki godi... :whistle: :whistle: :whistle:

Sam o žuranju pa potovanju berem...jej...čez 1 mesc boste pa jamral da niste bli nikjer pa neč delal... jajčari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ku se enim tukej non stop neki godi... :whistle: :whistle: :whistle:

Sam o žuranju pa potovanju berem...jej...čez 1 mesc boste pa jamral da niste bli nikjer pa neč delal... jajčari

ej da ti neboju še ena jajčka zrasla s temi tvojmi jajčrji :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej da ti neboju še ena jajčka zrasla s temi tvojmi jajčrji :hmm: :lol1:

Gejni mona.. že s temi mam dost kažinov in opravka :whistle: :whistle: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej lohko že pridem postavt šotor za drugi vikend? :kva1:

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera komanda... pal bš pa prvi gar :whistle:

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaeeAL PA Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns sm te pa vidla... tm pred liplam :P

A mene?? :hmm: :hmm:

Če je šlo počas pol JA čene pa NE O:-) :yea1:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dogaja ne polno :headbang: dns so mi spulili en zob tko da če druzga ne mojmu gobcu se dogaja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dogaja ne polno :headbang: dns so mi spulili en zob tko da če druzga ne mojmu gobcu se dogaja :rolleyes:

no saj ennmu se... hehe... tis tut talent... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!