Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

čestitke perotu in nejti :worship: :worship: tut v imenu naše družine..... :rolleyes:

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: pa gggggaaaaaassssssaaaaaaaa še tako naprej :krneki:

Popravljeno . Popravil teddyblazic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehh.. :headbang: na žur pa na šiht pa končno doma :wacko:

:unsure: ufff....

:drunk: če se mi piše še kakšna takšna noč :hmm: bom prav kmalu crknu :cry:

žurka ta prava :worship: sploh da ne govorimo o lokaciji kaki lepi spomini :naughty:

zdaj pa klapa če mi rata :yawn: :yawn: če bo tamala pustila seveda :zzz: :zzz: :zzz: vsaj kako urco

by....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, super je blo... :naughty: :naughty: žal blo treba pol na šiht -_- tm je blo pa bl tko :blink: :blink: hehe... drgč pa fino :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preživu

<FEŠTU SLUŽBU IN DONS PO SLUŽBI TAKOJ GASSA

zdej pa lepu nina nana :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI ja kej pej ti????

Ti uživaš pej zdej k jmš zastojn musko Uaaaaaaaaa UAAAAAAAAAa Uaaaaaaaaa :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a hodiš z kurami spat al kaj :huh:

Jst grem spat kdr imam cajt. :unsure: Se ni važnu kera ura je :closedeyes: sm da ga malu dobim (spanca mislem )pa sm zadovoln. :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

družina doma otrok jej ku tata .alora se ve tata :wallbash: martin paj :hooray: .

EJ EJ upam da ne jejsta szi istega lonca :headbang: :headbang: k pole ajo Martinčku, bu več lačn ku sit :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ EJ upam da ne jejsta szi istega lonca :headbang: :headbang: k pole ajo Martinčku, bu več lačn ku sit :P :P

do negove sklede nimam več dovolejne :fight1: pa tudi že prej sm ga jmu bol malo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do negove sklede nimam več dovolejne :fight1: pa tudi že prej sm ga jmu bol malo :glare:

ttttttttttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkuuuuuu

uuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjeeeeeeeeeeeetttttttttttttttttuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut

ttttttttttttttttttttttttppppppppppppppppppprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooo

oouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :naughty: :naughty: ma sej boš tut ti na vrsto pršu sm malu počaki :beer2: :beer2: :friend1: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do negove sklede nimam več dovolejne :fight1: pa tudi že prej sm ga jmu bol malo :glare:

:unsure: sej tud jst nism mogu u začetku do tiste sklede :whistle: zdaj se mi pa večkrat ponuja :naughty: pero samo skleda :unsure:

potrp še par mesecev :lol1: :lol1: :lol1: :cry: pa bo že boljš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ou ma sm dubu dovolene za na hvar :naughty: martin pa duma d mi nebo vsega spiu :beer2: tonto ,teddy,a bo ratlu letos. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ou ma sm dubu dovolene za na hvar :naughty: martin pa duma d mi nebo vsega spiu :beer2: tonto ,teddy,a bo ratlu letos. :worship:

:cry: :huh: ^_^ .) :wacko: :blink: :? :? :? :doze: :hmm:

ahh... ne vem še :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prooblemi so, problemi bojjooo, al jih gledaaaa, seveeeeeda, seveeeeedaaa :whistle:

aloha prmorci, kaj dej :P al pej neč na motor, mah gasssssaaaa, prc kuj :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj počnem ob tej uri tle podiramo kupček :unsure:

PRIDNI PRIDNI :friend2: :friend2: samu taku naprej :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!