Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ja v bistvu ideja sploh ni slaba jz sm prec za prpelemo gor kuhalnik eno vlko posodo par kil vampov kruh pa itak pir

k pol bi bil to VAMPIR party

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidš,,jst sm za,,,sam za zment se je :naughty: :naughty: ,,,,ja pa mal kuhanga vina zravn pa akcija,,,res neb blo slabo,, :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajojjjjj so ja dobri vidt,,,,,sam ej me moreš kaj??? :lol1: nism jih že jedu lep cajt,,, :( a te so od danes??? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne dns sm jih mislila narest pa me je učeri mat neki zamotila da jih nism kupla :headbang:

tko da te sm nardila nazaj ene par mescu v bistvu pred poletjam k polet itak nč ne kuham no v bistvu itak full mal kuham :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne dns sm jih mislila narest pa me je učeri mat neki zamotila da jih nism kupla :headbang:

tko da te sm nardila nazaj ene par mescu v bistvu pred poletjam k polet itak nč ne kuham no v bistvu itak full mal kuham :krneki:

a tko,,,, :whistle: no uglavnem za ride se pa lahko zmenmo kej,, :naughty: :naughty: ,,če nas bo zadost :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v bistvu ideja sploh ni slaba jz sm prec za prpelemo gor kuhalnik eno vlko posodo par kil vampov kruh pa itak pir

k pol bi bil to VAMPIR party

:worship: jst se tud javljam za akcijo :evilgrin: in že k sm pr koritu :whistle:

sponzoriram jst vampe :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, folk, a una bjonda iz gorice z monstrom s4r je še živa, ku je delala v ihralnci? :)

:unsure: hmm... mislim da je tisga monstra prodala sam je bil S4 pa ni moj he he he.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: jst se tud javljam za akcijo :evilgrin: in že k sm pr koritu :whistle:

sponzoriram jst vampe :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

o hudo pol bi pa res lohk kej skuhali :naughty: no te držimo za napisano :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he zej k si me spomnu tadej da delaš tam v mesnici...bom nalašč šu prou zraven :whistle: mogoče dans ne ke bo dež :glare:

ti irenčko pa kar prid, te že ponucamo za kej...po goveje :devil:

hehe... :whistle: barabce :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o hudo pol bi pa res lohk kej skuhali :naughty: no te držimo za napisano :worship:

:worship: :worship: :worship:

važi zmenjeno sam povej kak dan prej :naughty:

:evilgrin: pa stojim za zapisanem :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr večer :naughty: e dihamo

:naughty: pa ti pridš na vampe :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da bom povedala kak dan prej nej problema sam da se z ridaši zmenmo kdaj to narest al kmal al bl pozim pa kuhan vin in ta scena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opala :naughty: pal pa sam gassssa :P

BO BO GASSSSSAAAAAAAAA SM ŠE POJEM POL PA GRRRRRRRRRREEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMOOOOOOOOO!!!! :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a me kašn pele en krog,,, :unsure: :unsure: :lol1: :lol1:

jaja... še smejet se namorš, ka d se boš š držu :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tamala jst laho veš ti neveš česa sm jst zmožn,,,,hahahahah :whistle: :worship: ,,,,,pomije bi ga lahko že sam vozu,,,ja,ja :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!