Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ej tamala jst laho veš ti neveš česa sm jst zmožn,,,,hahahahah :whistle: :worship: ,,,,,pomije bi ga lahko že sam vozu,,,ja,ja :P :D

sam tebe razumt, se treba tut potrudit :whistle: in pole mene neki kok zavijam... :slap:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tebe razumt, se treba tut potrudit :whistle: in pole mene neki kok zavijam... :slap:

:lol1: :lol1:

sam res tebe zastopit je kr kriza :whistle: :whistle: ,,,hahahha,,,jst se pa zmotm za eno črko pa kle cele ceramonije pišeš,,,hahahaha :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res tebe zastopit je kr kriza :whistle: :whistle: ,,,hahahha,,,jst se pa zmotm za eno črko pa kle cele ceramonije pišeš,,,hahahaha :rolleyes:

:evilgrin: heh... sam res naša irenčka kar cele besede požira :lol1:

se strinjam s tano :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a me kašn pele en krog,,, :unsure: :unsure: :lol1: :lol1:

lahk te tud jst pelem :naughty: sam d ne boš kot MIHA Z. pozabu dihat :winkiss:

:lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil teddyblazic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk te tud jst pelem :naughty: sam d ne boš kot MIHA Z. pozabu dihat :winkiss:

:lol1: :lol1: :lol1:

DIHAT ma kej je tu????? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk te tud jst pelem :naughty: sam d ne boš kot MIHA Z. pozabu dihat :winkiss:

:lol1: :lol1: :lol1:

ne ne neb pozabu dihat,,sigurn,,,sam sanju bi kaku bi ga prtegnu :whistle: :whistle: ,,,k mam že kr krizo,,,,,hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: heh... sam res naša irenčka kar cele besede požira :lol1:

se strinjam s tano :worship:

ej no... včas j lakota kriva... včas pa razum sodivjaku... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Žijo banda...a se me kdo še spomni??? :naughty:

Ker sem imel doma gradnjo stanovanja v teku in veliko bil službeno odsoten (še posebej poleti) sm prou pozabu na vas,zato ne mi zamerit. :worship:

Kaj bo kakšno srečanje?

Vidm da Sanda7 si še zmerej najbolj aktivna v sekcije.

Aha...pa še eno....končno sm si kupu VFR 800 V-TECH tako,da zdaj gremo delat kilometre pa če tudi bo zuni 5 stopinj.

Boljše bolj pozno kot nikoli.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ku b vas človk kej razumu :rolleyes: a gre kdo u vipovže :naughty:

:worship: :evilgrin: ehh... jst sm že par dni na prireditvenem prostoru :winkiss:

komi čakam vikend :P kar pridte :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Žijo banda...a se me kdo še spomni??? :naughty:

Ker sem imel doma gradnjo stanovanja v teku in veliko bil službeno odsoten (še posebej poleti) sm prou pozabu na vas,zato ne mi zamerit. :worship:

Kaj bo kakšno srečanje?

Vidm da Sanda7 si še zmerej najbolj aktivna v sekcije.

Aha...pa še eno....končno sm si kupu VFR 800 V-TECH tako,da zdaj gremo delat kilometre pa če tudi bo zuni 5 stopinj.

Boljše bolj pozno kot nikoli.... :yea1:

Ma kdu si že ti...

Sami izgovori...bla bla...gradnja hiše.....bla bla in tujina.... bla bla. Priznaj rajši, da si se pogospodil in ne je*** več provincialcev :naughty: :grim

Popravljeno . Popravil Schultz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bem bem ma Skopo tudi ni neki spet tku veliko, da bi se lohko tku visoko držali ;)

Ma kaj si jedu kej pokvarjenega...kdu se kej visoko drži...lhko ti ma ne jst...in če se poznava boš vedu da je vse res :nono:

:yawn: Schultz....ma nehi s temi bezveznimi komentarji ku drugič boš šou sam na turo szi motojem,sej nisi na bulšem kot jst tdi tvoja te drži na kratko hahaahaha :lol1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj si jedu kej pokvarjenega...kdu se kej visoko drži...lhko ti ma ne jst...in če se poznava boš vedu da je vse res :nono:

:yawn: Schultz....ma nehi s temi bezveznimi komentarji ku drugič boš šou sam na turo szi motojem,sej nisi na bulšem kot jst tdi tvoja te drži na kratko hahaahaha :lol1: :naughty:

Veš...ne bi zdej o tem katera drži koga na kratko....sej te pokličem za furo ma al nimaš voje...al maš drugo delo itd....in pole pa te vidm na mopedu se vozakat okoli... dej dej.

Popravljeno . Popravil Schultz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš...ne bi zdej o tem katera drži koga na kratko....sej te pokličem za furo ma al nimaš voje...al maš drugo delo itd....in pole pa te vidm na mopedu se vozakat okoli... dej dej.

Alora...kaj mislš da imamo vsi čas se celo nedelo furat ....nekateri imajo tudi družino in otroku je treba tudi svoj čas posvetit....tako da bom končal szi NO KOMENT SCHULTZ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje fanntje...in dekline....nej vas spumnem da Življenje je briškula !!! karte gor,karte dol...vsake tolkr liša al pej karik....

tku da tolk ku vsak zase upa in takrat szi srcem... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje fanntje...in dekline....nej vas spumnem da Življenje je briškula !!! karte gor,karte dol...vsake tolkr liša al pej karik....

tku da tolk ku vsak zase upa in takrat szi srcem... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Točno tku ku si povedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones je pa blu malu gasssa szi ta veliku Yamahu. :OK: :xx: :yes: :yes:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sulica glede zadnje izjave ti dam ražon glede otroka.bodoči motoristi morejo malo zrast :worship: :worship: ražon .

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o dijo proko glej glej stara garda se prebuja schulc ki si ti letos se mnde sploh nisva vidla ne morš verjet :rolleyes:

sulica no končnu si nabavu novejš motor un je bil že skor za u pokoj :winkiss: lepo lepo da se javš po dovgmu cajtu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislš izbrist-akk izbrisani :winkiss:

kako napreduje bajtica

dej kakšno fotko gor no drgač pa se vedno spomnem na vas ko se peljem skoz divačo,dutovle,skopo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o dijo proko glej glej stara garda se prebuja schulc ki si ti letos se mnde sploh nisva vidla ne morš verjet :rolleyes:

sulica no končnu si nabavu novejš motor un je bil že skor za u pokoj :winkiss: lepo lepo da se javš po dovgmu cajtu :worship:

Sej klepamo km...samo bl na izi. Jah...so pasali cajti ku smo jih štepali po dvajstitaužent na leto. :rolleyes: Je inflacija tudi po motorizmu udarla. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislš izbrist-akk izbrisani :winkiss:

kako napreduje bajtica

dej kakšno fotko gor no drgač pa se vedno spomnem na vas ko se peljem skoz divačo,dutovle,skopo :krneki:

:naughty: Bajtica je skoraj pri koncu,manjka mi samo še računalniška in otroška soba za dokončat :blush:

:nono: Ah kaj bom fotke fliku, vas kar k meni povabm,da bomo kej spili in rekli....seveda ku se vrnemo szi ture :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!