Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

v bistvu je blo tole mišljenu godfatherju

ampak nima veze serđo nism vedla, da si tud ti hišo zidal :worship:

no na kak sok se bom pa ustavla k boš kej doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo Sanda a ti si že motomobilna :) ???

Godfather jest se tud zmeri k se pelem skoz Divačo sprašujem kje je botrova graščina, dobr si jo skril :) ... pa nasprot tvojega delovišča so tud en naselje gradi (vikend mrbit :rolleyes:, a ne službene počitniške hišce)

Lp

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: ola odpravu vse obveznosti

zdej pej rock n roll :evilgrin: do pondeljka. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo Sanda a ti si že motomobilna :) ???

Godfather jest se tud zmeri k se pelem skoz Divačo sprašujem kje je botrova graščina, dobr si jo skril :) ... pa nasprot tvojega delovišča so tud en naselje gradi (vikend mrbit :rolleyes:, a ne službene počitniške hišce)

Lp

Kat

ja tm sm si poćitniško naselje zgradil :whistle: kupiš kakšen apartma or ljubezensko gnezdece :naughty:

Moja graščina je enih 800 m stran v skrita pod zemljo in jo po potrebi dvignem z hidravliko mafija dela svoje hahahaha

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sm doma. Mater s je blu ureme ma bulši ku puleti, :hmm: mi vsaj ni blu pretoplu :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dns j blo pa res super za na motorčk :worship: špasno vreme... motorju na cest pa tut ku kitajcu :winkiss:

ps. ve kaka ritka, kje na primorskm rase kostajn... :blush: men j ku zadišu dones... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dns j blo pa res super za na motorčk :worship: špasno vreme... motorju na cest pa tut ku kitajcu :winkiss:

ps. ve kaka ritka, kje na primorskm rase kostajn... :blush: men j ku zadišu dones... :eek:

:worship: hej ritka :winkiss: če bi na zbor v brda pršla :naughty: bi se ga lahko najedla :evilgrin:

hmmm.... če do mene prideš :evilgrin: ti ga dam eno vrečko :naughty: če boš prav želela ti ga tut kaj spečem :winkiss:

Popravljeno . Popravil teddyblazic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa za mene :naughty:

žio :worship:

kdaj boš kaj na tem koncu :naughty: da ti prinesem kar sem ti obljubil v vipolžah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec tedna je varianta. Danes grem pa gume menjat, sam ne bo časa popoldan delam, :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tm sm si poćitniško naselje zgradil :whistle: kupiš kakšen apartma or ljubezensko gnezdece :naughty:

Moja graščina je enih 800 m stran v skrita pod zemljo in jo po potrebi dvignem z hidravliko mafija dela svoje hahahaha

hehe odlična lokacija za ljubezensko gnezdece ... energije bo več kot dovolj :D (EM sevanje)

a si tok nevaren ratu da so te kr pod zemlje skril ???

Drgač sem pa uspela Sando spravit na kufe :), najino kofetkanje je bilo tako navdušujoče, da me je kar v trebuhu zvilo :huh: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec tedna je varianta. Danes grem pa gume menjat, sam ne bo časa popoldan delam, :headbang: :headbang:

:evilgrin: eh.. sm vidu tiste rdeče rogače :devil: tam po cest lih čik pauzu sm mel. hmm.. glasek pa ni lih tko slab :naughty:

važi :naughty: bom ga vozu za sabo pa poklič mogoče bom lih u gorici v mesnici :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: eh.. sm vidu tiste rdeče rogače :devil: tam po cest lih čik pauzu sm mel. hmm.. glasek pa ni lih tko slab :naughty:

važi :naughty: bom ga vozu za sabo pa poklič mogoče bom lih u gorici v mesnici :worship:

Zmenjeno, GLAS??? lohk bi bil boljši, sam kej češ k ima štiri namesto dva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjeno, GLAS??? lohk bi bil boljši, sam kej češ k ima štiri namesto dva

:worship:štiri :worship: tri :010 dva sej ni važn sam da se pelje :evilgrin: :naughty:

dans spihu vs prah z motorja :worship: prav lepo je blo mal gume segerevat :naughty:

:worship: lepo vreme vsi na motorjih iskoristit zadnje trenutke tuki pa nobenga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:štiri :worship: tri :010 dva sej ni važn sam da se pelje :evilgrin: :naughty:

dans spihu vs prah z motorja :worship: prav lepo je blo mal gume segerevat :naughty:

:worship: lepo vreme vsi na motorjih iskoristit zadnje trenutke tuki pa nobenga :whistle:

Jst tut dans ma s tistim k ima sm enga ...

Ku ga zaslišiš misleš da je BCS-ka popizdla :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: hej ritka :winkiss: če bi na zbor v brda pršla :naughty: bi se ga lahko najedla :evilgrin:

hmmm.... če do mene prideš :evilgrin: ti ga dam eno vrečko :naughty: če boš prav želela ti ga tut kaj spečem :winkiss:

ja ritka, zbor mi j ušu k sm bla na šihti... drgč b pa pršla na kastančk :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga, po dolgem casu se spet oglasam :D

me firbc matra, ce kdo ve za kake pametne pa ugodne mini moto motorje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tut dans ma s tistim k ima sm enga ...

Ku ga zaslišiš misleš da je BCS-ka popizdla :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

:worship: upsss.... se mi je zdelo da je eden mi ušol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ritka, zbor mi j ušu k sm bla na šihti... drgč b pa pršla na kastančk :worship:

:evilgrin: ah barabca :unsure: jst sm te pa tku čaku :P

v petk smo ga spet pekl v klubu :naughty:

ti sam poklič da zakurm in zrežem kostanj :winkiss: d kadr boš pršla bo že lepo gorko pa fanj dišalo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tut dans ma s tistim k ima sm enga ...

Ku ga zaslišiš misleš da je BCS-ka popizdla :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

sam d nis ti kako travo kosu :lol1:

:whistle: pa tvoj kostanj se še zmeri vozi v mojem avtu :slap: še mal pa bo znal sam prit do gorice :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: ah barabca :unsure: jst sm te pa tku čaku :P

v petk smo ga spet pekl v klubu :naughty:

ti sam poklič da zakurm in zrežem kostanj :winkiss: d kadr boš pršla bo že lepo gorko pa fanj dišalo :worship:

sam najavte piknik pa smo kr tm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tud .....pa ne morem.... :headbang:

sam me že neki dni pregreva na 39.7°C in :unsure: in mi hoče dušo iz pluč strest....

do nadaljnega antibiotiki in čajček... :headbang: :headbang: :headbang:

pa kej bi dal za en pir.... :krneki: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!