Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

EJ GorazdH, jest bel mislem de mi tebe srečujema :whistle: :whistle:

Le izpovej se kira ti štrom u gate spuše :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1:

TI ZAJC SI TROFAZNEGA FASOU :naughty: :winkiss: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma Por....di.....ma ki je ta primorska banda.. :beer2: :hmm: :yea1:

Grem na šiht :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekhm, čisto slučajno sem po Idriji stikal naokoli...pa kar je blo za poštimat sem poštimal... :whistle: pa sm petardo srečal na enem štantu...je neko zelenjavo falične oblike lokalnim pohotnicam talal :whistle:

ma k ni mel za vse cajta k so se gužvale ...sem mu dal eno kumaro, mislim roko, da ni blo nezadovoljnih bab treba poslušat po tistih luknjah naokoli. :closedeyes:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekhm, čisto slučajno sem po Idriji stikal naokoli...pa kar je blo za poštimat sem poštimal... :whistle: pa sm petardo srečal na enem štantu...je neko zelenjavo falične oblike lokalnim pohotnicam talal :whistle:

ma k ni mel za vse cajta k so se gužvale ...sem mu dal eno kumaro, mislim roko, da ni blo nezadovoljnih bab treba poslušat po tistih luknjah naokoli. :closedeyes:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

PORKAMADONA morš pa vse povedat :P

No res hvala za tisto kumaro, am mislem roko, še dons so mi vse hvaležne :grim

PRIDI ŠE KAKŠN DAN NA OBISK, ti še šefico predstavim, pa še njej dej kumaro, da bo malo manj sitna :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja wreme maste res za en kurc :glare:

zato pa je stregla zjutro ena fajn seksi mačkica za šankom bifeja Maco zraven Tuša :worship: pa lahko padajo anka balote :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja wreme maste res za en kurc :glare:

zato pa je stregla zjutro ena fajn seksi mačkica za šankom bifeja Maco zraven Tuša :worship: pa lahko padajo anka balote :whistle:

Opa :worship: :worship: tista tista je pa res grrrr :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja wreme maste res za en kurc :glare:

zato pa je stregla zjutro ena fajn seksi mačkica za šankom bifeja Maco zraven Tuša :worship: pa lahko padajo anka balote :whistle:

Ma pridi puleti k je ta pupa u miniki ma rejs miniki inu dekulte du pupka, pole se ti pa še pr mizi nalašč taku nagne naprej, al pa se nardi de kej pubira de....ma kej ti bi guvori pridi pej vidi :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč, morem en večer it vršt kako lopato peska v ležaje al kej... Idrija vabi, Godovič levo... :whistle:

No no ti kr porihti, jest ti bom pa malo vtičnico ogreu, da bo pole samo švasal ko prideš okrog :evilgrin: :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pridi puleti k je ta pupa u miniki ma rejs miniki inu dekulte du pupka, pole se ti pa še pr mizi nalašč taku nagne naprej, al pa se nardi de kej pubira de....ma kej ti bi guvori pridi pej vidi :naughty: :naughty: :naughty:

da ne boš ti slučajno kazen dobu in ne boš več smel k Macotu hodit? :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne boš ti slučajno kazen dobu in ne boš več smel k Macotu hodit? :fight2:

UUUUUUUUUUU na drevu vse igrače gor, pa ankol več dol! :devil: :devil: :kva2: :kva1: :yea1: :yea1: .

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko anka mene IŠTRIJANA.

NOBEN NAS NE MORE TOLKO JEBAT KOLKO LAHKO MI ZDRŽIMO; IŠTRIJANI DURI !

Popravljeno . Popravil SEOI-NAGE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nam nikoli nič ne uide :naughty: :naughty:

Poleti pa še tega ni gor :whistle: :whistle:

post-15660-1226565959_thumb.jpg

ejla ma ka si šou jz se kr h tebe preselim taku sej veš za uzdrževalca :whistle: :whistle: :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridemo v Idrjo!

Mater kaki geni,ufffffffff! :kva2: :headbang: :hooray: :whistle: :eek: :klicaj: :grupni: ta je sigurno :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!