Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Mater kaki geni,ufffffffff! :kva2: :headbang: :hooray: :whistle: :eek: :klicaj: :grupni: ta je sigurno :alien1: :alien1:

Sem zafukal ,!to je za ono rito mal nazaj!pas mater ,preklet računalnik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo prekontrolirali :closedeyes: da kej ne uide. :whistle:

A je prava al ni, :eek: :eek: bi raj še enkrat kontrolo u živu naredu :yes: :yes: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je prava al ni, :eek: :eek: bi raj še enkrat kontrolo u živu naredu :yes: :yes: :naughty: :naughty:

tebi mislm d ne rabi... nej prava :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko podobno domačo dokumentacijo prilimam če koga zanima :naughty:

upam da ni kere gor :yea1:

:evilgrin: hmmm..... lahk komot malček polepšaš stran :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te so random padle. Povprečno 10 let starejše od mene. Če koga zanima lahko pošljem tudi precej starejše :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrau. :worship: a kej polirate pa šraufate tudi. :naughty: al samo pupce gladte :whistle: :whistle: jz ne :whistle: več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOOJ PETER!

Nič ne šraufamo že dva dni smo bolani. Me je primu en hudič se slabo počutim. Upam da ti šraufaš še zamene.

UŽIVAJ CIAO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ SEOI-NAGE mene bolj zanima če upaš kakšno zrihtat ne pa slike limat da se mi pol sam sline cedijo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Drgač pa še ena sliko iz dobrih starih časov :whistle: :whistle: PeterGSX bo bolj vedu zakaj se gre :naughty: :evilgrin: :naughty: :evilgrin:

post-15660-1227214480_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva a zdej je tuki en foto bordel ratu? Se vid da je slab vreme, da ste motorje v garaže spravl pa vam same neumnosti po glav hodjo! :naughty: ( i ja bi to radio , sine! :headbang: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi prijatelj ne vem kako naj to zrihtam. Če imaš predlog, kar. Tista v rumenih kopalkah pa je trenutno moja, tako, da zaenkrat tisto pustmo. :yea1:

Kdo je pa ta zadnja na sliki ? Nekej se mi sanja ma ne bom reku :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ SEOI-NAGE mene bolj zanima če upaš kakšno zrihtat ne pa slike limat da se mi pol sam sline cedijo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Drgač pa še ena sliko iz dobrih starih časov :whistle: :whistle: PeterGSX bo bolj vedu zakaj se gre :naughty: :evilgrin: :naughty: :evilgrin:

post-15660-1227214480_thumb.jpg

:evilgrin: anke meni se mi sanja da sm ju že vidu :whistle: sam zdej je ni že en cajt na tistem mestu :hmm:

ju ku no malo pogrjšm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: ta pa je res s starih času kdu ve če se ju kdu spomne :hmm:

:evilgrin: aaaaa.... pero :naughty:

post-8466-1227262019_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: hmmm.... bravo tudi ti maš dobr :naughty: spomin nekje tam okoli ga je blo :worship:

še dobro da je bla kaka plošča lesa potleh :slap:

post-8466-1227295848_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ SEOI-NAGE mene bolj zanima če upaš kakšno zrihtat ne pa slike limat da se mi pol sam sline cedijo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Drgač pa še ena sliko iz dobrih starih časov :whistle: :whistle: PeterGSX bo bolj vedu zakaj se gre :naughty: :evilgrin: :naughty: :evilgrin:

post-15660-1227214480_thumb.jpg

a morš vse povedat ti :headbang: ti ti :whistle: ja lepo je blu gladt :naughty: :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: ta pa je res s starih času kdu ve če se ju kdu spomne :hmm:

:evilgrin: aaaaa.... pero :naughty:

ouuuu ma ka ste šli mmmmaaa to :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: so pokle svečke in kombinezoni eeeee so cajti bli t pravija. :worship: :worship: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ela kdaj nrdimo spet taku turu do pleha in še čez :naughty: :naughty: aaaa prns k bo zimski žur u baraki :rolleyes: :rolleyes: :whistle: :whistle: :whistle: .za dobre cajte in jtra .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!