Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Mislim, da bo jutri spet pralo :cry: če bo vreme bo pa sigurno polno.

jaz na žalost nemorem it , vsem tistim ki greste vam želim srečno vožnjo in dober žur :OK:

Za tiste ki še ne vejo, je ob ČETRTKIH zvečer v N.G pri Metki ASTRO KAFE posvečen motoristom. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste ki še ne vejo, je ob ČETRTKIH zvečer v N.G pri Metki ASTRO KAFE posvečen motoristom. :OK:

kje pa je ta bufet... tm pr noč in dan al kje? A se kao zbirajo motoristi ob četrtkih-nekako kukr sreda na 3M :) Dobro to, bomo pršli kej pogledat ne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prou tam ja :yea2: ponavadi se ustavimo ko pridemo iz vožnje,tako da se malo ofrišamo, si kaj povemo in potem domov k svoji predragi :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, kako je bilo v Žireh? Vas je kaj fejst opralo? :cry:

Malo heca mora biti, kajti pod kožo se prav sladko smejim :P

Včeraj sva bila s prijateljem že v sp. Idriji in sva razmišljala za prit do Žiri na eno pijačo, ampak sva si premislila, tako da sva prišla domov tik pred nalivom.

Upam da dte se imeli lepo in da ste uživali! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v žireh bil v petek...vreme je bilo lepo pa tudi folka se je že nabralo.....v soboto pa ne...žal... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva bila s prijateljem že v sp. Idriji in sva razmišljala za prit do Žiri na eno pijačo, ampak sva si premislila,

Ti je lahko žal. Fešta je bla, folka ogromno in ene par kubikov vode. Aja, pa blato tudi do kolen. Zdej pa sušim šotor, dežno, ma ni ni žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bla v soboto okol 20h tam slabo urco,mi je žal ker nisem ostala pa so me sfukale nedeljske volitve,no še k sreči drgač bi bil to bl rock otočec;) ma je blo noro sam vreme ga je zajebalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil prejšnja leta in verjamem da je bilo mega...

Sem se vrnil iz Grčije komaj v nedeljo... :cry:

Pa drugo leto :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti je lahko žal. Fešta je bla, folka ogromno in ene par kubikov vode. Aja, pa blato tudi do kolen. Zdej pa sušim šotor, dežno, ma ni ni žal.

Zakaj se pa nismo vidli :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bla v soboto okol 20h tam slabo urco,mi je žal ker nisem ostala pa so me sfukale nedeljske volitve,no še k sreči drgač bi bil to bl rock otočec;) ma je blo noro sam vreme ga je zajebalo

Kam si se pa ti potem zgubla, še borovničk ti nisem mogla častit :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil prejšnja leta in verjamem da je bilo mega...

Sem se vrnil iz Grčije komaj v nedeljo... :cry:

Pa drugo leto :yea2:

in bilo kako je :D ste se meli fajn u Ohridu :naughty:

SLIKCE, SLIKCE, SLIKCE :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se pa nismo vidli :?

Boooo, ne znan kam si se skrila, js borovničke papal,pa še kaj druzga,. :P Sem odnašal it na vodno postelco do treh AM. Sem pa bil leteči cel večer - tako kot v mojih najbolših letih, .) tako, da me tud mene čudi, kak te to čuj, da se nismo zagledali.

Mk-r welcome back.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Žanko ..... ful ful ful všeč :D .... kdaj pijemo ? .... ker letnik kok km in kok € ?? če seveda ni skrivnost ... lahko pa tudi v sobot poveš ko bo uradno tvoja :P

Srečno in čimveč kilometrov :notworthy: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj to Žan? Prvo govoriš in sanjaš o ninji, nato pa kupiš Hondo, :?

no saj je čisto uredu motor, upam da ti bo služil kot je treba in da boš užival :yea2:

Ko se vidimo jo a zapijemo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam si se pa ti potem zgubla, še borovničk ti nisem mogla častit :(

ma sej mi je blo prov žal ker sem mogla nazaj domov in sploh ker nisem spila tistih borovničk čeprav se govori da so ble pokvarjene,pa drugič dvojne pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako vam je kej všeč ta mašinca spodej :naughty: :naughty:

V petek bo uradno moja :yea2:

naj ti petek čim prej pride in seveda tud nam

Super mašinca.SREČNO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: ekkola, dolgo pričakovani dogodek se je uresničil :yea2: da ne boste rekli da nisem nič povedal :lol1:

:grupni: :grupni: :grupni:

post-12-1087366249.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Maxxi: Letnik je 2000, ima 30k km, reden servis, nove ketne in zobnike, nove gume, in zmenjano sprednjo šipco in karbonsek blatnike spredi in zadi. Zanjo pa če met 1.400.000 :OK: sm jo šou testirat in motor je ku nov, teče specialno, nč ne trokira, potegne ku stu bogou :yea2: Tip pa prodaja k ma strah in mal cajta .) Upetek urihtam papiruse in jo prepelem doma :OK:

@ray ban: Ninja ninja :grrr sm jo šou pogledat eno u NM in je specialna za videt, pa grem en giro, spustim balanco pr 100km/h in kaj opazim-jo vleče v desno :cry: ja nč ne (v bistvu sm najdu še bujš) Sej že od vsega začetka sm bil za CBR, sam je ni in ni naprodaj nobene ta letnik (za ta letnik bi še mamo prodal :lol1: ) Tista pa k je naprodaj jo da model za 1.550.000 minimalno (tolk pa nimam)

@sanda7: HVALA :004 ta petek se mi zdi d bo najbol pričakovan dan doslej :P V ponedeljk imam izpit za neomejeno, tko d u petek bo na "šverc komerc" žan domou pelju :xx: pa ne okol govort :xx: pole pa častim zapit :yea2: med tednom če česte, sam zment se bo treba (pa ne prit u 50h k pole nebo za benzin :huh: :lol: :lol1: :lol1: )

Upam d mi bo dobro služla-ma itak d bo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in bilo kako je :D ste se meli fajn u Ohridu :naughty:

SLIKCE, SLIKCE, SLIKCE :grupni: :grupni:

Z eno besedo.... SUPER :yea2: Naslednje leto ponovimo.

Da ne govorimo o Grčiji...

Bom prilimal kako slikico ko utegnem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ray ban: Ninja ninja  sm jo šou pogledat eno u NM in je specialna za videt, pa grem en giro, spustim balanco pr 100km/h in kaj opazim-jo vleče v desno  ja nč ne (v bistvu sm najdu še bujš) Sej že od vsega začetka sm bil za CBR, sam je ni in ni naprodaj nobene ta letnik (za ta letnik bi še mamo prodal  ) Tista pa k je naprodaj jo da model za 1.550.000 minimalno (tolk pa nimam)

Saj imaš prav, izbral si čisto uredu mašino: tiha ,zanesljiva pa še super potegne, KAVLI so pa tako al tako vsi glasni.

Kar se pa tiče tiste v NM je bila sigurno razbita, saj je zelo težko dobiti motor brez praske!

No še enkrat ČESTITKE!!!! :OK: :OK: :OK:

mk-r : Pripni čim prej slike da vidimo kako si fotogeničen, :yea2: upam da ste se imeli fajn in da ste uživali :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj imaš prav, izbral si čisto uredu mašino: tiha ,zanesljiva pa še super potegne, KAVLI so pa tako al tako vsi glasni.

Kar se pa tiče tiste v NM je bila sigurno razbita, saj je zelo težko dobiti motor brez praske!

No še enkrat ČESTITKE!!!! :OK: :OK: :OK:

hehe, sej vem d je fajn mašina :naughty: ja tista v NM je bla razbita, je tudi povedu, sam je dal original plastike nazaj gor in tralalatralali... garantiral je da gre super! pa sm mu reku dobro, a lahko grem probat? ja ni problem (kaj je on vedu d bo tak mulc k kupava ninjo vedu kaj more gledat) sm se prej pr severinkotu pozanimu kaj in kako je treba pazit pr rabljenih in to upoštevu k sm se pelu. Pa je blo tako <_< pol pa še tip ni verjel d ga vleče u desno. pa je reku ni možno...sm reku pejdi pelat pa spusti balanco in boš vidu (zgleda d še sam ni vedu al pa se je delu d ne ve). V glavnem ni bu lih vesel te novice-sej lahko d bo drugmu prodal, sam bogi tisti :hmm:

Pa hvala še enkrat za čestitke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žanko.Žanko,sej ti si pa ku jest :D Filozofiral o maksiskuterjih pol pa ZR7 kupu :rolleyes:

Velio sreče in varnih kilometrov in pamet v roke :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!