Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Bom pa se jst muj loncek dau zraven.....Zan,dosti srecnih kilometrov ti zelim....In naslednjic ko bos v Dutovljah,se lahko tud malo dlje ustavis kot zadnjic ko si s sulico seu ninjo gledat v kreplje..... .)

senismomelicajtanitipredstavtpressss B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti petek je taaaaaaakooooooooo daleč, d sm šou po mašino že dans in je že doma, tablco pa ma tako grdo europsko :xx: z goriško vrtnico :OK: :OK:

RAY BAN sm te vidu na Ajševci k si šou domou vrjetno, tm kjer je pežo servis, js sm bil tisti k je mel eno črno mašino, pa črno bundo in črno čelado :yea2: pa je hmal vzletu s stola k te je pozdravu :lol1:

Prou uha mi cvetijo :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, prvi utis...ma nevem niti kaj delam, tolk sm u oblakih :D

Že prvi dan (dns) sm nardil 120 km in to brez reg.... :xx: nevem, pač nism dal preizkušnje gor :wacko: sm mal na šverc komerc. U glavnem, mama je vozila z avtm pred mano, js pa njej 3m za avtom. pa sva se zmenla tko d če bojo popicajaci ustavljali in bo mahal z liziko meni se bo ustavla ona pa neki zapalamudla in js skliznu mimo, če bojo uleteli za mano, jo bom prehitel in vozu pred njo :hmm: :yea2: v glavnem pufitou ni blo .)

Pa še utis, sej res:

Pelje se suuuuuper, nč ne trokira, vleče že iz nule (vsaj meni se zdi d mal bl ku ninja (ne žalim))gume ma nove, dunlop D208 zadi in D208rr spredi, kdr se segrejejo dela čudeže :rolleyes: več kukr na 7000/min se ga nism upal spravt, noja razn k sm z mesta štartu pol ja po ravnem (varjanta mimo ISKRE). Sama ciklistika...mater je pogruntan ta motor, zadnji in sprednji mortizer sva utrdila tko d je prou po moji meri, škarik ma original, tko d lepo tiho prede, kdr zategneš pa lepo zajoka. Iz 3000/min lepo brez kašlanja potegne tko d se kar mal ustrašiš za prvič, pol gre.

V glavnem, nism se zmotu pr nakupu. Zdej edino damo še času čas, d se bo pokazala kašna hiba, če se bo. Upam, pa garintirano mi je blo, da ne :)

Se vidmo na cesti :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žanko .... to mi deli ..... sam ti povem da veselje se začne po 8.500 rpm :D .... definitivno ti bo noro napram 125ccm .)

A si bil cca 16h na kopški obvoznici ..... če si bil sem te vidu :) lepo zgleda mopi ....

No drug teden ko bom mel gumo se bom na kras prpelal da mal našga KLMN-ja in SULICO obiščem pa še tebe pogledamo če boš teu

Srečno vožno in pamet v zapestje !!!! O:-) (kdotogovori) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No drug teden ko bom mel gumo se bom na kras prpelal da mal našga KLMN-ja in SULICO obiščem pa še tebe pogledamo če boš teu

Če že boš na krasu ne pozabi na mene.....prlet kej mimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: ekkola, dolgo pričakovani dogodek se je uresničil :yea2: da ne boste rekli da nisem nič povedal :lol1:

:grupni: :grupni: :grupni:

motovilc kaj naj rečem....bravo...... :OK: :notworthy:

čestitke iz srca... :OK: :OK: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žanko, sm te vidu sm, sm bil res jaz na Ajševici :yea2: saj s tako velikim nasmeho :OK: in takim pozdravom sem takoj vedel da si ti!

Ma žalost nisem imel časa, saj sem bil še v delovnem razmerju, čene bi pršu kar za tabo!!!

Mašina je enkratna, pero 6-ice znorijo na visokih obratih :kva2: in takrat predejo tako kot je treba!!!!

Samo brez panike, pamet v roke in bo vse v redu!!!!!

:::::SREČNO VOŽNJO ::::::: :OK: :OK: :OK: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žanko, sm te vidu sm, sm bil res jaz na Ajševici :yea2: saj s tako velikim nasmeho :OK: in takim pozdravom sem takoj vedel da si ti!

Ma žalost nisem imel časa, saj sem bil še v delovnem razmerju, čene bi pršu kar za tabo!!!

Mašina je enkratna, pero 6-ice znorijo na visokih obratih :kva2: in takrat predejo tako kot je treba!!!!

Samo brez panike, pamet v roke in bo vse v redu!!!!!

:::::SREČNO VOŽNJO ::::::: :OK: :OK: :OK: :yea2: :yea2: :yea2:

Ray Ban cist tko me zanima ce si ti danes kaj okoli Kobarida pohajal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan: kot z žensko...počasi pa z užitkom.... O:-) :yea2: :OK:

ma ženske mamo rajš bl hitr :D

motovilc in žan obema čestitke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žanko .... to mi deli ..... sam ti povem da veselje se začne po 8.500 rpm :D .... definitivno ti bo noro napram 125ccm .)

A si bil cca 16h na kopški obvoznici ..... če si bil sem te vidu :) lepo zgleda mopi ....

No drug teden ko bom mel gumo se bom na kras prpelal da mal našga KLMN-ja in SULICO obiščem pa še tebe pogledamo če boš teu

Srečno vožno in pamet v zapestje !!!! O:-) (kdotogovori) :)

ja bil jst tm okrog 16-16:30 ka sm iskal tehnične preglede, pol sm najdu pa je bla taka gužva d bi prej zaprli (v bistvu bi se mogu še naročit :wacko: )pa sm kar na šverc domu pršu.

Vrjamem d se vesejlje začne na 8000-8500, dns sm mal do rdečga 2 in 3 stisnu, pa mi je kar nasmeh čez uha potegnlo :D :D juh, kaj dela :yea2:

Ja k boste kej na Goriškem koncu, kar napisat, se zberemo še MS gorica :P in gremo skupej "primorska MS" kam pohajat, pa d častim zapit ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem, pod večer, malo sprostitve po službi :P

Aha potem mislim da vem kateri si, pa se 2 kolega (R1 in Ninja zelena sta bila s tabo ane )! Videl sem te ze na motozboru pa nisem bil ziher a si to ti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej banditi, se gremo kej pelat :D vreme je nevihtno kukr je blo napovedano :huh: :huh: :lol1: js bom popoudne na cesti ku konjska figa :D zato na forumu bol ne ku ja... če kdo kam gre ni problem-my telepohnček je v žepu, pa pokličte :)

Ajde, se vidmo na cesti :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in bilo kako je :D ste se meli fajn u Ohridu :naughty:

SLIKCE, SLIKCE, SLIKCE :grupni:  :grupni:

Da ne boste rekli da vas zanemarjam....

Nekaj sem jih prilimal v temi o zboru.klik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj motoristi imate deževne al kaj, da se nobeden nič ne oglaša :hmm:

Zgleda kot da če niste na motorju sploh nimate volje do življenja :cry:

Je bil kdo v Medvodah na zboru? Al ste se samo vozili, nekateri divljali na okoli :yea2:

Dejte se no malo oglasiti, če nimate nič za povedati, se lahko polementate pa glede vremena, ki vam je pokvaril načrte!!!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma js sm s frendom nrdu u soboto lepih 240 km-jčov :yea2: Mašina mi z dneva v dan bol dopade, pa zmeri bl se "upam" stistn vn tistih nekaj KM O:-) Kaj gremo kam? Ni problem, sam reči. U četrtek se dobimo pr METKI :? Js pridem, če ni džja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da en čas bo motor kar počival, ker če gre vse po sreči bom danes al pa jutri postal očka :OK: , tako da nebo časa za druge stvari.

Ko bo vam že sporočim tako da ga dobro zapilemo :yea2: !!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite, slabo tipkam, povrh vsega sem še močno zmeden! :wacko:

Hotel sem rečt, da ga dobro ZAPIJEMO!!!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo vam že sporočim tako da ga dobro zapilemo :yea2: !!!!!!

:blink: :blink: :blink:

Še dobro, da si popravu, semm islila, da boš otroka pilil s pilo! :blink:

Drgač pa - veliko sreče, pa takoj napiš ko bo, da bomo mal čestitkal!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da en čas bo motor kar počival, ker če gre vse po sreči bom danes al pa jutri postal očka :OK: , tako da nebo časa za druge stvari.

Ko bo vam že sporočim tako da ga dobro zapilemo :yea2: !!!!!!

Super super

drgač se pa skoz vozmo no vsaj jaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da en čas bo motor kar počival, ker če gre vse po sreči bom danes al pa jutri postal očka :OK:

ČESTITKAM :OK: :OK: še en mali motoristek :D

sicer js sm pa skoz na cesti ku konska figa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!