Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

A gre kdo ju3 na kakšno furco, jst sem namreč prost od dela :naughty:.... tko da naval na motor, k že skor cel teden gnije v garaži :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grm u soboto, jutr še popoudne delam nau neč :unsure:

dopoudne mam pa itk duma š del, d bo frčalu ane tadeusz :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha...irencko, ko 3-ič preberem komaj ugotovim kaj si hotla povedat ;) :rolleyes:

hja, ma sam d zastopš :) tut tu j nekej :P trud poplačan :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, ma sam d zastopš :) tut tu j nekej :P trud poplačan :worship:

Ma dobr mjaukaš jst te wse zastupm, no skori wse :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj jo ne boš zastopil,če se pa skoz druž sz tisto norico iz Idrije,.........taku da sm v njenih družbah k en bedak.....in k to vidjo se pol še zanalešč bl afnajo mamicu jim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj jo ne boš zastopil,če se pa skoz druž sz tisto norico iz Idrije,.........taku da sm v njenih družbah k en bedak.....in k to vidjo se pol še zanalešč bl afnajo mamicu jim :rolleyes:

Dvi akul piskra, mguče b pa nucl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dobr mjaukaš jst te wse zastupm, no skori wse :naughty: :worship:

jah kaku me neb... itk d me, sj si dast podobn, no blizu... :naughty:

sanda... kdu se zanalašč še bel afna, prou neč, sam j pa zabavnu k sam (HA?)-kaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so ti kao primorci :hmm:

primorci? meni bolj delujejo kot da so primurci ...blizu mure :xx: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primorci? meni bolj delujejo kot da so primurci ...blizu mure :xx: :lol1:

te ga rađon :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj jo ne boš zastopil,če se pa skoz druž sz tisto norico iz Idrije,.........taku da sm v njenih družbah k en bedak.....in k to vidjo se pol še zanalešč bl afnajo mamicu jim :rolleyes:

:blink: kdo je noooorrr?? :kva2: :kva2: :kva2: naaaššaaa??? neeeeeee...naša je pač sam mau bl..POSEBNE sorte :xx: ej zanalašč pa nikdar!!! :grrr sam ma pa Irencko res, d je prou zabavn te toje izraze na fac gledat :lol: k ti hodjo obrvi gor in dol, pa mau levo, pa mau desno :xx: :winkiss:

Wha.. tha fak? :ninja:

Ah dj no,...sej veš d je punca mobilna, pa ne uhiti niti besed do kraja napisat :whistle: , vejc pa ostalih ločil jih pa u vrtecu še niso učil postavlat... :xx:

Go Irencko..we believe in you! :yea1: do konc leta bo zih ratal, k boš že mau zrasla :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so ti kao primorci :hmm:

Ja sam res to tisto zgoraj pa res ni niti malo primorsko, punce mal se bote mogle od naših dedov naučit, če hočete šprehat pravilno :)

Sicer pa moj nono je ištrijan in verjami Irenčka če začne on govorit, boš rabla sam še podnapise hehe :whistle:

Ale ale hote ča, s takimi.

P.S

Edino če govorite vi Tolminsko haha tisto naj bi spadalo pod primorje :nono:

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro Primorci

:yea1: :yea1:

ČUJ daj malo po Ištrijansko, je dobro čut :yes: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dio porko ma kej je prou treba tku čudne besjde rabt?...kej pej č bi nrdili več sekcij v primorski sekciji?...pač obala, kras, wajduski konc, rowte, zabčni kraji?...če ne ja ta vikend se gre kak giro a :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dj no,...sej veš d je punca mobilna, pa ne uhiti niti besed do kraja napisat :whistle: , vejc pa ostalih ločil jih pa u vrtecu še niso učil postavlat... :xx:

Go Irencko..we believe in you! :yea1: do konc leta bo zih ratal, k boš že mau zrasla :OK:

hej tebe bom pa po rit lih zej...

okej mobilnost j vrei, samu tist glede vrtca... koji pišanac u vrtci pa tu že zna? nism š tuk delč, nit namoram bit :blush: zrasla pa nabom več, tko d lah ta dž kr neha padat pučas, mi neč ne nuca če me skuzi zaliva :whistle:

Ja sam res to tisto zgoraj pa res ni niti malo primorsko, punce mal se bote mogle od naših dedov naučit, če hočete šprehat pravilno :)

Sicer pa moj nono je ištrijan in verjami Irenčka če začne on govorit, boš rabla sam še podnapise hehe :whistle:

Ale ale hote ča, s takimi.

P.S

Edino če govorite vi Tolminsko haha tisto naj bi spadalo pod primorje :nono:

ma vejš de bi ga zastopla, mal sm pa že tut tm dol :P čeprou bl mal zadne čase :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!