Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ma dio porko ma kej je prou treba tku čudne besjde rabt?...kej pej č bi nrdili več sekcij v primorski sekciji?...pač obala, kras, wajduski konc, rowte, zabčni kraji?...če ne ja ta vikend se gre kak giro a :D

moj điro bo nažalost sam du šihta, ma bo pa pondelk in torek pelu akul... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tudi z majhnim oz. malim morš bit zadovolna ;)

ma itk sj sm, bo pa pondelk zatu tolk slajši :)

gorazdh ti pa PRIDEN BOT :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tudi z majhnim oz. malim morš bit zadovolna ;)

...če že ne najdeš tipa z velikim.... :lol1:

Ale, hote spat muloti.... :yawn:

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha...matr ste usi eni pokvarjeni potrebneži...jst sm ceu cajt mislu na giro vi pa tkoj u tičih...hodte kej making love, da ne bo tko hudo :D

Popravljeno . Popravil Tadeusz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha...matr ste usi eni pokvarjeni potrebneži...jst sm ceu cajt mislu na giro vi pa tkoj u tičih...hodte kej making love, da ne bo tko hudo :D

Kakih tičih?? :blink: Sj ni nben omenu bentih tičev... O:-) Airoh zihr govori o tipih z velikmi MOTORJI :xx: No kdo je pol tle zdj potrebn :lol:

Ma Irencko rite pa ne dam, sm že Mausu povedala, d jo še rabm za kešno turco O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ste res pokvarjenčki mali, pejte mal na motor se zdihat :P sj bo sonček kmal pa gassssa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sej motorji pa so itak skori vsi istih oz. podobnih dimenzij dej ;)...kaj še tisto kar je res povem pol pa še obračate hehe...ja irencko bi šel z veseljem...sam me čaka delo doma pol pa še morm it v lj v school...eh pa glih v petkih je :closedeyes:...aja pokvarjen bom bil ko bom plesnel 2m pod zemljo :)...seveda, če me ne bojo prej zažgali :D

Popravljeno . Popravil Tadeusz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sej motorji pa so itak skori vsi istih oz. podobnih dimenzij dej ;)...kaj še tisto kar je res povem pol pa še obračate hehe...ja irencko bi šel z veseljem...sam me čaka delo doma pol pa še morm it v lj v school...eh pa glih v petkih je :closedeyes:...aja pokvarjen bom bil ko bom plesnel 2m pod zemljo :)...seveda, če me ne bojo prej zažgali :D

hehe sj tu ni nate letelu... pač pa na unedve buče...

jst sm ž zadovolna s tapravim mejhnim :P bom š dns mal nadoknadla k se je sonček pokazu... viknd delam, bm pa dns kak krogc nardila... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ino ste bli kje?...jst bil bol majhen krog...sam je blo pa ful lepo...je bil res lep dan...še dobro da sm se prpeljal domou preden je začelo zares padat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sonček je že visoko, dobr zutrej, pa na motorčka ritkice :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja prov kmal,...se prov bojim da k se bom gor spravla me za dol ne bo dobit,...taku da tale gor kr neki zavlačujem vsaj dokler se denarnca ne nafila :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUPI JUPI dons sm pa po Novi gorici policaje plašiu :naughty: :naughty: :naughty: njahahahaha

Hvala tistemu ki me je v NG opozarjav na leteče policaje :worship:

Upam da je vidu da je bla na njegovi strani pa provida (clio bele barve) :xx:

Jajčeri en lip pozdrav :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

oštja tle u tej temi se je prou cajt ustavu...@petarda 46...če ni sam opazu so pa oni njega opazili in se pokazali...če je delu kšn prekršek je prou sigurno jih tudi osebno spoznal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut grm dele š neki nardit, pol pa na motorčka pa na šiht :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh pa policaji na vašm koncu :headbang::headbang::whistle::whistle:

ja, tako je tle pri nas z našimi hlapci :headbang: ni pardona še posebi sta ena dva frajerja ko mislista da sta bogova :lol1: in delasta kaj se jima sprdne :slap: sam mislim, da so vsi enaki neglede kje te ulovijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejla :worship: pozdrau še je ggggaaaaaaaaaaassssssssssa okol krasa :naughty: :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pohajate non stop :whistle::whistle:

irenca... kdaj jo ustrelimo z motorji :naughty: odkar mava nove makine, se še nisva pelal niti ene fure :evilgrin:

sam res ritka, no sam enkat sva se :naughty: ti sam pavej pa gassssa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!