Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

? :blink: ?

Kater del stavka ti ni jasn? :lol1:

Če ti še bolj osvežim spomin, mislim da si ti biu tisti, ki je pesti kazal preden si zavil na teniška igrišča, parkirav motor... B):P aja pa če se ne motim te je ena čakala :P:wub::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od oktobra naprej bom živel v Piranu/ Portorožu, kje mate tam kake dobre ceste za pol ko bo sezona?

Maš Šmarsko cesto, pol pa je še cesta proti Črnemu kalu je tega kar precej samo zdaj mi ne pride na misel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa res petarda46. smo šli jest u mehiško. pa dobro, kje si pa ti se skrival? nisi znal prit zraven? :blink: vsaj za pir bi me ocarinu a

edino tisto s pestmi mi ni jasno...mogoče sem kazal smer ker mi je crknu zadnji desni žmigovc :whistle:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa res petarda46. smo šli jest u mehiško. pa dobro, kje si pa ti se skrival? nisi znal prit zraven? :blink: vsaj za pir bi me ocarinu a

edino tisto s pestmi mi ni jasno...mogoče sem kazal smer ker mi je crknu zadnji desni žmigovc :whistle:

Heh :naughty: jest sm nate pazu,če bi naredu kakšno pizdarijo, da bi vskoču :whistle: Bil sem na drugi strani teniških igrišč (proti Luciji), samo sm biu ravno peš in preden bi tja pršu, bi mi ušol. (no ja nism hotu motit :whistle: )

Ne ne ne nč nisi kazal smeri!!! :kva2: je roka bila očitno postavljena navzgor in trdno si držal bunko :yes: Mislim da se ti je eden neki jajcal tam spredaj.

Slučajno prideš kej okrog na zbor u Bovec? Baje da ga imajo Frogridersi in je njihov 1 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej G.?!?!

A kr z pestmi boš ljudem grozil? Nč čudnega ,da smo pol na slabem glasu.... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti maš tud izjave.... :lol1: :lol1:

ni bat da so preperele...sem jih z glicerinom namazu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Jst bi se kdaj komu iz Postojne ali okolice pridružil na kakšni popoldanski furci... če me kdo vzame s sabo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk se z mano kdaj kam zapelješ,...sam pogoj je da častiš kavo sz mlekom :winkiss:

drgač pa drug tedn mam namen narest kakšno kratko furco,če bo le vreme odgovarjalo,...

šla bi pa k že dovg nism na ride-kalce-hotedršica-črn vrh-col-ajdovšna-na štanjel-sežano pa nazaj na postojno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja za pelet pa res ni problema :P samu reci, pa gassssa :P

jst tut sam š dans frej, pol pa spt dejlat, jao gre dopust kut bi mignu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

Sam so se stvari tako obrnile, da delam po cele dneve in nimam cajta niti za sprehod.

Tako, da dokler bom zdržal ta tempo dela, nebo nič s furcami... pa vseeno hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

Sam so se stvari tako obrnile, da delam po cele dneve in nimam cajta niti za sprehod.

Tako, da dokler bom zdržal ta tempo dela, nebo nič s furcami... pa vseeno hvala.

ajej... na sj jst tut dost podobn, ma mal se najde cejta za na lubico :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Gre kasn na Faakersee meeting u soboto zjutraj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

jest mam pa skor tud tak motor kot ti :D

Me veseli :yea1:

Iščem in iščem,z vseh pokrajn,sam primorske ne najdem,mater sem slepa :headbang:

Ma se moram pohvalit mi trumpet pokazau :winkiss::yea1::OK:

Kaj ta vikend,da je na obali v Koštaboni motoristična fešta.Veš kaj o tem??? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli :yea1:

Iščem in iščem,z vseh pokrajn,sam primorske ne najdem,mater sem slepa :headbang:

Ma se moram pohvalit mi trumpet pokazau :winkiss::yea1::OK:

Kaj ta vikend,da je na obali v Koštaboni motoristična fešta.Veš kaj o tem??? .)

:yea1::yea1::yea1:

Ja vem samo to da je iz petka v soboto... čene je v temi pod moto svet dogodki -> moto zbori, pa je več napisano...

Drugače je pa še v Brdih fešta :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!