Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

uuu u eni urci se lahko naredi ohoho km... in nič več ne porabiš...celo manj, če ne greš na pico whistle.gif

čista matematika...če pa moraš še kafe častit pa sploh je bolje, da ga maš s sabo trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu u eni urci se lahko naredi ohoho km... in nič več ne porabiš...celo manj, če ne greš na pico whistle.gif

čista matematika...če pa moraš še kafe častit pa sploh je bolje, da ga maš s sabo trance_21_laughing1.gif

saj te noben ne sili nič,naredi kot ti paše..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KNOK KNOK :kva2::kva2: knok knok :eek: :eek: knok knok

JAJČARI a se kwa dugaja tlele?

ma savede de se dogaja, sam tle bel švoh hehe... nm pa itk skos dogaja :naughty:

Boljše kanta kot pa Honda :kva2::kva2:

uf naša kanta ma samu dve koli, tko ku moja honda... tko d veš kej... je oboje tm tm... :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrau .:naughty: suzuki je:worship::worship::worship::worship: se ve .vi pa mejte še naprej motorje:xx::xx::xx::lol1::lol1:.če pa ma kdu proti se bo z mojim tamalim pomenu :grim:grim:grim:grim:grim:kva2::kva2::kva2::lol1::lol1::lol1::eek::eek:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrau .:naughty: suzuki je:worship::worship::worship::worship: se ve .vi pa mejte še naprej motorje:xx::xx::xx::lol1::lol1:.če pa ma kdu proti se bo z mojim tamalim pomenu :grim:grim:grim:grim:grim:kva2::kva2::kva2::lol1::lol1::lol1::eek::eek:.

Se še nisem preobrazil v drekomešalce, :slap: tako da se s tvojim TA MALIM nimam kaj menit: :worship::kva2::lol1::lol1::kva2::kva1: :xx: :xx: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga dec pišuka ma kaj si ubodu đamaho :naughty: in ku se ti zdi???

jap :naughty: pa sej veš.. gre dokler gre :whistle: drugače je pa kot pravljica.. kadar se ti zahoče butne, kadar pa ne želiš da butne pa še nisem probav :lol1: pa upam da mi ne uspe :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrau .:naughty: suzuki je:worship::worship::worship::worship: se ve .vi pa mejte še naprej motorje:xx::xx::xx::lol1::lol1:.če pa ma kdu proti se bo z mojim tamalim pomenu :grim:grim:grim:grim:grim:kva2::kva2::kva2::lol1::lol1::lol1::eek::eek:.

ti stric, ti slučajno tudi že on piše po inernetu, ker maš tko čudno post napisan :whistle::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako zgleda k maš zraven še deset hitrih prstkou:yes:.

lhke su zate k jmš pumoč skozi zravn sebe :yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro anja37, si se peljala kej danes, al čakaš štajerce? whistle.gif

Hay

Grem vsak dan žiro,je res lepo vreme pr nas.Štajerca,hm,nebi blo slabo...A ti greš kaj al si že pospravu motorič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti tud :naughty:

JAAAAAAAA

Dej kup si že en stroj!!! Boš pol več na njemu, ker izgleda da ti ta ni sedu, al se pa motim. U glavnem mal te je blo videt letos. ŠTRAJK al kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!